głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rastafarianka Kobieta by czuć się piękna nie potrzebuje grona adoratorów.Wystarczają jej komplementy od jednego mężczyzny. Śmiech często nie jest tym samym co uśmiech. Bo żyć

rastafarianka

rastafarianka.moblo.pl
Kobieta by czuć się piękna nie potrzebuje grona adoratorów.Wystarczają jej komplementy od jednego mężczyzny.
Kobieta by czuć się piękna nie... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Kobieta,by czuć się piękna nie potrzebuje grona adoratorów.Wystarczają jej komplementy od jednego mężczyzny.

Śmiech często nie jest tym samym co... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Śmiech często nie jest tym samym co uśmiech.

Bo żyć godnie to nie znaczy nie... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy ważne jak będziesz wstawać.

Są związki bez miłości i... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Są związki bez miłości i miłość bez związków..

Nie łudź się  nigdy o nim nie... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Nie łudź się, nigdy o nim nie zapomnisz, ale też bądźmy realistami. Nauczysz się bez niego żyć, powoli odbudujesz swój świat, kawałek po kawałku. Puste dni wypełnisz czymś innym i właściwie to wrócisz w końcu do czasu sprzed poznania go. Nie, nie będziesz kochać go po grób, nie, nie spierdolił Ci życia, a zaledwie kilka miesięcy. Nie myśl, że już nigdy się nie zakochasz, że żaden już nie będzie tak cudowny. Jeszcze nie teraz, a za jakiś czas będziesz szczęśliwa i podziękujesz losowi, że z tamtym Ci nie wyszło i mogłaś poznać prawdziwą miłość.

Na ogół jestem szczęśliwa  bo... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Na ogół jestem szczęśliwa, bo generalnie nie mam powodów do smutku, ale przychodzą takie dni kiedy wk****a mnie wszystko, kiedy wraca cała moja przeszłość. Czuję się wtedy taka bezradna, bezsilna, mam ochotę płakać. Kładę się wtedy na łóżku, zakładam słuchawki i puszczam muzykę na full. Dokładnie wsłuchuję się w tekst, analizuję każde słowo, każde zdanie, wczuwam się w to i ogarniam dany przekaz. Jestem wtedy głucha na wszystko wokół, na cały ten burdel, który mnie otacza..

Przez chwilę wróciły wspomnienia.... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Przez chwilę wróciły wspomnienia. Przez ułamek sekundy mój świat powrócił do tego miejsca raz jeszcze. Poczułam gorycz, ale nie udało mi się odtworzyć ani jednego z uczuć, które wtedy kłębiły mi się po głowie.

Nigdy nie przestaniesz kogoś... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Nigdy nie przestaniesz kogoś kochać. Po prostu nauczysz się bez niego żyć

Zaczęłam sobie z tym wszystkim... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Zaczęłam sobie z tym wszystkim radzić. Pogodziłam się a on po pół roku napisał. W parę sekund wszystko wróciło wszystkie uczucia odżyły. Przypomniałam sobie jaka byłam z nim szczęśliwa. Jego słowa były dla mnie jak tlen. Jego dotyk był czymś bez czego nie mogę żyć. On był ale mnie wszystkim, częścią mnie ale to nie było dla niego ważne, zranił mnie. Zostawił dla innej, opuścił. Nic dla niego nie znaczyłam. Cierpiałam. Chciałam umrzeć. Starałam się o nim zapomnieć ale nie mogła. A gdy już mi się udało, napisał i wszystkie staranie poszły na nic.

Pozwól mi zapomnieć  to jedyne  o... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Pozwól mi zapomnieć, to jedyne, o co cię proszę. przestań odzywać się za każdym razem, kiedy już jest naprawdę dobrze, kiedy "oswajam się" z tym, że żyję sama, z sercem przepełnionym miłością do ciebie. Co ci szkodzi dać mi spokój, przecież i tak mnie nie kochasz. idź, baw się kimś innym, a mi daj spokój, bo chcę w końcu spróbować chociaż namiastki szczęścia, a od ciebie tego z pewnością nie dostanę./

  Nie wchodzi się dwa razy do tej... teksty

rastafarianka dodano: 18 luty 2014

- Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.. - Ale ja z niej nigdy nie wyszłam! Zawsze, gdy byłam już przy brzegu to on chwytał mnie za nogę i wciągał do niej ponownie..

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić... teksty

rastafarianka dodano: 18 luty 2014

Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimne piwo, grać w x-boxa w samej bieliźnie i jeść Fast-foody o 3 nad ranem, oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie, by słyszeć jak słodko się śmiejesz, i straszne horrory by wtulić się w Ciebie i poczuć się bezpieczniej. Chcę spać w Twojej wielkiej koszulce i słuchać z Tobą rapu, pić z Tobą poranną kawę, zwiedzać z Tobą miasto nocą i kąpać nago w jeziorze. Sprzątać Twoje porozrzucane skarpetki i czekać w samej bieliźnie, aż wrócisz z pracy. Chcę tańczyć z Tobą jak w dirty dancing i całować się w deszczu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV