głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rastafarianka nawet nie wiesz jak trudno jest nie myśleć o tobie wieczorami... gdy leże w łóżku i wyobrażam sobie co by było gdyby... może nie potrzebnie robie sobie nadzieję

rastafarianka

rastafarianka.moblo.pl
nawet nie wiesz jak trudno jest nie myśleć o tobie wieczorami... gdy leże w łóżku i wyobrażam sobie co by było gdyby... może nie potrzebnie robie sobie nadzieję. Ale to w
nawet nie wiesz jak trudno jest nie... teksty

rastafarianka dodano: 23 lipca 2014

nawet nie wiesz jak trudno jest nie myśleć o tobie wieczorami... gdy leże w łóżku i wyobrażam sobie co by było gdyby... może nie potrzebnie robie sobie nadzieję. Ale to właśnie ona podtrzymuje mnie na duchu... Co po chwilę patrząc na telefon czy nie ma chociażby jednej wiadomości. chociażby głupiego 'co tam?' chciałabym żeby to wszystko było jak dawniej... żebyś był.

Kiedy traci się osobę  którą się... teksty

rastafarianka dodano: 23 lipca 2014

Kiedy traci się osobę, którą się kocha, sen przestaje być ukojeniem, a noc posuwa się do kolejnej udręki. Barwy i ich odcienie nie mają znaczenia, jedzenie przestaje smako­wać i istnieć w odróżnieniu od czterech ścian i kołdry, by przykryć złość, żal do siebie, do istnienia, tęsknotę

Owszem  nie zawsze jest... teksty

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Owszem, nie zawsze jest łatwo.Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje,chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiaszsobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimowszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludziepowiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, żetylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwytak naprawdę.

Bo tak na prawdę nikogo nie obchodzi... teksty

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Bo tak na prawdę nikogo nie obchodzi przez co przeszedłeś. I nikt nie chce wiedzieć jak dużo w życiu przecierpiałeś

To tak bardzo boli. Kiedy nie masz... teksty

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

To tak bardzo boli. Kiedy nie masz kontaktu z kimś kogo kochasz ponad życie. Wiesz, że się dobrze bawi, bez Ciebie, z kolegami, czy nawet z dziewczynami. Zastanawiasz się wtedy czy o Tobie myśli. Chociaż przez chwile. Łudzisz się że do Ciebie napisze, mijają godziny i nic. Pustka. Totalna pustka. Czujesz się źle, bo wiesz ze tylko on Cie uszczęśliwi. Bez niego nic nie możesz zdziałać..

Jestem ciekawa jak osoby dla mnie... teksty

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Jestem ciekawa jak osoby dla mnie bliskie zareagowałyby na wiadomość o mojej śmierci, jestem ciekawa czy ktoś by się mną w ogóle przejmował, jeśli bym nie odpisywała na ich esemesy, nie odbierała telefonów czy chodź by nie widywała się z nimi, jestem ciekawa ile osób by za mną tęskniło, gdybym wyjechała gdzieś na kilka lat albo może na zawsze? Wiem tylko, że policzę te osoby na palcach jednej ręki.

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może... teksty

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Go ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też " jesteś w moim życiu zbędny "- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój..

Chciałabym z czystym sumieniem... teksty

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

Chciałabym z czystym sumieniem spojrzeć ci w oczy, uśmiechnąć się, oraz głośno i całkowicie szczerze oznajmić, że już mi nie zależy.

I chyba wiem co na koniec Ci powiem.... teksty

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

I chyba wiem co na koniec Ci powiem. Powiem, że życzę Ci szczęścia, i że tak trudno będzie mi nie pamiętać.

To takie chore  stoisz i patrzysz jak... teksty

rastafarianka dodano: 3 maja 2014

To takie chore, stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Czasem ludzie znikają z Twojego... teksty

rastafarianka dodano: 28 kwietnia 2014

Czasem ludzie znikają z Twojego życia szybciej niż się w nim pojawiają. Zdążysz się do nich przyzwyczaić, polubić ich i nagle nawet nie wiesz czemu, a już ich nie ma. Tak bez słowa wytłumaczenia odchodzą, zostawiając Cię z milionem pytań.

 Człowiek boi się śmierci choć... teksty

rastafarianka dodano: 18 kwietnia 2014

"Człowiek boi się śmierci choć żyje w jej objęciach"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV