głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rastafarianka Znam uczucie strachu nie myśl że nie umiem cierpieć Zwykły szary dzień ludzie kolorują wódką. To jest tak jakby cały świat się zatrzymał. Nie pocieszy Cię przyj

rastafarianka

rastafarianka.moblo.pl
Znam uczucie strachu nie myśl że nie umiem cierpieć
Znam uczucie strachu  nie myśl że... teksty

rastafarianka dodano: 18 kwietnia 2014

Znam uczucie strachu, nie myśl że nie umiem cierpieć

Zwykły szary dzień ludzie kolorują... teksty

rastafarianka dodano: 18 kwietnia 2014

Zwykły szary dzień ludzie kolorują wódką.

To jest tak jakby cały świat się... teksty

rastafarianka dodano: 18 kwietnia 2014

To jest tak jakby cały świat się zatrzymał. Nie pocieszy Cię przyjaciółka, smak czekolady, nowy chłopak ani żadne z tych przyziemnych spraw, które sprawiają ,że pojawia się uśmiech.

wiesz co w tym wszystkim jest... teksty

rastafarianka dodano: 18 kwietnia 2014

wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze ? że gdy tracisz tak cholernie bliską osobę, wali Ci się świat, serce pęka w pół i ledwie oddychasz świat trwa dalej. nikt się nie zatrzyma, prawie nikt nie zauważy tego , że na świecie jest jednego człowieka mniej tego, który dla Ciebie był najważniejszy pod słońcem , który nadawał Twojemu życiu jakikolwiek sens.

Ludzie są brutalni. Przychodzą na... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Ludzie są brutalni. Przychodzą na chwilę, pozwalają się przyzwyczaić do siebie po czym odchodzą, zostawiając po sobie ból i masę kłamstw

Jeśli ktoś raz zdradził  oszukał... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Jeśli ktoś raz zdradził, oszukał, skłamał, będzie to robił dalej... Jeśli nie w życiu, to w Twoich myślach.

Dziwnie tak  kiedy na nikim Ci nie... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, ze ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie. Pusto.

Są pożegnania na które nigdy nie... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Są pożegnania na które nigdy nie będziesz gotowy, są słowa, które zawsze będą wywoływać potoki łez i są osoby, których widok wywołuje doszczętnie niszczącą cię lawinę wspomnień.

Nie żałuję  że go poznałam.... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Nie żałuję, że go poznałam. Każdy człowiek daje nam jakąś lekcję. Każdy wnosi coś do naszego życia. Nikt nigdy nie przychodzi i nie odchodzi tak po prostu. Zawsze coś zostaje nam odebrane albo mamy czegoś więcej.

Kolejny raz nienawidzę siebie. Za to... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Kolejny raz nienawidzę siebie. Za to jakim człowiekiem się staję. A przecież mówiłam, prosiłam,błagałam samą siebie by stać się chociaż odrobinę inną osobą. Chcę mniej ranić, mniej wybaczać, mniej się przywiązywać a przede wszystkim – mniej ufać. Stawiać granice, i umieć samej sobie odmówić. Chcę stanowczo mówić ‚ przestań tęsknić.’ i robić to.

Wiem jak bardzo Ci go brakuje.... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

Wiem jak bardzo Ci go brakuje. Znaczył dla Ciebie więcej niż wszystko i był kimś więcej niż tylko miłością Twojego życia. Kochałaś, tak bardzo szczerze. Oddałaś mu wszystko, nie chcąc nic w zamian. Wierzyłaś, że to już na zawsze i, że każde jego słowo jest prawdziwe. Ufałaś, oddając przy tym całą siebie. A teraz nie powiesz, że żałujesz. Nie przyznasz też, że ta miłość była błędem. Uśmiechniesz się tylko i odejdziesz w drugą stronę. Przecież tak wiele wygrałaś.

W tym jesteśmy najlepsi  pakujemy... teksty

rastafarianka dodano: 1 marca 2014

W tym jesteśmy najlepsi, pakujemy się w bezsensowne związki, których potem nie jesteśmy w stanie skończyć, zbyt przyzwyczajeni jesteśmy, ale to nie miłość, to nie miłość, przecież doskonale zdajemy sobie z tego sprawę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV