głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cześć tęsknie. tyle. teksty

rapwciaga dodano: 8 czerwca 2013

cześć,tęsknie. tyle.

Boże daj mi tą pieprzoną... teksty

rapwciaga dodano: 8 czerwca 2013

Boże daj mi tą pieprzoną świadomość,że on żyje i wszystko gra.A życie to sen z,którego da się wybudzić.

świetne. teksty rapwciaga dodał komentarz: świetne. do wpisu 8 czerwca 2013
najgorzej jest że z dnia na dnia gorzej tęsknisz :c .a na tęsknotę nie ma leku teksty rapwciaga dodał komentarz: najgorzej jest,że z dnia na dnia gorzej tęsknisz :c .a na tęsknotę nie ma leku do wpisu 8 czerwca 2013
Usiadłam na ławce płacząc jak... teksty

rapwciaga dodano: 7 czerwca 2013

Usiadłam na ławce płacząc jak małe dziecko. Cierpiałam, tak cholernie wtedy bolało mnie serce. I nie było tych ramion, które mogłyby ukoić ten ból. Nie było tych ust, które były w stanie złagodzić mękę. Była tylko świadomość, że przegrałam wszystko, stawiając w tej grze największą stawkę – miłość. [ z blogu http://fuckinglifexyz.blogspot.com ]

geniusz. teksty rapwciaga dodał komentarz: geniusz. do wpisu 7 czerwca 2013
Wiem  to jest niewyobrażalne  że po... teksty

rapwciaga dodano: 6 czerwca 2013

Wiem, to jest niewyobrażalne, że po takim czasie coś może na nowo w człowieku się zrodzić, że mogą zostać odbudowane uczucia, które tak naprawdę nigdy więcej nie powinny się pojawić w duszy człowieka, ale jednak to się dzieje. Nie mogę przed tym uciec, nie mogę uciec przed Nim. Robiłam to przez kilka ostatnich tygodni, wmawiając sobie skrupulatnie, że mi na Nim nie zależy. Wiedziałam, że okłamuję nie tylko siebie, ale też i resztę ludzi dookoła siebie, a szczególnie Jego. Wiem, że to to może być dla kogoś błędem, to jak postępowałam, ale szczerze? Nie żałuję, że tak długo się przed tym uczuciem broniłam.Nie żałuję, że tak długo nie dopuszczałam do siebie myśli, że poczułam na nowo smak miłości. Zapewne gdyby nie to, nie odważyłabym się do tego, aby przyznać mu się do swoich uczuć. I chociaż to On pierwszy powiedział, że mnie kocha, to ja nie umiałam przejść obojętnie obok tego. Czułam, że to uczucie jest silniejsze ode mnie. I cieszę się z tego, że mogłam tego doświadczyć.
Autor cytatu: remember_

Cześć Przyjaciółko.Dawno nie... teksty

rapwciaga dodano: 6 czerwca 2013

Cześć Przyjaciółko.Dawno nie pisałyśmy.Na wstępie chcę przeprosić za moje krzyki bez powodu.Piszę tu bo chcę,żeby wiedzieli jaką mam wspaniałą przyjaciółkę.Przepraszam za moją zazdrość.Jeśli to czytasz to wiedz,że wciąż pełnisz rolę ważną w moim życiu.Jesteś kimś więcej niż najlepszą przyjaciółką.Jesteś najwspanialszą siostrą nie ważne,że nie jesteśmy rodzonymi siostrami.Ale jesteś kimś więcej niż najlepszą przyjaciółką.Wiem,że pewnie znalazłaś sobie lepszą przyjaciółkę niż mnie.To dobrze.Powiedz,jesteś szczęśliwa?Powiedz czy jest lepiej niż wcześniej?Jeśli tak to dobrze.Jeśli odejdę z tego świata.Będę Cię prowadzić przez życie.Poproszę życie by nie rzucało Ci kłód pod nogi.Obiecuję Ci to.Obiecuję.I jeszcze raz Cię serdecznie przepraszam za moje krzywdy,które Ci wyrządziłam.Przepraszam,i proszę o jedno.Bądź szczęśliwa nawet z nią.Cześć.

http:... teksty

rapwciaga dodano: 6 czerwca 2013

http://jeslikochasztowalcz.blogspot.com/2013/06/czesc.html Puste beznadziejne słowa zapisane na wirtualnej kartce.

świetne . teksty rapwciaga dodał komentarz: świetne . do wpisu 6 czerwca 2013
geniusz. teksty rapwciaga dodał komentarz: geniusz. do wpisu 6 czerwca 2013
Cześć Przyjaciółko. Widzisz co... teksty

rapwciaga dodano: 6 czerwca 2013

Cześć Przyjaciółko. Widzisz co się u mnie porobiło? Znowu nie stać mnie na przyjście do domu, kolejna noc spędzam tam gdzie nie powinnam. Pewnie właśnie się denerwujesz, że nie dotrzymuję obietnicy poprawy, ale ja już naprawdę nie kontroluję tego wszystkiego. Powstał jeden wielki chaos z którego nie potrafię się wyplatać, pasmo ciągłych nieporozumień i zmartwień. Cholera, Ty na pewno wiedziałabyś co mam zrobić. Stałabyś obok i to od kilku dni nie odstępując mnie na krok. Nie wiem co mam robić, nie wiem czy chce coś robić. Chwila, ja muszę coś robić. Wiesz, ze coś mnie trzyma przy trzeźwym myśleniu, ale czy dam rade bez Ciebie przez to wszystko przejść? Teraz, gdy z dnia na dzień jest coraz gorzej a ja nie mogę się rano podnieść? Teraz gdy rozum przegrywa walkę z sercem a serce z duszą? Wierzysz, ze nadal jest we mnie to dobro które zawsze widziałaś? Wiem, zbyt oczywiste pytanie, ale tak mi pusto, boli każda myśl i słowo. A bezsilność rozszarpuje moja wnętrze i odkrywa kolejne rany.
Autor cytatu: znajoma_nieznajoma

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV