głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
rapwciaga ostatnio dzwonił do mnie ktoś z działu miłości pytali się czy wszystko w porządku. nie wiem gdzie teraz jesteś ale wiedz że kurwa tęsknie za Tobą. kurwa to boli

rapwciaga

rapwciaga.moblo.pl
ostatnio dzwonił do mnie ktoś z działu miłości pytali się czy wszystko w porządku. nie wiem gdzie teraz jesteś ale wiedz że kurwa tęsknie za Tobą. kurwa to boli.
ostatnio dzwonił do mnie ktoś z... teksty

rapwciaga dodano: 26 stycznia 2019

ostatnio dzwonił do mnie ktoś z działu miłości, pytali się czy wszystko w porządku. nie wiem gdzie teraz jesteś, ale wiedz, że kurwa tęsknie za Tobą. kurwa, to boli.

nie wiem ile minęło od mojego listu... teksty

rapwciaga dodano: 7 stycznia 2019

nie wiem ile minęło od mojego listu ostatniego do Ciebie. ale chcę, żebyś pamiętał, wiedział, że życie bez Ciebie zabija, każdej nocy mam zapaść, kiedy lekarz pyta co ćpałam nic nie odpowiadam, tylko mam setny raz zapaść.

Cześć Przyjaciółko.Dawno nie... teksty

rapwciaga dodano: 6 czerwca 2013

Cześć Przyjaciółko.Dawno nie pisałyśmy.Na wstępie chcę przeprosić za moje krzyki bez powodu.Piszę tu bo chcę,żeby wiedzieli jaką mam wspaniałą przyjaciółkę.Przepraszam za moją zazdrość.Jeśli to czytasz to wiedz,że wciąż pełnisz rolę ważną w moim życiu.Jesteś kimś więcej niż najlepszą przyjaciółką.Jesteś najwspanialszą siostrą nie ważne,że nie jesteśmy rodzonymi siostrami.Ale jesteś kimś więcej niż najlepszą przyjaciółką.Wiem,że pewnie znalazłaś sobie lepszą przyjaciółkę niż mnie.To dobrze.Powiedz,jesteś szczęśliwa?Powiedz czy jest lepiej niż wcześniej?Jeśli tak to dobrze.Jeśli odejdę z tego świata.Będę Cię prowadzić przez życie.Poproszę życie by nie rzucało Ci kłód pod nogi.Obiecuję Ci to.Obiecuję.I jeszcze raz Cię serdecznie przepraszam za moje krzywdy,które Ci wyrządziłam.Przepraszam,i proszę o jedno.Bądź szczęśliwa nawet z nią.Cześć.

Poprzednia 1 2
3
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV