głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
raffuls.pl Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to byś

raffuls.pl

raffuls.pl.moblo.pl
Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to byś mógł
Wierzę że wszystko dzieje się z... teksty

raffuls.pl dodano: 17 września 2015

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Obiecaj mi że pewnego dnia... teksty

raffuls.pl dodano: 17 września 2015

Obiecaj mi, że pewnego dnia będziemy wracać do jednego domu, zasypiać i budzić się w jednym łóżku. Jeść śniadanie w jednej kuchni. Parzyć sobie nawzajem kawę po nieprzespanej nocy. Dawać sobie całusa przed wyjściem. Dzwonić do siebie tysiąc razy wtedy, gdy jesteśmy osobno, a potem znów wracać do siebie.

Chciałbym żeby ktoś znał mnie w... teksty

raffuls.pl dodano: 17 września 2015

Chciałbym, żeby ktoś znał mnie w całości, żeby wiedział o mnie wszystko. Że słodzenie zielonej herbaty to dla mnie niewybaczalna zbrodnia, że nie słodzę kawy. Żeby wiedział jak ogrzać moje dłonie. Żeby znał na pamięć układ pieprzyków na mojej skórze. I żeby wiedział po czym mam tę bliznę na ramieniu. Chciałbym, żeby ktoś przestudiował mnie od czubków palców stóp aż po końcówki włosów na głowie. I żeby wiedział jaki smak czekolady to mój ulubiony. Chciałbym, żeby istniał ktoś taki, kto będzie, kiedy będę go potrzebował. I żeby on też mnie potrzebował. Ale przede wszystkim... Przede wszystkim chciałbym, żeby ten ktoś mnie pokochał, w całości. Razem z tymi wszystkimi pierdołami.

Pamiętaj że to jakie rzeczy Cię... teksty

raffuls.pl dodano: 17 września 2015

Pamiętaj, że to, jakie rzeczy Cię otaczają, nigdy nie jest tak ważne jak to, czyje ręce Cię obejmują.

Znajdź ramiona które będą Cię... teksty

raffuls.pl dodano: 17 września 2015

Znajdź ramiona, które będą Cię przytulać w najtrudniejszych chwilach. Oczy, które będą patrzeć na najbrzydsze. I serce, które będzie Cię kochać w najgorszym. Wtedy znajdziesz prawdziwą miłość.

Namiętność – to siła tak wielka... teksty

raffuls.pl dodano: 15 sierpnia 2015

Namiętność – to siła tak wielka, że pamiętamy o niej na długo po tym, jak odeszła. Pociąg tak wielki, że może popchnąć nas w ramiona niespodziewanych kochanków. Uczucie tak wszechogarniające, że burzy ściany, które zbudowaliśmy, by chronić nasze serca. Uczucie tak intensywne, że wypływa na powierzchnię, nawet jeśli tak bardzo staraliśmy się je pochować. Tak, ze wszystkich uczuć, namiętność daje nam powód, aby żyć, i powód, by popełniać zbrodnie.

Życie nauczyło mnie że musisz... teksty

raffuls.pl dodano: 5 sierpnia 2015

Życie nauczyło mnie, że musisz znać swoją wartość, gdy reszta świata jej nie zna. Nauczyło mnie, że możesz żyć z kimś pod jednym dachem, a i tak może znać Cię mniej niż ktoś, kogo widzisz od czasu do czasu, albo wcale może Cię nie znać. Bo ludzie są ślepi i nie potrafią poznać drugiego człowieka, nawet gdy mają go na wyciągnięcie ręki. Bo żyją w własnym świecie zbudowanym z kłamstw, filtrów, zniekształconych wizij, przez które na Ciebie patrzą. - Ale tylko nieliczni wiedzą, kim jesteś. Tylko nieliczni dostrzegają namniejsze drżenie twojej duszy, niemy krzyk twojego wnętrza. Życie nauczyło mnie, że muszę być silny.

Po wszystkim nauczysz się że... teksty

raffuls.pl dodano: 20 czerwca 2015

Po wszystkim nauczysz się, że istnieje różnica między trzymaniem za ręce, a zakochaniem, że pocałunki nie zawsze coś znaczą, obietnice szybko można złamać, a ‘do widzenia’ czasami znaczy ‘żegnaj'

Serce nie pyta kiedy zaczyna się w... teksty

raffuls.pl dodano: 20 czerwca 2015

Serce nie pyta, kiedy zaczyna się w kimś kochać. I nie mylmy miłości z zakochaniem - zakochanie jest na jakiś czas. A dalej jest praca nad uczuciem. I ono nie zawsze ma tę samą temperaturę. Zmienia się. Czasem w obcość, czasem w nienawiść. Najważniejsze, żeby nie stać się sobie obcym i nie pogardzać osobą, z którą się jest. Jeśli tak się dzieje, trzeba odejść...

Nigdy nie mów że kogoś kochasz... teksty

raffuls.pl dodano: 18 czerwca 2015

Nigdy nie mów, że kogoś kochasz, tylko po to, żeby pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że jestem ta jedyna, wyjątkowa skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów 'zapomnij', skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chce i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaką kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spadaj". Nigdy nie kłam.

Chodź pocałuję cię tam gdzie... teksty

raffuls.pl dodano: 18 czerwca 2015

Chodź pocałuję cię tam, gdzie się kończysz i zaczynasz (...) w duszę, chodź, pocałuję cię w serce. Na dzień dobry. Na dobranoc. Na zawsze. Na nigdy. Na teraz. W samo serce.

Jeśli moja nieobecność nie zmienia... teksty

raffuls.pl dodano: 18 czerwca 2015

Jeśli moja nieobecność nie zmienia niczego w Twoim życiu, to moja obecność w nim też nie ma już żadnej wartości...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV