głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika raffuls.pl

„Nikt z nas nie opuści tego świata żywy więc proszę przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę która kryje się w twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego!”  — Keanu Reeves

pocketful_of_sunshine dodano: 22 maja 2019

„Nikt z nas nie opuści tego świata żywy, więc, proszę, przestań się obciążać zbyt wieloma myślami i zakazami. Jedz pyszne jedzenie. Biegaj w słońcu. Skacz do morza. Mów prawdę, która kryje się w twoim sercu. Pozwól sobie być głupi. Bądź przyjacielski. Bądź zabawny. Nie ma czasu na nic innego!” — Keanu Reeves

Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło”  to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje że spotkamy się tu znowu! ❤️ teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Wchodzę tu systematycznie raz w miesiącu odkąd moblo „umarło” - to były najpiękniejsze lata mojego życia spędzone na tym portalu! Tęsknie cholernie i czasami mam cicha nadzieje, że spotkamy się tu znowu! ❤️ do wpisu 13 maja 2019
Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie które są moje i często komentuje znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło ale kto wiedział 8 lat temu że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak DOM : teksty ciamciaramciaa dodał komentarz: Moje również krążą po Internecie jako niczyje.. Nawet mój mąż już wie, które są moje i często komentuje "znowu sobie ktoś przywłaszczył Twoje dzieło" ale kto wiedział 8 lat temu, że to się rozniesie na taką skalę jak moblo było jak "DOM" :) do wpisu 13 maja 2019
Nie wiem jak przestać się martwić przejmować pierdołami albo co by było gdyby...Jestem marudą. Jak cieszyć się chwilą i nie przejmować drobiazgami ?

pocketful_of_sunshine dodano: 13 maja 2019

Nie wiem jak przestać się martwić, przejmować pierdołami, albo co by było gdyby...Jestem marudą. Jak cieszyć się chwilą i nie przejmować drobiazgami ?

Martwię się że znowu coś nie wyjdzie że pojawi się kłamstwo zazdrość ktoś inny. Boję się po prostu że znowu się przywiązałam znowu zaangażowałam się szczerze włożyłam w to czas i uczucia. Mimo wszystko cieszę się że jesteś obok mnie że starasz się być lepszy doceniam każdy spędzony razem dzień każdy uśmiech każdy pocałunek. Niech to trwa..

pocketful_of_sunshine dodano: 8 maja 2019

Martwię się, że znowu coś nie wyjdzie, że pojawi się kłamstwo, zazdrość, ktoś inny. Boję się, po prostu, że znowu się przywiązałam, znowu zaangażowałam się szczerze, włożyłam w to czas i uczucia. Mimo wszystko cieszę się, że jesteś obok mnie, że starasz się być lepszy, doceniam każdy spędzony razem dzień, każdy uśmiech, każdy pocałunek. Niech to trwa..

Dawno mnie tu nie było może dlatego że jest dobrze. Jesteśmy razem starasz się ja zaufałam. Niekiedy budzą się we mnie wątpliwości i strach że znowu coś pójdzie nie tak.. Czas pokaże staram się aby było dobrze a Ty mi pomagasz.

pocketful_of_sunshine dodano: 6 maja 2019

Dawno mnie tu nie było, może dlatego, że jest dobrze. Jesteśmy razem, starasz się, ja zaufałam. Niekiedy budzą się we mnie wątpliwości i strach, że znowu coś pójdzie nie tak.. Czas pokaże, staram się, aby było dobrze, a Ty mi pomagasz.

Zastanawiam się kiedy przekroczymy barierę  bardzo Cię lubię .

pocketful_of_sunshine dodano: 9 kwietnia 2019

Zastanawiam się kiedy przekroczymy barierę ,,bardzo Cię lubię".

Każdy z nas jest inny ale chcemy tego samego szczęścia.

pocketful_of_sunshine dodano: 29 marca 2019

Każdy z nas jest inny, ale chcemy tego samego- szczęścia.

Jesteśmy dla siebie mimo iż każdy ma swoje obowiązki i jeszcze swoje życie. Wciskami nasze spotkanie między pracą zajęciami siłownią obowiązkami i swoimi znajomymi. Widzę że szukamy coraz więcej tego czasu dla nas. Uczymy się siebie swoich reakcji humorów potrzeb trudu poważnej rozmowy strachu z przeszłości i wielu innych obaw które siedzą w naszych głowach. Jesteśmy blisko więc nie bójmy się szczerości. Zaakceptujmy siebie w imię miłości. Każdy z nas jest inny ale chcemy tego samego.

pocketful_of_sunshine dodano: 26 marca 2019

Jesteśmy dla siebie, mimo iż każdy ma swoje obowiązki i jeszcze swoje życie. Wciskami nasze spotkanie między pracą, zajęciami, siłownią, obowiązkami i swoimi znajomymi. Widzę, że szukamy coraz więcej tego czasu dla nas. Uczymy się siebie, swoich reakcji, humorów, potrzeb, trudu poważnej rozmowy, strachu z przeszłości i wielu innych obaw, które siedzą w naszych głowach. Jesteśmy blisko, więc nie bójmy się szczerości. Zaakceptujmy siebie w imię miłości. Każdy z nas jest inny, ale chcemy tego samego.

Jesteśmy oficjalnie parą. Jakoś nie widzę różnicy bo od dawna się tak zachowywaliśmy. Cieszę się że jesteś obok mnie. Widzę też jak zmieniasz pewne rzeczy dla mnie dlatego bardzo to doceniam.

pocketful_of_sunshine dodano: 20 marca 2019

Jesteśmy oficjalnie parą. Jakoś nie widzę różnicy, bo od dawna się tak zachowywaliśmy. Cieszę się, że jesteś obok mnie. Widzę też, jak zmieniasz pewne rzeczy dla mnie, dlatego bardzo to doceniam.

Walczę

pocketful_of_sunshine dodano: 27 luty 2019

Walczę

Znów przyjdę do Ciebie. W Twoim ciasnym  dusznym niebie. Powiem nie wiem. jak mam żyć  Powiesz rozłóż skrzydła leć. Wszystkie słabości. Zapraszam. Wszystkie miłości. Przepraszam. Wszystkie przykrości. Przebaczam. Spójrz kim jestem dziś. Wygrałem największy ból. A ty zawsze przy mnie stój. Obok.

pocketful_of_sunshine dodano: 22 luty 2019

Znów przyjdę do Ciebie. W Twoim ciasnym, dusznym niebie. Powiem "nie wiem. jak mam żyć" Powiesz "rozłóż skrzydła, leć. Wszystkie słabości. Zapraszam. Wszystkie miłości. Przepraszam. Wszystkie przykrości. Przebaczam. Spójrz kim jestem dziś. Wygrałem największy ból. A ty zawsze przy mnie stój. Obok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV