głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika raffuls.pl

Miało być na zawsze a wyszło jak zawsze.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 18:51

Miało być na zawsze, a wyszło jak zawsze.

Doświad­cze­nie – naz­wa jaką na­daje­my naszym błędom.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 15:09

Doświad­cze­nie – naz­wa jaką na­daje­my naszym błędom.

On jest inny taki dojrzały chce stabilizacji i poważnego związku. Ja lubię niekiedy  burze jak coś się dzieje i facet powalczy. Niestety muszę się tego oduczyć bo ta jedna sytuacja spowodowała  że mamy do siebie dystans. Żałuje i postaram się zmienić.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 13:48

On jest inny, taki dojrzały chce stabilizacji i poważnego związku. Ja lubię niekiedy ,,burze" jak coś się dzieje i facet powalczy. Niestety muszę się tego oduczyć, bo ta jedna sytuacja spowodowała , że mamy do siebie dystans. Żałuje i postaram się zmienić.

Nie wymagajmy naturalności w momencie kiedy mamy milion rodzajów kremów kilka metod na przedłużanie rzęs miliony kosmetyków do wszystkiego. Kobiety nie wyjdą wyrzucić śmieci bez makijażu bo jeśli ktoś je zobaczy to już będzie że o siebie nie dba i jest brzydka. Mimo wszystko pamiętajmy że jesteśmy piękne !!

pocketful_of_sunshine dodano: 3 dni temu

Nie wymagajmy naturalności w momencie kiedy mamy milion rodzajów kremów, kilka metod na przedłużanie rzęs, miliony kosmetyków do wszystkiego. Kobiety nie wyjdą wyrzucić śmieci bez makijażu, bo jeśli ktoś je zobaczy to już będzie że o siebie nie dba i jest brzydka. Mimo wszystko pamiętajmy, że jesteśmy piękne !!

Dziś zasypiamy w białej kołdrze a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

melancolie dodano: 3 dni temu

Dziś zasypiamy w białej kołdrze, a kiedyś zakopią nas w jednym grobie.

Jestem z miejsca gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera a każdy dzień był po to żeby przegrać wygrali tylko stąd nieliczni.

melancolie dodano: 3 dni temu

Jestem z miejsca, gdzie modniejsza była hera niż Carolina Herrera, a każdy dzień był po to żeby przegrać, wygrali tylko stąd nieliczni.

Ale wyschły łzy już dawno. Czasem jak się napierdolę trochę serce szlocha za tym czego tak na prawdę nie chciałem nigdy pytam jak to? On mi mówi długo ukrywałem blizny .

melancolie dodano: 1 tydzień temu

Ale wyschły łzy już dawno. Czasem jak się napierdolę trochę serce szlocha za tym, czego tak na prawdę nie chciałem nigdy, pytam jak to? On mi mówi "długo ukrywałem blizny".

Chcę z powrotem moje pocałunki. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. I każdy oddech którego się trzymałaś. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. Oddaj mi powitania i pożegnania. I zapakuj każde dzień dobry i dobranoc. Chcę wschody słońca i księżyce. Zabieram wszystkie moje pocałunki. Chcę z powrotem moje pocałunki.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Chcę z powrotem moje pocałunki. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. I każdy oddech, którego się trzymałaś. Zabieram ci wszystkie moje pocałunki. Oddaj mi powitania i pożegnania. I zapakuj każde dzień dobry i dobranoc. Chcę wschody słońca i księżyce. Zabieram wszystkie moje pocałunki. Chcę z powrotem moje pocałunki.

Moja przeszłość pokazuje mi iż wciąż coś do mnie czuje a moja teraźniejszość pokazuje mi iż czuje coś do mnie co jeszcze piękniej zaowocuje w przyszłości.

pocketful_of_sunshine dodano: 2 tygodnie temu

Moja przeszłość pokazuje mi iż wciąż coś do mnie czuje, a moja teraźniejszość pokazuje mi iż czuje coś do mnie co jeszcze piękniej zaowocuje w przyszłości.

Lista rzeczy do zrealizowani na 2017 rok  jest. Wstępny plan na sylwestra  jest. Dobre zastawienie  jest. Wyznaczone priorytety  Są.

pocketful_of_sunshine dodano: 29 grudnia 2016

Lista rzeczy do zrealizowani na 2017 rok - jest. Wstępny plan na sylwestra - jest. Dobre zastawienie - jest. Wyznaczone priorytety - Są.

Jestem rozdarta. Rozum Cię nienawidzi i robi wszystko by Cię wymazać z pamięci. Serce wyczuwa Twoje na kilometr a gdy tylko widzi bije jak oszalałe jakby zaraz miało mi złamać żebro. A ja sama chce pamiętać o chwilach gdy pytałam szczęśliwa ale nie chce żałować kolejnych złych decyzji i chwil poświęconych na Ciebie. Chce znów tworzyć z Tobą jedność ale nie chce nosić miana 'Twojej najważniejszej'. Chce móc bez ograniczeń przebywać w Twoich ramionach ale nie chce byś Ty przytulał mnie niespodziewanie. Chce chodzić z Tobą na wieczorne spacery i odkrywać za każdym razem co raz bardziej Warszawę ale nie chce zaliczać z Tobą kolejnej randki. Chce znów usnąć w Twoich ramionach i czuć się bezpieczna ale nie chce by moja poduszka zachowała Twój zapach i tym sposobem przypominała mi o Tobie. Chce Cię pamiętać ale nie chce kochać. Chce być z Tobą szczęśliwa ale nie chce szlochać.Chce łamać zasady ale nie przekraczać granic. Chce iść za głosem serca pomimo ostrzeżeń rozumu.

nightmareth13 dodano: 27 grudnia 2016

Jestem rozdarta. Rozum Cię nienawidzi i robi wszystko by Cię wymazać z pamięci. Serce wyczuwa Twoje na kilometr, a gdy tylko widzi bije jak oszalałe, jakby zaraz miało mi złamać żebro. A ja sama chce pamiętać o chwilach, gdy pytałam szczęśliwa, ale nie chce żałować kolejnych złych decyzji i chwil poświęconych na Ciebie. Chce znów tworzyć z Tobą jedność, ale nie chce nosić miana 'Twojej najważniejszej'. Chce móc bez ograniczeń przebywać w Twoich ramionach, ale nie chce byś Ty przytulał mnie niespodziewanie. Chce chodzić z Tobą na wieczorne spacery i odkrywać za każdym razem co raz bardziej Warszawę, ale nie chce zaliczać z Tobą kolejnej randki. Chce znów usnąć w Twoich ramionach i czuć się bezpieczna, ale nie chce by moja poduszka zachowała Twój zapach i tym sposobem przypominała mi o Tobie. Chce Cię pamiętać, ale nie chce kochać. Chce być z Tobą szczęśliwa, ale nie chce szlochać.Chce łamać zasady, ale nie przekraczać granic. Chce iść za głosem serca, pomimo ostrzeżeń rozumu.

Prawdą jest fakt że gdy On był obok było mi łatwiej. Niestety te czasy minęły. Rozdzieliliśmy się na jednym z wielu życiowych skrzyżowań. Ja skręciłam w prawo natomiast on pojechał prosto. Przez co dalej kontynuował swoje życie i walkę o najskrytsze marzenia. Ja utknęłam na tym samym poziomie. Nie zrobiłam ani jednego kroku w przód. Nie zmieniłam nic. A nie przepraszam. Zmieniłam się ja sama chociaż nie chciałam takiej zmiany. Nie chciałam by narodziła się we mnie taka chamska egoistka. A może egoistka to złe określenie? Przecież gdy tylko ktoś mnie o coś poprosi pomogę. Może bardziej pasuje chamska pyskata nastolatka? Powiedzmy że tak. Skoro ja nie chciałam tej zmiany. Nie chciałam by moje życie przewróciło się o 360 stopni to co się stało? Najłatwiejsze pytanie ale odpowiedzi tak trudno udzielić. Przełykam ślinę. Ściszam ton. 'Wiesz co się stało? Pękło mi serce.'

nightmareth13 dodano: 27 grudnia 2016

Prawdą jest fakt, że gdy On był obok, było mi łatwiej. Niestety te czasy minęły. Rozdzieliliśmy się na jednym z wielu życiowych skrzyżowań. Ja skręciłam w prawo, natomiast on pojechał prosto. Przez co dalej kontynuował swoje życie i walkę o najskrytsze marzenia. Ja utknęłam na tym samym poziomie. Nie zrobiłam ani jednego kroku w przód. Nie zmieniłam nic. A nie, przepraszam. Zmieniłam się ja sama, chociaż nie chciałam takiej zmiany. Nie chciałam by narodziła się we mnie taka chamska egoistka. A może egoistka to złe określenie? Przecież, gdy tylko ktoś mnie o coś poprosi, pomogę. Może bardziej pasuje chamska, pyskata nastolatka? Powiedzmy, że tak. Skoro ja nie chciałam tej zmiany. Nie chciałam by moje życie przewróciło się o 360 stopni to, co się stało? Najłatwiejsze pytanie, ale odpowiedzi tak trudno udzielić. Przełykam ślinę. Ściszam ton. 'Wiesz, co się stało? Pękło mi serce.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV