głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
przypadkowy Nigdy nie czułem się tak idealnie jak tego dnia przy niej. Leżałem wtedy na ziemi z nogami na łóżku a ona obok mnie. Chwilę później chwyciła za aparat który zna

przypadkowy

przypadkowy.moblo.pl
Nigdy nie czułem się tak idealnie jak tego dnia przy niej. Leżałem wtedy na ziemi z nogami na łóżku a ona obok mnie. Chwilę później chwyciła za aparat który znajdowa
Nigdy nie czułem się tak idealnie... teksty

przypadkowy dodano: 18 kwietnia 2012

Nigdy nie czułem się tak idealnie, jak tego dnia przy niej. Leżałem wtedy na ziemi, z nogami na łóżku, a ona obok mnie. Chwilę później chwyciła za aparat, który znajdował się niedaleko kubka z zimną kawą. Chciała zrobić mi kilka zdjęć, bo śmiałem się wniebogłosy, kiedy ona choć na chwilę starała się być poważna. Byliśmy tak naćpani, że nie widzieliśmy sensu bytu, nawet nie chciałem już nigdy wracać do domu. Mógłbym tak ciągle- zabijać się od środka tym chujstwem, żeby tylko przy niej być. W końcu przestała się ze mną kontaktować, zostawiła mnie tutaj samego nie patrząc na to, że ja też chciałbym z tego wszystkiego wyjść. Teraz nie ma Jej tutaj, kiedy ja samotnie patrzę w lustro. Brzydzę się tym wszystkim, tymi martwymi oczami i ciałem, które tak brzydkie mi pozostawiła. Nie tak to miało wyglądać, w dupie już mam Jej poalkoholowe "Kocham Cię" i odwoływania wszystkiego nad ranem, jeśli w życiu żałuję czegokolwiek to właśnie tego, bo była moim marzeniem i ufałem jej jak nikomu innemu.

Smakujesz jak zimny Jack Daniel's... teksty

przypadkowy dodano: 15 kwietnia 2012

Smakujesz jak zimny Jack Daniel's, kiedy tak namiętnie mnie całujesz.

Codziennie zasypiam z myślą  że... teksty

przypadkowy dodano: 14 kwietnia 2012

Codziennie zasypiam z myślą, że jest Ci dobrze tam, gdzie właśnie jesteś. Zasypiam i mam nadzieję, że przynajmniej Ty w przeciwieństwie do mnie czujesz się szczęśliwa. Kiedy siedziałaś ze mną na tylnym siedzeniu paląc papierosa myśląc, że będzie to już ostatni ja po cichu zakochiwałem się nie mówiąc o tym nikomu, bo kto chciałby słuchać. Każde Twoje słowo rzucone w moim kierunku było nadzieją na wspólne przyszłe dni, nawet jeśli były to tylko marzenia. Boję się już tego nieba w Twoich oczach, oszukałaś mnie, mówię sobie, że to nic, tylko drobnostka, ale nie umiem tak, czuję się zepsuty. Drżenie rąk tłumaczę sobie pogodą, a to szalone kołatanie serca za mostkiem złudzeniem, gdy za Tobą nadzwyczajnie tęsknię. Mam nadzieję, że to czytasz i wiesz, mogę już zniknąć, odejść za chwilę i nie będzie mnie w Twoim życiu na pewno. Znowu umieram przez Ciebie, nie odezwę się już, bo nie ma sensu, ale zawsze będę Cię kochał i pamiętał każdy fragment naszego wspólnego życia i Twojej duszy we mnie.

Mówię Ci człowieku. Choćbyś... teksty

przypadkowy dodano: 13 kwietnia 2012

Mówię Ci człowieku. Choćbyś posiadał wszelkie bogactwa, widział Nowy Jork, Moskwę czy Paryż, miał cały świat, nie czuł bólu, a miłości byś nie znał, byłbyś nikim.

A Ty jak sypiasz w nocy? ja prawie... teksty

przypadkowy dodano: 11 kwietnia 2012

A Ty jak sypiasz w nocy? ja prawie wcale, bo bez przerwy o Tobie myślę.

A ja głupi wierzyłem  ufałem  że... teksty

przypadkowy dodano: 9 kwietnia 2012

A ja głupi wierzyłem, ufałem, że serce zniszczone, zgniecione i wypełnione po same brzegi wiotkich ścianek bólem nie będzie w stanie już pokochać.

Znowu czuję się nieprzychylnie... teksty

przypadkowy dodano: 6 kwietnia 2012

Znowu czuję się nieprzychylnie, jakby ktoś rzucił mną o ścianę, skopał na leżąco, lub wyrzucił z domu w samym środku zimy. Siedzę późnym wieczorem przy oknie z łokciami wspartymi na parapecie, z bosymi stopami na zimnej podłodze. Mgła sunie subtelnie tuż nad ziemią, niemalże głaszcze jej powierzchnię. Nocą wszystko pływa, wszystko rozmywa się, blednie, a meble w ciemności tracą swoje kształty. Powstrzymuję łzy całą siłą woli, ale długo mi się to nie uda, nie potrafię dalej wmawiać sobie, że nie jesteś warta moich łez, to cieleśnie boli, ale muszę żyć dalej, przecież Ty nie wrócisz popatrzeć ze mną w niebo. Tytoń zaczyna szczypać mnie w serce i źrenice mi się rozszerzają w najwyższym stopniu, a ręce krwawią tak jak krwawi całe wnętrze. Skąd ta krew na dłoniach? Popatrz, świat ma mnie już dosyć. Wolałbym dzisiaj nie zasypiać. Czuję chłód gdzieś w okolicach serca. Ciągle mam Cię pod powiekami i już wiem, że to będzie męcząca noc.

Wszystko wyciska ze mnie łzy... teksty

przypadkowy dodano: 6 kwietnia 2012

Wszystko wyciska ze mnie łzy, rozczula do granic możliwości. Nawet podłoga nie chcę już bezczelnie wpijać się w moje zmarznięte ciało, jak dawniej. Wargi trzęsą się, zimno mi i strach podchodzi do gardła. Leżę w bezruchu, wśród śmiertelnej ciszy, papierosy z winem przestały mi smakować, tylko pusta butelka po piwie stoi na parapecie. Nie można nic nie pić, kiedy czujesz, że cała Twoja osoba chce zapomnieć, dokładnie tak, jak dusza. Przypominam sobie co to znaczy uśmiech, jak naprawdę się oddycha, bez dymu nikotynowego i wszystkich środków. Pozbawiłaś mnie serca, jakbyś nie miała swojego. Ale miałaś, przecież było we mnie, wyrwałaś mi je, bez żadnych skrupułów, to chyba byłoby tak, jakby noc niebu księżyc i wszystkie gwiazdy zabrała. Myśli mnie zabijają, wwiercają się w moja czaszkę przeciążoną od ich nadmiaru. Twoje słowa huczą cały czas, bez przerwy odbijając się echem. Chyba świat na chwilę umarł, zasnąłem wspominając ostatni dotyk ust szepczący 'nie zobaczysz mnie już więcej'.

Pamiętam jak chodziliśmy razem po... teksty

przypadkowy dodano: 5 kwietnia 2012

Pamiętam jak chodziliśmy razem po torach, tylko, że wtedy byliśmy pijani, a wódka zamrażała nam przełyk, jedynie usta od pocałunków mieliśmy wiecznie gorące. Palę papierosa i boli mnie już od tego głowa, chyba mi niedobrze i jest mi zimno, w środku zimno. Dużo rzeczy nie zdążyłem Ci powiedzieć, a teraz liczy się dla mnie tylko te kilka wypalonych papierosów po sam ustnik i kilka kieliszków postawionych obok siebie na zimnej podłodze. Siedzę oparty o białą ścianę z kurczowo zgiętymi kolanami opierając o nie brodę, subtelnie się kołysząc. Chłonę z otoczenia Twoje zardzewiałe słowa i tytoń, jesteś skrawkiem tlenu na moje płuca. Pamiętam jeszcze smak piwa w ósmej dzielnicy, jakbyśmy je dopiero pili, pamiętam Twój kolor oczu, chociaż z reguły zawsze zwracałem uwagę na Twoją duszę. Leżę bezsensownie z wolnymi rękami, sam, już bez Ciebie. Kiedyś nawet jak niebo spadało nam na głowy, to zawsze w tym samym momencie. Potrzebuję Twoich obojczyków i rozmowy przy tanim winie w rytmach Riedel´a.

Obiecaj tylko  że jeszcze kiedyś... teksty

przypadkowy dodano: 4 kwietnia 2012

Obiecaj tylko, że jeszcze kiedyś wpadniesz w moje ramiona i położysz głowę na moim ramieniu. Że gdziekolwiek będziemy, nieważne jak daleko i kiedy, gdziekolwiek przyjdzie nam żyć, będę mógł popatrzeć Ci w oczy i wyszeptać, że jutro nigdy nie umrze.

To my razem się zabijaliśmy  z dnia... teksty

przypadkowy dodano: 24 marca 2012

To my razem się zabijaliśmy, z dnia na dzień coraz bardziej.

Jakbym miał wybrać coś  co daje mi... teksty

przypadkowy dodano: 23 marca 2012

Jakbym miał wybrać coś, co daje mi szczęście i jednocześnie nim jest, to byłabyś to Ty.

Poprzednia 4 5 6 7
8
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV