głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors cz.3 czuła się niepotrzebna. straciła nadzieję wiarę w lepsze dni. teraz żyje bo żyję ale to życie nie sprawia jej przyjemności.wieczorami wylewa tonę łez serc

princescolors

princescolors.moblo.pl
cz.3 czuła się niepotrzebna. straciła nadzieję wiarę w lepsze dni. teraz żyje bo żyję ale to życie nie sprawia jej przyjemności.wieczorami wylewa tonę łez serce krusz
 cz.3 czuła się niepotrzebna.... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2012

[cz.3]czuła się niepotrzebna. straciła nadzieję,wiarę w lepsze dni. teraz żyje,bo żyję,ale to życie nie sprawia jej przyjemności.wieczorami wylewa tonę łez,serce kruszy się na milion kawałków. z dnia na dzień czuje coraz silniejszy ból. wiele razy próbowała zapomnieć o tych sytuacjach,które ją doprowadziły do takiego stanu,w jakim się teraz znajduje. ale nie dała rady,nie miała sił.. a przecież bez wiary i sił nie można zapomnieć.bez jego osoby nie ma nic. straciła wszystko na czym jej tak bardzo zależało.mija piąty miesiąc odkąd już ich nie ma. a jej stan wygląda tak jakby stało się to zaledwie kilka dni temu.dalej jest zagubiona,rozczarowana.ma wsparcie od przyjaciól,ale ich słowa niestety już nic nie pomogą..może kiedyś nadejdzie taki dzień,że jej życie będzie wyglądało całkiem inaczej.

 cz.2 pewnego razu stwierdził że... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2012

[cz.2]pewnego razu stwierdził,że nie wie czy to ma sens.powiedział,że musi wszystko przemyśleć.mijały dni,czas był coraz krótszy na ich związek, trzymał ją w niepewności.ona po raz kolejny się zagubiła.stwierdziła,że przez ostatni czas,kiedy była zagubiona zbyt wiele decyzji podjęła bez zastanowienia się i może dlatego tak wygląda jej życie.życie pełne bólu,rozczarowań,wylanych łez,nieprzespanych nocy. gdy to wszystko przemyślał-spróbowali. ona bardzo się bała jak dalej to wszystko się potoczy.przetrwali jedynie kilka pięknych dni.ale czy warto było się poświęcać?zerwali w dzień jej wyjazdu. przypomniała sobie wszystkie jego obietnice,której żadnej nie spełnił.teraz zrozumiała,że to były tylko puste,nic nie warte słowa.które teraz już nie mają najmniejszego znaczenia.zadał jej tak cholerny ból prosto w serduszko,które było złamane tysiące razy. nie zdawał sobie sprawy z tego,że doprowadził ją do takiego stanu,że nie wiedziała po co żyje.

 cz.1 był to wrzesień. była... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2012

[cz.1]był to wrzesień. była samotna,bez żadnych celów życiowych i marzeń. zagubiona w tym nieszczęśliwym życiu.poznała chłopaka,który zmienił jej nastawienie i podejście do życia.pewnego dnia wyznał jej miłość.powiedział,że zrobi dla niej wszystko. ona nie chciała w najbliższym czasie się z kimkolwiek związywać z powodu wyprowadzki.czuła,że jest to chłopak,który może zmienić jej dotychczasowe życie na lepsze.poświęcał jej swój czas,mimo tego,że miał swoje,własne problemy.chciał z nią spędzić końcowe dni,kiedy będzie OSTATNI RAZ, w tym małym mieście.nie wiedziała co robić,jej głowa była pełna negatywnych myśli i negatywnym podejściem do spraw. nie chciała kolejny raz cierpieć,bo przez ostatni czas wiele strzałów zostało wbitych w jej maleńkie serduszko.mimo strachu,jaki przeżywała zdecydowała się,że może to będzie jedyny chłopak,który ją zaakceptuje taką,jaką jest. było wszystko w porządku,ale do czasu..

są dni o których nie zapomnę przez... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2012

są dni o których nie zapomnę,przez to mam sterty wspomnień dziś.

zadał rany a później posypał je... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2012

zadał rany a później posypał je solą,abym nigdy nie zapomniała bólu jaki mi sprawił.

POWRACAM.dzięki jednej kochanej... teksty

princescolors dodano: 7 luty 2012

POWRACAM.dzięki jednej,kochanej osoby :*.

niestety tak :  teksty princescolors dodał komentarz: niestety,tak :( do wpisu 7 luty 2012
nie mogę zostać. przykro mi bardzo :     teksty princescolors dodał komentarz: nie mogę zostać. przykro mi bardzo :( ;* do wpisu 7 luty 2012
zakańczam swoją działalność.... teksty

princescolors dodano: 6 luty 2012

zakańczam swoją działalność. dziękuję za wszystko i żegnam,nara.

nie znasz powagi sprawy więc jakim... teksty

princescolors dodano: 6 luty 2012

nie znasz powagi sprawy więc jakim prawem śmiesz mówić, że będzie dobrze?

wyryły się w pamięci na zawsze.... teksty

princescolors dodano: 6 luty 2012

wyryły się w pamięci na zawsze. żyją w tkankach mózgu,pod skórą,we krwi. zwinięte w kłębek,drzemią w nieświadomości, do czasu,aż coś je zbudzi. ni stąd ni zowąd wspomnienia ożywiają, wypełniając głowę obrazami przeszłości.

gdzie się udajemy kiedy kończy się... teksty

princescolors dodano: 6 luty 2012

gdzie się udajemy,kiedy kończy się nadzieja?kiedy czujemy się puści,gdy nie pozostaje nic?czasem zaczynam mieć już dość,próbując znaleźć miejsce,gdzie mogłabym oprzeć swoją głowę.spoglądam w niebo,czuję najcieplejsze światło.to pociesza mnie. widziałam zielone szczyty przypominające mi,że żyję.nie chcę umierać.nie chcę zmarnować kolejnego dnia,kolejnej nocy.wiem,że jest coś jeszcze.powód dla którego żyjemy.widzę to w gwiazdach,czuję to na brzegu.wiem tam coś jest.wiem,że jest coś jeszcze.myślę,że wszystko boimy się,że możemy być sami.sami tu.wszyscy chcemy mieć trochę wiary.przynajmniej prawdą jest to w moim przypadku żeby uwierzyć.wiem tam coś jest.to może się rozpaść,w oceanie.wszystko może skończyć się nadejściem nocy.podważę cię i spróbuję cię znaleźć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV