głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors jesteś osobą której zawsze dałabym wszystko! powiedz czym jest piękno czy jest w każdym z nas? i nie jest dobrze i być może już nigdy nie będzie ale kogo to obc

princescolors

princescolors.moblo.pl
jesteś osobą której zawsze dałabym wszystko!
jesteś osobą której zawsze... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

jesteś osobą,której zawsze dałabym wszystko!

powiedz czym jest piękno czy jest w... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

powiedz czym jest piękno,czy jest w każdym z nas?

i nie jest dobrze i być może już... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

i nie jest dobrze,i być może już nigdy nie będzie,ale kogo to obchodzi? kolejna łza spływa na linijki wersów,ból rozrywanych żeber przelewam na kartki,to boli i z każdym kolejnym dniem,coraz silniej zabija,zrozum. / endoftime.

i wiesz  chciałabym iść gdzieś... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

i wiesz, chciałabym iść gdzieś, gdzie droga byłaby mi zupełnie obca, gdzie na co dzień, inni nie zadawaliby zbędnych pytań. w miejsce, w którym nie byłoby mnie dla nikogo, choć na chwilę, gdzieś gdzie kolejny wdech, wewnętrznie nie rozrywałby płuc, nie sprawiał bólu. / endoftime.

dziś nie odbieram już telefonu  nie... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

dziś nie odbieram już telefonu, nie analizuję starych esemesów zatrzymanych gdzieś na dnie skrzynki odbiorczej, nie czytam zapełnionego milionami rozmów archiwum na gadu, nie przeglądam jego zdjęć uśmiechając się do ekranu, nie zwracam uwagi na jego imię widniejące w prawym dolnym kąciku pulpitu, nie wierzę w jego słowa, w te obietnice, dzisiaj nie czuję już nic, dla mnie dzisiaj on już nie istnieje. / endoftime.

miliony myśli  tych prawdziwych... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

miliony myśli, tych prawdziwych traktowanych jako żarty, ukrywane uczucia gdzieś, pomiędzy każdym ze słów, chwile zawahania, pustka opętała wnętrze, tamten uśmiech zastąpiony znikomym znakiem zapytania, to było coś co czuliśmy, co nigdy nie miało prawa wyjść na jaw, to bolało i, przegrało wraz z naszym odłożeniem siebie na później. / endoftime.

tutaj żeby żyć  musisz trzymać... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

tutaj żeby żyć, musisz trzymać się zasad, stawiać kolejne kroki z głową uniesioną ku górze, tylko nocami samotnie w poduszce zatapiasz kolejne łzy, nigdy przy innych. nawet lekkie zawahanie się, tutaj grozi śmiercią, to tutaj nie Ty decydujesz o tym jak żyjesz, a żyjesz tak, jakby dzisiejszy dzień, miałby być Twoim ostatnim. / endoftime.

zero bliskości niewystarczający... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

zero bliskości,niewystarczający już dotyk słów i pieprzonych obietnic,uczucia za każdym razem te niewarte niczego,wciąż pomijany ból,to jedyne co pozostało nam po sobie,o te fałszywe wspomnienia zapisane gdzieś na dnie dysku kompa. / endoftime.

znasz to uczucie kiedy tracimy kogoś... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

znasz to uczucie kiedy tracimy kogoś niewiarygodnie szybko? kiedy zastanawiasz się jak w tak krótkim czasie tyle mogło się spieprzyć między Wami? gdzie zgubiło się uczucie? gdzie jedynie bezsilność nas ogarnia i nie potrafimy naprawić relacji, choć tak bardzo cierpimy. wyznanie uczuć już nie pomagają, bo uczucia to za mało. jedna wielka kropka. zamiast iść naprzód wracamy do punktu wyjścia, oddalamy się od siebie. chcesz się poddać, bo już nie ma szans, to koniec, koniec jakiegoś etapu. / skejter.

żeby czas zatrzymał się  choć na... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

żeby czas zatrzymał się, choć na krótką chwilę, a My cofając każde z tamtych słów, za sobą zostawiając ten nieznany rozdział życia, zaczniemy na nowo. tym razem siebie znając już na pamięć, ze świadomością wad i każdej z zalet. skończymy wspominać, rozdrapywać blizny przeszłości, a liczyć będą się jedynie kolejne sekundy bycia obok siebie, teraz tylko ta teraźniejszość, gdzie słowo 'My' znów jest wspólne, i już nigdy, w żaden sposób nie podzieli się na dwa, osobne fragmenty. / endoftime.

słodko gorzkie wspomnienia to... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

słodko-gorzkie wspomnienia,to wszystko co zostało po tobie./demission

powiedz kilka słów powiedz że to... teksty

princescolors dodano: 11 luty 2012

powiedz kilka słów,powiedz że to nie to. powiedz że to życie,którym rządzi los.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV