głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors cz.4 kiedy miałeś problem zawsze zwracałeś się do mnie bo kiedy było u ciebie coś nie tak próbowałam ci pomóc jak tylko mogłam.nie potrafisz docenić że nie zost

princescolors

princescolors.moblo.pl
cz.4 kiedy miałeś problem zawsze zwracałeś się do mnie bo kiedy było u ciebie coś nie tak próbowałam ci pomóc jak tylko mogłam.nie potrafisz docenić że nie zostawiłam c
cz.4 kiedy miałeś problem zawsze... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2012

cz.4 kiedy miałeś problem zawsze zwracałeś się do mnie,bo kiedy było u ciebie coś nie tak próbowałam ci pomóc,jak tylko mogłam.nie potrafisz docenić,że nie zostawiłam cię z tym samego.ty w sposób unikania kontaktu tak się odwdzięczasz?nie oczekuję od ciebie,abyś mi pomagał,bo wcale tego nie chcę,ale chcę abyś był blisko mnie choćbyś milczał to i tak byłoby mi łatwiej,bo czułabym,że jest obok mnie osoba,którą tak kocham. ale ty pozwalasz na to,abym cierpiała jeszcze bardziej. nie potrafisz spytać co u mnie,jak się czuję,jak sobie radzę.nawet nie stać cię na głupie 'cześć' więc co ja oczekuję? mimo tego,że tak mnie zraniłeś,że tyle przeszłam i nadal staram się trwać mimo,że byłam blisko dna.strasznie mi ciężko żyć bez ciebie,bez twojego serca,które zabrałeś. na twoje cierpienie patrzę z bólem.jak mogłeś? sam oznajmiłeś mi,że za wcześnie poznałeś starszych kolegów.

cz.3 zrozumiesz swój choćby jeden... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2012

cz.3 zrozumiesz swój choćby jeden życiowy błąd,lecz wiedz o tym i zdaj sobie z tego sprawę,że czasu nie cofniesz.ciężko naprawić to co zepsułeś.zniszczyłeś nie jedną osobę,raniąc ich serca.pragnę tego,abyś się zmienił,aby wróciła twoja dawna osoba,tak bardzo mi ciebie brakuje.mimo tego,że nie przeżyliśmy razem wiele chwil to i tak wiem o tobie wszystko.wiem doskonale,że możesz odbudować to wszystko,ale tylko jeśli będziesz chciał.wiem,że jestem dla ciebie kimś mało wartym,nie jestem ważna tak,jak kiedyś.chciałabym abyś przypomniał sobie kto był przy tobie,kiedy próbowałeś skończyć swoje życie.nie przespałam całą noc,bo byłam z Tobą,chciałam być.byłam z tobą chociażby myślami czy sercem,ale byłam.tak bardzo się o ciebie martwiłam,uroniłam nie tylko jedną łzę,lecz kilkaset.nie wiem czy wiesz,ale w tych chwilach trudnych dla ciebie byłam z tobą,gdy nie miałeś nikogo poza mną.

cz.2 przez twoje zachowanie wiele... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2012

cz.2 przez twoje zachowanie wiele osób cierpi,bo nie potrafi się pogodzić,jak się zmieniłeś.nie potrafią uwierzyć,że przez nałogi tak potrafiłeś się zmienić.myślisz,że jest im łatwo patrzeć na to,jaką wybrałeś złą drogę? podoba ci się takie ukrywanie przed policją,przed ludźmi? jeśli trafiłbyś tam,w to miejsce,w którym już dawno powinieneś być może zrozumiałbyś jak zmarnowałeś swoje życie,że przez to,że wybrałeś taką drogę jesteś teraz nieszczęśliwym człowiekiem.wiele osób wyciągało do ciebie pomocną dłoń,leczy ty tego nie widziałeś,nie chciałeś widzieć.udawałeś,że jej nie potrzebujesz,że poradzisz sobie z tym wszystkim sam. z czasem docenisz te osoby,które starały się,abyś z tego wszystkiego wyszedł. jeśli znajdziesz się w tamtym miejscu to wiem,że przemyślisz sobie te wszystkie sprawy i na pewno uronisz chociażby jedną łzę,bo wiem,że w takich samotnych chwilach potrafisz otworzyć swoje uczucia.już nie będzie ci łatwo je kryć,że ich nie masz.

cz.1 Byłeś osobą której można... teksty

princescolors dodano: 20 kwietnia 2012

cz.1 Byłeś osobą,której można było bezgranicznie ufać,lecz teraz wszystko się zmieniło.Straciłam do ciebie całe zaufanie,którym cię obdarzałam.teraz będzie ci trudno je odbudować,ale jeśli będziesz chciał to zrobisz wszystko,aby tak było.jak mogłeś pozwolić na to,aby tak się stoczyć?aby popaść w takie problemy? wokół siebie miałeś osoby,którym mogłeś powierzyć,jak jest ci ciężko,jakie masz problemy.zawsze,kiedy popadałeś w chwile smutku oni byli z tobą,byli przy tobie,ale do czasu..teraz zostałeś z tym wszystkim sam,nikt już nie jest w stanie ci pomóc.mogłeś mieć piękne,szczęśliwe,bezproblemowe życie,lecz tą okazję przepuściłeś przez palce. szczęście było tuż obok ciebie,lecz ty sam wybrałeś inną drogę,w której popada się w tarapaty.zasłużyłeś na to,aby się męczyć,cierpieć.nie potrafiłeś docenić czyjejś pomocy,tego,że wiele osób próbowała i chciało cię wyciągnąć z tego bagna,z tego dna,w które staczałeś się coraz bardziej,lecz ty dalej chciałeś w tym tkwić.

 świat jest głuchy na twoje łzy i... teksty

princescolors dodano: 19 kwietnia 2012

"świat jest głuchy na twoje łzy i łkanie."

tam gdzieś na dole zostało wszystko... teksty

princescolors dodano: 19 kwietnia 2012

tam gdzieś na dole zostało wszystko to co cię męczy.

bo my istniejemy a cały świat... teksty

princescolors dodano: 19 kwietnia 2012

bo my istniejemy,a cały świat powinien zamilknąć.

już nie masz prawa tknąć mojego... teksty

princescolors dodano: 19 kwietnia 2012

już nie masz prawa tknąć mojego serca,jasne?

byliśmy wtedy blisko a tak daleko... teksty

princescolors dodano: 19 kwietnia 2012

byliśmy wtedy blisko,a tak daleko dziś.

mam tylko wspomnienia które spisuję... teksty

princescolors dodano: 19 kwietnia 2012

mam tylko wspomnienia,które spisuję,nim ulecą z pamięci.

'nic nie jest w stanie zahamować... teksty

princescolors dodano: 19 kwietnia 2012

'nic nie jest w stanie zahamować tego cierpienia,które płynie coraz większym nurtem wprost ze złamanego serca.'

jego  teksty princescolors dodał komentarz: jego* do wpisu 19 kwietnia 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV