głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
'tu nie ma pustych słów.' teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

'tu nie ma pustych słów.'

niektóre cele są nieosiągalne. teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

niektóre cele są nieosiągalne.

zatopiona w ulewie wspomnień. teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

zatopiona w ulewie wspomnień.

skończyło się wszystko nim... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

skończyło się wszystko nim cokolwiek się zaczęło.

zobacz jego już nie ma i nigdy nie... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

zobacz,jego już nie ma i nigdy nie będzie. jedyną drogą kontaktu,jest pusta rozmowa do marmurowej płyty. zamiast jego głosu,słyszysz puste echo,ryjące ogromną ranę w twoim sercu. teraz nie ma odwrotu,nie można zrobić nic,co by mogło przywrócić go do życia. obwiniasz się każdego dnia,ale taki był jego wybór. wolał narkotyki i alkohol zamiast ciebie. nie możesz płakać każdego dnia,bo nikt nie mógł go od tego odciągnąć. przypomnij sobie moment,kiedy stałaś przy nim i błagałaś by przestał brać. myślałaś,że coś w nim pęknie,że się opamięta i zrozumie,że cię traci,a on? na twoich oczach wziął dwa razy tyle,niż powinien. on nie pamiętał,że prowadziłaś go do domu,że martwiłaś się o niego i przesiadywałaś dniami i nocami w szpitalu,gdy odchodził do tamtego świata. on nie miał szacunku do ciebie,liczyła się wódka i gruba kreska,więc zamiast siedzieć i słuchać pustego echa,wstań i walcz o jutro,by nie zmarnować sobie życia tak jak on. /notte.

doprowadziłeś do tego że twoja... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

doprowadziłeś do tego,że twoja własna matka,która dała Ci tak cenny dar -ŻYCIE.teraz przez Ciebie cierpi. nie tylko niszczysz sam siebie,lecz innych a w szczególności matkę,która dba o Ciebie,o to,abyś miał co jeść,dom nad głową,co nie jednemu dziecku brakuje. uważasz,że ona nie zasługuję na to,aby być w końcu szczęśliwa? nie zasługuję chociaż na odrobinę szacunku od Ciebie? nie masz szacunku do osoby,dzięki,której trwasz. gdzie jest Twoja dawna osoba? gdzie jest dawny 'syn',który był tak kochany,pomocny? masz w sobie tak wielką moc,że potrafisz dzięki tej mocy doprowadzić człowieka do łez,bólu,czy też cierpienia. swoimi słowami niszczysz,dobijasz,krzywdzisz. powiedz,co Ci to daje,że tak traktujesz osoby? daje ci to satysfakcję,że zagościła w Tobie tak zła osoba? no powiedz.co z tego masz? /princescolors

może kiedyś zrozumiesz ile tak... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

może kiedyś zrozumiesz ile tak naprawdę znaczysz dla mnie. może kiedyś zrozumiesz ile czasu płakałam by zapomnieć,choć rozdrapywałeś rany na nowo. może przypomnisz sobie,że jeszcze istnieję,że nadal tęsknię i co dzień marzę o tym by cię ujrzeć. może jeszcze kiedyś usłyszę twój głos i spojrzę prosto w te niebieskie tęczówki. może zatęsknisz i zrozumiesz co straciłeś,ale ja już nie wrócę. nigdy więcej nie dam ponieść się wirowi miłości,bo to mnie niszczy i zabija od środka. przysięgam,że nigdy więcej o tobie nie wspomnę,że nie zastanowię się co robisz i gdzie jesteś,tylko wiesz co jest najgorsze? najgorsze jest to,że ja codziennie się tak oszukuję. /notte.

i chyba umarłam i moje serce też... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

i chyba umarłam i moje serce też wysiadło,łzy nie płyną,bo oczy mi wyschły i Ciebie już nie ma. /notte.

wiesz jak to jest wyrywać na siłę... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

wiesz jak to jest wyrywać na siłę miłość z serca,która nie ma najmniejszego sensu,a nadal tkwi w głowie. wiesz jak to jest uciekać każdego dnia,przed tym ogromnym bólem,rozdzierającym serce. owszem,były momenty,gdy upadałaś,a to właśnie miłość,ratowała cię i podnosiła z upadku. były chwile,gdy myślałaś,tak jestem cholernie szczęśliwa,a to tylko dawka alkoholu utrzymywała cię przy tej myśli i to właśnie przez miłość,upadłaś i ciężko jest ci wstać. i prochy też tu nie pomogą,chyba, że chcesz odgrywać wewnętrzną walkę z samym sobą,własnym ciałem,rodziną i przyjaciółmi. wtedy pomyślisz,że zawalczysz o swoje życie dla niego,ale dojdziesz do wniosku,że lepiej jest się stoczyć jeszcze niżej niż ratować coś,co na starcie,spisane jest na straty. /notte.

uśmiech wcale nie znaczy że... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

uśmiech wcale nie znaczy,że cierpienie zniknęło./vampireheart

pokochaj moje zamarznięte serce.... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

pokochaj moje zamarznięte serce. rozgrzej je miłością,niech lód dookoła stopnieje.tylko nie tak gwałtownie,bo je zabijesz./vampireheart

ja też chciałabym żyć..bo... teksty

princescolors dodano: 21 kwietnia 2012

ja też chciałabym żyć..bo chociaż moje serce bije,to ja wcale nie żyję./vampireheart

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV