głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors tyle pięknych rzeczy się kończy tyle marzeń znów znikających. przykro mi że były momenty kiedy mówiłam takie rzeczy które cię bolały. naprawdę tego nie chciałam

princescolors

princescolors.moblo.pl
tyle pięknych rzeczy się kończy tyle marzeń znów znikających.
tyle pięknych rzeczy się kończy... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

tyle pięknych rzeczy się kończy,tyle marzeń znów znikających.

przykro mi że były momenty kiedy... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

przykro mi,że były momenty,kiedy mówiłam takie rzeczy,które cię bolały. naprawdę tego nie chciałam, samo wychodziło z moich ust,kiedy mówiłeś,że nie masz już siły przez to,jak się zachowuję. a ja tylko chciałam być przy Tobie i zmienić twoje życie na lepsze. tak często nie wychodziło,tak cholernie mnie to bolało,miałam być Twoim ideałem,perfekcja znika po kilku miesiącach miłosnej euforii. wychodzą bóle i problemy przeszłości. mimo to trwaliśmy razem,twoje smutne oczy,tortura tak wyrafinowana,że serce pękało jak zgniatane wielką pięścią. mimo to nadal piękny,a ja? nie mogłam oderwać wzroku. dlaczego musiałeś mnie zostawić? obiecałeś,że nigdy mnie nie zostawisz,ale to przecież moja wina. /maxsentymentalny.

chcesz iść dalej lecz się boisz.... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

chcesz iść dalej,lecz się boisz. tak to widzisz.

ile jeszcze krętych dróg? teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

ile jeszcze krętych dróg?

każdy dzień to nowa szansa która... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

każdy dzień to nowa szansa,która może zmienić życie.

siedzę i czuję ten ból. ból... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

siedzę i czuję ten ból. ból ludzkości. każdą wylaną łzę z cierpienia. czuję jak przygniata mnie ciężar zła tego świata. czy tylko ja nie jestem głuchy na krzyk cierpiących ludzi? czy w ludziach nie ma krzty dobra? czy nienawiść opętała na zawsze nasze serca? Czuję jak zło zakłada mi sznur na szyję i zabiera krzesło z spod nóg. próbuje walczyć trzymając dłońmi sznur, próbuje wołać o pomoc, lecz wszędzie głucho i tylko zło. patrzę na to ze łzami w oczach i poddaję się, puszczam sznur pozwalając wygrać czarnej stronie świata. umieram.
Autor cytatu: skejter

Chciałabym znów tak łatwo... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

Chciałabym znów tak łatwo odnajdować Cię w moich myślach, jak wtedy, gdy cierpiałam po Twoim odejściu. Kolor Twoich oczu, barwa Twojego głosu, sposób w jaki zapewniałeś mnie o swojej miłości, dotyk Twoich rąk na moim ciele, czułe pocałunki, ciepły uśmiech... Wszystko to odchodzi w zapomnienie, spowite gęstniejącą mgłą, którą potrafi rozrzedzić tylko Twój obraz. Jestem gotowa znów Cię zobaczyć, aby utrwalić wszystkie te szczegóły... Jestem gotowa cierpieć dla tych kilku sekund.
Autor cytatu: vampireheart

Ślepo zakochany powie  że nie... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

Ślepo zakochany powie, że nie potrafi wyobrazić sobie życia bez drugiej połówki. Ten, kto kocha, powie, że potrafi. Ten świat jest pusty, zimny, bez żadnych ciepłych uczuć, pełen okrucieństwa, samotności, cierpienia, żalu, tęsknoty, która wyrywa serce. Świat, w którym zadaje sobie ciosy, by umrzeć i dołączyć do ukochanej, ale jest zbyt słaby, by mógł wbić ostrze głęboko w swoje serce. Jest tak pozbawiony życia, że nie może ruszyć dłonią z własnej woli. Robi tylko to, co każą mu inni, a łzy goryczy tłumią jego bezsensowny bunt. Bo po co się buntować, skoro nie ma jej? Skoro nie może być lepiej? A.V.
Autor cytatu: vampireheart

Związku nigdy nie powinno kończyć... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

Związku nigdy nie powinno kończyć się w dobrych okolicznościach. Powinno się wtedy kłócić, wyzywać od najgorszych, rzucać wszystkim, co wpadnie w ręce. Inaczej tych dwoje nigdy naprawdę się nie znienawidzi. Gdy zostaną przyjaciółmi, albo po prostu rozstaną się w pokoju, jedna ze stron, bądź nawet dwie, zawsze będzie kochać i cierpieć z powodu niespełnionej miłości. A.V.
Autor cytatu: vampireheart

nie umiem w ciągłym bólu trwać. teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

nie umiem w ciągłym bólu trwać.

2. to pamiętaj że byłaś dla mnie... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

2. to pamiętaj,że byłaś dla mnie wszystkim,kimś bliskim,najważniejszym,skarbem największym,i jeśli kiedyś tu przez te prochy mnie zabraknie,bo utonę w tym bagnie,to pamiętajcie,że kochałem i byłem zawsze dla was,ale zabił mnie ten przereklamowany szajs zwany miłością i z pełną złością wykrzyczę i będę zimny,bo człowiek,który nie kocha jest silny./skejter

1.roztrzaskaj zakochane serce dodaj... teksty

princescolors dodano: 17 czerwca 2012

1.roztrzaskaj zakochane serce,dodaj mu cierpienia więcej. zniszcz,zdepcz,skrusz,wbij kolejny nóż, powiedz,że nas nie ma już. powiedz,że było minęło,że nasze uczucie gdzieś zniknęło. uciekło gdzieś daleko z tych bloków,mimo,że dla ciebie zabić byłem gotów. dziś jedyne co chcę zabijać to ten ból, każda kreska to krzyk 'upaść mi nie pozwól',ale ty nie słuchasz,jesteś głucha na moje wołania, błagania,i znów powstaję rana. znów żałuję,że mam uczucia,bo mam nowe ukłucia na organie,który kocha,więc dziś mówię uczuciom wynocha,a teraz pozwolisz,ale się napiję,bo już nie wiem czy żyję, czy może już mnie nie ma,bo raz się ma a raz nie ma,raz upadam a raz wstaję,i dziś temu światu nic nie daję,bo dziś leżę,i nie wierzę w to,że powstanę z tego dna,w którym się znajduję,i żałuję tego co czuję,bo to mnie wyniszczy,zniszczy,zabiję,bo znów ćpam, jaram piję. uciekam od bolesnych wspomnień,a Ty jeśli kiedyś wspomnisz o mnie, /skejter

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV