głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors chciałabym móc pozostawić to wszystko. to byłoby łatwiejsze niż czekanie tutaj na upadek. teraz odpuszczenie sobie może być tym co muszę zrobić. gwiazdy są znów

princescolors

princescolors.moblo.pl
chciałabym móc pozostawić to wszystko. to byłoby łatwiejsze niż czekanie tutaj na upadek. teraz odpuszczenie sobie może być tym co muszę zrobić.
chciałabym móc pozostawić to... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

chciałabym móc pozostawić to wszystko. to byłoby łatwiejsze niż czekanie tutaj na upadek. teraz odpuszczenie sobie może być,tym co muszę zrobić.

gwiazdy są znów czarne tej nocy... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

gwiazdy są znów czarne tej nocy,tylko kolejny niespokojny przypadek nadziei poza zasięgiem wzroku niepozostawiania tego mrocznego miejsca. zrobiłam z wszystkich sil, mogę. niewiele pozostało do przytrzymania się,kiedy ziemia pod moimi stopami się zapada.

nie jestem gotowa by pozwolić temu... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

nie jestem gotowa,by pozwolić temu odejść.

dlaczego wciąż próbuję skoro wiem... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

dlaczego wciąż próbuję skoro wiem,że i tak upadnę?

''kiedy zaczynamy być sobą  nawet... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

''kiedy zaczynamy być sobą nawet lustro się gubi.''

jak radzić sobie z łomotami serca... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

jak radzić sobie z łomotami serca,które rozwalają każdy skrawek ?

cz.3 nie chcę by tak było! chcę... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

cz.3 nie chcę,by tak było! chcę mieć Cię w moim sercu do końca mych dni. kocham Cię mimo wszystko. wiemy,że bywają wzloty i upadki. w naszym związku teraz jest tysiąc upadków,lecz musimy dojść na sam szczyt po szczęście,by było tak,jak dawniej wiem,że damy rade,zresztą musimy!dziękuję Ci za to,że doprowadziłeś do tego,że nasze serca się złączyły i nadal biją wspólnie.

cz.2 tylko pragnę tego by było tak... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

cz.2 tylko pragnę tego,by było tak,jak na początku. ''PIĘKNA,SZCZĘŚLIWA NIE KOŃCZĄCA SIĘ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA MIŁOŚĆ.'' dlaczego los stawia nam trudności,które dźwigać ciężko? jest wiele powodów,że tak się dzieje. zadaję sobie tylko pytanie czy warto robić wszystko i wysilać się,by to przetrwało? bo znając moje szczęście to ta miłość zapewne wisi na nitce,która może się urwać w każdej chwili.a ja nie będę w stanie tego wszystkiego uratować. jestem bezsilna na to wszystko,co się dzieje. dlaczego tak postępujesz? może po prostu tak tęsknota Cię zabija,że nie potrafisz walczyć o to wszystko? może straciłeś wiarę i nadzieje na ten związek? albo co najgorsze Twoje uczucie do mnie gaśnie?

cz.1 tak wiem.. nastał już 18sty... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

cz.1 tak wiem.. nastał już 18sty dzień tego miesiąca. mija 3 rocznica odkąd nasze serca wciąż idą w parze, odkąd jesteśmy razem. od początku było tak pięknie,los nie stawiał nam żadnych problemów,poprzeczek. było tak, jak chciałam,jak pragnęłam. witałam dzień z uśmiechem na ustach. byłeś przy mnie,kiedy było mi źle,kiedy upadałam. mimo,że jesteśmy kilkaset kilometrów od siebie wciąż dajemy radę,nadal jesteśmy 'MY' ale na jak długo? od kilku dni zaczęłam wątpić i tracić wiarę i nadzieje w to wszystko, los stawia nam poprzeczki,których ja sama udźwignąć niestety nie potrafię,a Ty nie jesteś w stanie zauważyć,że coś w tym wszystkim jest nie tak. nie widzisz, że moje słowa,moje humory nie są takie,jakie być powinny. zacząłeś mnie olewać,nie powiem dosłownie,że przestałeś się interesować moją osobę, bo wcale tak nie jest.

Czasami o kilka słów za dużo. A to... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

Czasami o kilka słów za dużo. A to przecież tylko tęsknota za tym, co było dawniej. Za zwykłą rozmową, prostymi gestami. To ciągłe skrępowanie i hamulec w sytuacjach, kiedy chce się powiedzieć parę szczerych zdań. Strach? Wywoływany w momentach niewłaściwych. Tych jakże prostych, w których powinien nam wystarczyć zwykły dialog. Bez zbędnych epitetów. I dochodzący do tego smutek. Bo kiedyś było inaczej... I choć życie nigdy nie idzie prostą drogą, my prosimy o ideały. Bez zmian, bez rozstań, bez nieporozumień, których w naszym życiu tak wiele. Bo łatwo postawić sobie pytanie, dlaczego tak łatwo dostać jest od losu po dupie, a tak ciężko z wielkim zamachem mu oddać. We wszystkim odnajdujemy to samo. Ale zakładając cudze buty, nigdy nie będziemy zadowoleni. Bo to za gorąca kawa, a to za mało posolone ziemniaki. Życie nie kręci się wokół nas... To my kręcimy się wokół niego, szukając tej jedynej, właściwej drogi. Lecz czy pisane jest ją komukolwiek znaleźć?/lostoutlaw

Krzyczeć? Ale po co? Przecież... teksty

princescolors dodano: 18 października 2012

Krzyczeć? Ale po co? Przecież tysiącami zbędnych słów nie wyrazi się tego, co czuje serce. Łzy też już znikły. Przesuszone oczy, bez jakiegokolwiek wyrazu, wpatrzone pusto w białe ściany. Muzyka w tle przygrywa cicho, szepcząc o tym, że czasem miłość istnieje. Prawdziwe piękno zamknięte w jednej osobie. Piękno? A może czysty wrak człowieka. Otumanionego i zrozpaczonego. Bo czy można określić to stanem samotności? Bodajże tak, jednak nie warto tak mówić. Samotność jest gdy nasza dusza kwili, język wypowiada puste słowa w stronę butelki po whisky a mucha siedząca na oknie to najwierniejszy przyjaciel. Czy jest aż tak źle? Czy zostało osiągnięte już to stadium, w którym człowiek nie czuje się człowieczo? Istotą życia nie jest zwykłe funkcjonowanie. Poranny prysznic, gorąca kawa i grzanka z dżemem. To coś więcej niż parę krótkich scen. To nie tylko samo bycie. Istotą życia jest szelmowski uśmiech zwrócony ku drugiej osobie, kilka miłych słów i krótki spacer wieczorową porą./lostoutlaw

szczera prawda! teksty princescolors dodał komentarz: szczera prawda! do wpisu 18 października 2012
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV