głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors i znów mówisz mi że nie taką chciałeś przyszłość proszę uwierz mi że naprawimy wszystko.. to pieprzone życie odbiera ci wrażliwości resztki wierz mi takie właśn

princescolors

princescolors.moblo.pl
i znów mówisz mi że nie taką chciałeś przyszłość proszę uwierz mi że naprawimy wszystko..
i znów mówisz mi że nie taką... teksty

princescolors dodano: 6 listopada 2012

i znów mówisz mi że nie taką chciałeś przyszłość,proszę uwierz mi,że naprawimy wszystko..

to pieprzone życie odbiera ci... teksty

princescolors dodano: 6 listopada 2012

to pieprzone życie odbiera ci wrażliwości resztki,wierz mi takie właśnie jest życie!

odczuwam bezwład serca słyszę... teksty

princescolors dodano: 6 listopada 2012

odczuwam bezwład serca,słyszę niemy krzyk mojej duszy w obcym ciele.

z tego co się orientuję to nie    teksty princescolors dodał komentarz: z tego co się orientuję to nie ;) do wpisu 6 listopada 2012
daje słowo oddałbym wszystko żeby... teksty

princescolors dodano: 6 listopada 2012

daje słowo oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą. [ Miuosh ]
Autor cytatu: gieenka

byłam nieszczęśliwa chciałam... teksty

princescolors dodano: 5 listopada 2012

byłam nieszczęśliwa,chciałam odejść,chciałam opuścić ten świat,to życie,które tak często kopało mnie w tyłek. lecz pojawiłeś się TY-osoba,która odmieniła moje życie,dzięki której znalazłam sens życia,dzięki której wstaję i witam dzień z uśmiechem na ustach. dzięki której kroczę z celem,z marzeniami. dzięki której nadal jestem. gdy coś się dzieje-jesteś ze mną,jesteś przy mnie. DZIĘKUJĘ to za mało,by wyrazić wdzięczność.

gdy upadam łapiesz mnie za rękę... teksty

princescolors dodano: 5 listopada 2012

gdy upadam-łapiesz mnie za rękę,gdy płaczę-ocierasz moje słone łzy. gdy moje serce pęka-sklejasz je. gdy nie umiem stawiać kroków-Ty stawiasz za mnie.

jak iść bez niewskazanej drogi? teksty

princescolors dodano: 5 listopada 2012

jak iść bez niewskazanej drogi?

dokładnie. teksty princescolors dodał komentarz: dokładnie. do wpisu 5 listopada 2012
też tak chcę    teksty princescolors dodał komentarz: też tak chcę ;) do wpisu 5 listopada 2012
cz.1 piękny początek  poznanie... teksty

princescolors dodano: 5 listopada 2012

cz.1 piękny początek- poznanie przez internet,rozmowy,skype,wspólne gry, poprawianie sobie nawzajem humoru. ponoć piękny początek,piękna przyjaźń bez końca, traktowaliśmy się,jak brat i siostra. mimo tych kilkuset kilometrów byliśmy bliscy sobie,otwieraliśmy przed sobą nasze serca bez skrępowania,nie mieliśmy przed sobą żadnych tajemnic.lecz piękna przyjaźń szybko się kończy,a tym bardziej między chłopakiem, a dziewczyną i z tym się zgodzę..bywały momenty,że czułam,że jesteś inny, niż zwykle,czułam,że coś jest nie tak.bałam się spytać wprost czy coś się stało,a może darzysz mnie większym,silniejszym uczuciem niż przyjacielskim? bałam się Twojej reakcji. wyszło samo,powiedziałeś mi o tym. chciałeś urwać kontakt byś zapomniał,by było Ci łatwiej.zgodziłam się na to,bo liczy się dla mnie Twoje szczęścia,liczy się dla mnie Twoje dobro.dopiero niedawno oznajmiłeś mi, że któregoś szarego,pochmurnego dnia wyszedłeś do szkoły, wracając z niej wstąpiłeś do sklepu po piwa i 30 tabletek.

cz.2 chciałeś odejść chciałeś... teksty

princescolors dodano: 5 listopada 2012

cz.2 chciałeś odejść,chciałeś to zrobić,a ja o niczym nie wiedziałam. nie poinformowałeś mnie,że coś się w Twoim życiu dzieje,teraz mam do siebie żal,wielki żal i wyrzuty sumienia,że nie wgłębiłam się w Twoje serce i nie wyczytałam z niego,że coś jest nie tak,że coś się dzieje. kolejna przyjaźń tak się kończąca.. przyjaźń,zauroczenie,zakochanie, chęć odejścia z tego świata. wiesz o tym i zdajesz sobie z tego sprawę, że nas nie będzie. akceptujesz to,że jestem szczęśliwa z nim,chociaż znając prawdę Twoje serce pęka. co ja mam robić? mam olać tą przyjaźń? mam się o Ciebie nie troszczyć? mam Cię nie wspierać? jak ja mam z tym żyć? jak ja mam nie wylewać łez skoro wiem,że ledwo dajesz radę? dlaczego to tak musiało się skończyć? mam się Tobą nie interesować? przecież to ja dzięki Tobie żyję i wciąż tu jestem. tak wiele pytań mam,a odpowiedzi znaleźć nie potrafię. byłeś dla mnie kimś ważnym,a nawet bardzo ważnym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV