głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors w głowie szum w sercu lód też czujesz chłód?zimny próg i zimne myśli świat u stóp bez sukni błyszczy. błyszczy z ust zmywasz tusz wszystko staje się nagle przyk

princescolors

princescolors.moblo.pl
w głowie szum w sercu lód też czujesz chłód?zimny próg i zimne myśli świat u stóp bez sukni błyszczy. błyszczy z ust zmywasz tusz wszystko staje się nagle przykre. B.R.O!
w głowie szum w sercu lód też... teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2013

w głowie szum,w sercu lód,też czujesz chłód?zimny próg i zimne myśli,świat u stóp bez sukni błyszczy. błyszczy z ust,zmywasz tusz,wszystko staje się nagle przykre./B.R.O!

słowa dziś sięgają dna. teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2013

słowa dziś sięgają dna.

cz.1 wróciłaś ze spaceru cała... teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2013

cz.1 wróciłaś ze spaceru,cała się trzęsłaś,bo w Twoim organizmie znajduje się zbyt duża ilość nikotyny. weszłaś do domu,jak do knajpy,rzuciłaś kurtkę,ściągłaś buty,weszłaś do swojego pokoju rzucając się natychmiast na łóżko. zamknęłaś drzwi przekręcając kluczem,leżysz sama w ciemnym pokoju. żyletka cała we krwi po starych cięciach leży obok Ciebie. do Twojej głowy zbierają się złe myśli, złe przeczucia,złe wydarzenia z tego,co się stało. wszystko złe.. każdy poranek,każde popołudnie, każdy wieczór,każda noc. ciągle to samo..leżąc na łóżku szlochasz nie potrafiąc opanować łez, zadajesz sobie tysiące pytań dlaczego znów wbił nóż do Twojego serca,dlaczego w takim momencie, kiedy nie radzisz sobie ze swoimi uczuciami,z samą sobą. w jednej chwili los się zemścił i dał Ci wielkiego kopa w dupę i ciężko Ci wstać i iść dalej.

cz.2 tak bardzo go kochałaś tak... teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2013

cz.2 tak bardzo go kochałaś,tak bardzo otwierałaś przed nim swe zniszczone,lecz jeszcze bijące serduszko.obwiniasz siebie za to,że znów wierzyłaś,że zaufałaś w jego denne,dziś już puste słowa. naiwność była w Tobie,ale skąd mogłaś wiedzieć,że tak to się skończy? wierzyłaś,jak tylko mogłaś,że tym razem będzie lepiej,że warto spróbować. było ciężko,lecz weszłaś w to,ale po co ? dziś zadajesz sobie to pytanie,odpowiedzi nie uzyskujesz. nie potrafisz opanować tego,co wokół Ciebie się dzieje,tej presji,tego,jak bliscy ludzie wbijają nóż prosto w serce. nie patrzą na to,czy ono jest zniszczone,po przejściach. ich to nie obchodzi,to przykre,że pojawiają się ludzie,niby udają kochanych,a po chwili znikają bez pozostawienia jakiegokolwiek znaku.

cz.3 my też przecież mamy uczucia... teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2013

cz.3 my też przecież mamy uczucia,mamy serca,które tak łatwo można skrzywdzić. co mu to dało,że tak postąpił? wiele ludzi później się dziwi,że w tak młodym wieku ludzie odchodzą. odchodzą,bo mają dość tego,co ich spotyka. nie mają już siły patrzeć na niektóre twarze,które ich zniszczyły do końca. leżysz i umierasz z tęsknoty,z bólu,jaki Ci zadał. chcesz go wyrzucić jak najszybciej z serca,ale jak ? przecież się nie da,no kurwa nie da. masz dość wstawania z łóżka i znowu witać dzień,ten sam,jak każdy inny,wręcz czasem gorszy. każdy mówi 'idź dalej,nie ten to inny.' ale kurwa to nic nie daje,to są słowa puste,jak wyschnięty kwiat.

cz.4 wstaję i żyję a tak naprawdę... teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2013

cz.4 wstaję i żyję,a tak naprawdę nie wiem po co tu jestem,po co trwam, dla kogo. żyć w obojętności to męka,to ból udawania,że jest wszystko okej. zakładasz maskę codzienności,by nikt nie pytał, i nie zadawał pytań ''co się stało?'' bo co odpowiem? życie mi się zawaliło? przecież nikogo to nie obchodzi. zostałam sama,pomocy nie otrzymam. mam ochotę uciec,odejść gdziekolwiek,a najlepiej umrzeć i nie czuć tego,jak bije pękające serce. to,co kiedyś było ważne uleciało w powietrze,czynności,które kiedyś sprawiały satysfakcję i wielkie zadowolonie na mojej twarzy już to nie wywoła uśmiechu. mam dość tych wylanych łez,nieprzespanych nocy,Twojego spojrzenia usatysfakcjonowanego, że mnie zniszczyłeś. kładę się spać-zasnąć nie potrafię. głowa pełna złych myśli,złych zamierzeń. pragnęłam,chciałam tylko tego byś był mój. co otrzymałam,że zauafałam,że kochałam? ból,cierpienie,łzy,nieprzespane noce? za co taki strzał? do dziś tego nie wiem.

facet bez którego nie widzisz życia... teksty

princescolors dodano: 13 stycznia 2013

facet bez którego nie widzisz życia i nigdy nie będziesz szczęśliwa bez jego bliskości.. ale to nie bliskość daje Ci to poczucie bezpieczeństwa,to ta cholerna świadomość ,ze jest Twój , że tylko Ciebie obdarza taką miłością i opiekuńczością. każdy jego uśmiech,każdy błysk w oku Cię intryguje.. jest osobą,która daje Ci radość tylko i wyłącznie swoją obecnością.. kochasz go,pomimo tego ze często jest źle i tego ze ma wiele wad.. i nawet jak go poznałaś nie był twoim ideałem ..nawet w 10% procentach,ale zainspirował Cię swoją osobą.I sprawił że cały swój ideał podporządkowałaś do jego osoby..

mam serce uzależnione od prawdy. teksty

princescolors dodano: 12 stycznia 2013

mam serce uzależnione od prawdy.

Stan ducha? Szczęśliwy i zarazem... teksty

princescolors dodano: 22 grudnia 2012

Stan ducha? Szczęśliwy i zarazem smutny. Szczęście przynosi On. Niemniej jednak jest daleko, widzimy się rzadko, dlatego każdy dotyk,pocałunek, spojrzenie w oczy, każde słowo jest dla mnie tak ważne. A Jego dotyk jest przepełniony tą czułością, spojrzenie paraliżujące zmysły, słowa miłości z Jego ust są tak bardzo piękne, otwartość dla mojej osoby jest bardzo ważne bo wiem, że mówi mi o tym co go boli. takiego Go kocham, szalonego ale pod maską ukrywa się wrażliwy mężczyzna i jak nie płakałam za chłopakiem dłużej niż miesiąc tak za Nim plakalabym wieczność. To chyba miłość, prawda? [ gieenka ]
Autor cytatu: gieenka

Kiedy proszę  nie ma Cię przy mnie.... teksty

princescolors dodano: 22 grudnia 2012

Kiedy proszę, nie ma Cię przy mnie. [ Sandra ]
Autor cytatu: gieenka

Siedzę w szkole na okienku  Mój... teksty

princescolors dodano: 20 grudnia 2012

Siedzę w szkole na okienku, Mój uśmiech sztuczny, oczy nieskupione, dłonie drżące, Jakbym godził się na wszystko co mnie spotkało, Przecież zawsze myślałem, że zasłużyłem na przeciwności i problemy, które mnie dotykają, Za jakiś czas będzie po wszystkim, Nie wyjdę nawet z łóżka, jestem słabszy niż przed, Czas się z tym pogodzić.
Autor cytatu: maxsentymentalny

cz.1 i  każdego dnia wstając... teksty

princescolors dodano: 17 grudnia 2012

cz.1 i każdego dnia wstając obiecuję sobie wmawiając,że się podniosę,że w tym dniu zacznę wszystko od nowa,że wszystko będzie takie piękne,tak wspaniałe. wmawiam sobie,że w końcu los się uśmiechnie,że dam radę. ale co to daje ? przecież ja sama siebie oszukuję.. już moja pieprzona nadzieja gaśnie,nie mam już sił udawać,wstawać i łudzić się,że cokolwiek się zmieni chociażby choć odrobinę na lepsze. dzień w dzień poświęcam swój czas na przemyślenia,na układanie swojego życia,które coraz bardziej się rozsypuje. nie mam już sił patrzeć na cierpienie innych,a szczególnie na swoje. jestem bezradna,chcę pomóc sobie,ale jak ? kurwa jak pomóc sobie skoro tak naprawdę już dawno umarłam? żyję,bo żyję,ale tak naprawdę mnie nie ma. nie da się zapomnieć kogoś kogo się kocha,dzięki komu się żyło i wstawało z uśmiechem na ustach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV