głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors kolejny wieczór w zalanych łzach. jak zniszczyć okruch miłości? chcę wyrzucić ten cały ból który jest w moim sercu od kilku miesięcy. chciałabym wylać wszystkie

princescolors

princescolors.moblo.pl
kolejny wieczór w zalanych łzach.
kolejny wieczór w zalanych łzach. teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

kolejny wieczór w zalanych łzach.

jak zniszczyć okruch miłości? teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

jak zniszczyć okruch miłości?

chcę wyrzucić ten cały ból który... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

chcę wyrzucić ten cały ból,który jest w moim sercu od kilku miesięcy. chciałabym wylać wszystkie słone łzy,by nie spłynęła już żadna nowa. chcę przespać wszystkie noce,by żadna bezsenna się nie stała. czy wiesz,jak zniszczyłeś moją osobę,gdy odszedłeś? czy zdajesz sobie z tego sprawę,że bez ciebie nie umiem normalnie ustać na powierzchni? czy masz jeszcze jakąś iskierkę która promienieje do mnie? przywróć czas,kiedy nie było zmartwień,kiedy nie było łez,smutku. tylko z Tobą czułam się tak wspaniale,ale musiałeś zniszczyć to,co pokochałam całym serce. zniszczyłeś miłość za którą mogłabym oddać swoje własne życie. czy doceniasz to wszystko,co wypływa z moich szczerych myśli,szczerych słów? pamiętaj,że mimo ran,które zadane zostały w moje serce wciąż cię kocham i przepraszam cię za to,że nie umiem wymazać cię z mojego życia. wybacz mi.

chciałabym wrócić do chwil kiedy... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

chciałabym wrócić do chwil,kiedy byliśmy szczęśliwi. pamiętam,kiedy mówiłeś,że nie pozwolisz by ktokolwiek mnie skrzywdził,a zrobiłeś to sam. znam słowa,kiedy obiecałeś mi bezpieczeństwo na długi,wieczny czas-do dziś wszystko to,co wypowiadałeś w moją stronę siedzi w moich myślach,w moim sercu. tak szybko twoje zdania,obietnice tracą na znaczeniu? tak szybko w twoim pełnym sercu miłości z dnia na dzień robi się pustka? dlaczego twoje serce staje się z kamienia i nie potrafisz wywnioskować jaki ból czuję,co dnia? powątpiewam w to,że nadal jestem w Twoim sercu i czujesz ból po rozstaniu. to przykre,że nie obchodzi cię to,co u mnie. jak wygląda moje życie bez ciebie. a uwierz-raczej nie chciałbyś wiedzieć,jak żyję..

dlaczego los tak szybko nas... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

dlaczego los tak szybko nas rozdzielił? dlaczego nie mogę już czuć Twoich dłoni,Twojego bicia serca. dlaczego oddaliłeś się ode mnie tak daleko milcząc? mam tak wiele pytań z którymi nie umiem sobie poradzić. tak jak z życiem nie umiem sobie radzić. są dni,kiedy chciałabym uciec jak najdalej. od tych fałszywych ludzi,którzy wciąż czekają aż upadniesz i aż zniszczą cię do końca. gdzie się podziała sprawiedliwość na tym świecie? dlaczego tak wiele ludzi traci sens życiowy? ludzie są-po chwili odchodzą zostawiając cię gdzieś daleko,z boku. najlepiej chcieliby wbić ostrze noże i patrzeć,jak umiera Twoja dusza.nie umiem patrzeć na świat,którego nie zdołam zmienić. muszę trwać,muszę żyć i nikogo nie obchodzi,że pękł mi świat.

mimo że się staram już nie umiem... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

mimo,że się staram już nie umiem oddychać bez Ciebie.

kiedy upadam przez ciebie wstaję dla... teksty

princescolors dodano: 9 czerwca 2013

kiedy upadam przez ciebie,wstaję-dla ciebie.

pamiętam twoje ostatnie spojrzenie... teksty

princescolors dodano: 9 czerwca 2013

pamiętam twoje ostatnie spojrzenie,które mówiło tak wiele.

czy pamiętasz nasze uczucia które... teksty

princescolors dodano: 9 czerwca 2013

czy pamiętasz nasze uczucia,które wciąż stawały się coraz silniejsze? jak jest dziś? moje nadal góruje siłą,a twoje chyba spadło na poziom zerowy.

tyle nas łączyło teraz tylko czar... teksty

princescolors dodano: 9 czerwca 2013

tyle nas łączyło,teraz tylko czar wspomnień pozostał dziś.

dlaczego znów zadajesz cios prosto w... teksty

princescolors dodano: 9 czerwca 2013

dlaczego znów zadajesz cios prosto w serce?

czy patrzysz na to że mam uczucia ? teksty

princescolors dodano: 9 czerwca 2013

czy patrzysz na to,że mam uczucia ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV