głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors utknij między kocham a nienawidzę wtedy zrozumiesz dlaczego tak często się gubię. 'nic nie było wtedy takie brudne jak dzisiaj.' serce boli coraz bardziej. miaż

princescolors

princescolors.moblo.pl
utknij między kocham a nienawidzę wtedy zrozumiesz dlaczego tak często się gubię.
utknij między kocham a nienawidzę... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

utknij między kocham a nienawidzę,wtedy zrozumiesz dlaczego tak często się gubię.

'nic nie było wtedy takie brudne jak... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

'nic nie było wtedy takie brudne,jak dzisiaj.'

serce boli coraz bardziej. teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

serce boli coraz bardziej.

miażdysz! teksty princescolors dodał komentarz: miażdysz! do wpisu 10 czerwca 2013
będę udowadniać ci każdego... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

będę udowadniać ci każdego pieprzonego dnia,jak bardzo cię kocham mimo tego,że serce ledwo bije.

odległość nie niszczy tego co... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

odległość nie niszczy tego co zbudowaliśmy z tak wielką siłą,zapamiętaj.

Ciężko jest bez Ciebie żyć i nie... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

Ciężko jest bez Ciebie żyć i nie chodzi tu już o żal do samej siebie,tęsknotę za Tobą i ból jaki sprawiłeś mi swoim odejściem,ale wstyd,wstyd,że nie potrafię zebrać do siebie najprostszych funkcji życiowych i żyć,żyć tak jak przystało każdemu człowiekowi.Duszę się na świeżym powietrzu wśród tłumu ludzi gdzie obce twarze patrzą na wariacki wyraz mojej,na rysy zmieniające się pod wpływem coraz większego rozczarowania,bo najzwyczajniej w świecie gdzieś mi przepadłeś,doszukuję się zapachu Twoich perfum tymczasem czując woń innego,obcego mi ciała pragnącą zacisnąć oddech w gardle i udusić mnie.Staje się coraz bardziej niewidoma gdy szukam spojrzenia Twoich źrenic,gdy przypominam sobie jak delikatnie sunąłeś dotykiem po mym ciele zaczynam stawać się coraz bardziej znieczulona na czucie jakichkolwiek bodźców,próbując odczytać historię z mego ciała zostawioną poprzez muśnięcia warg staję się analfabetką.Próbuję,na prawdę próbuję nauczyć się życia bez Ciebie,ale spójrz,spójrz jak bezskutecznie.
Autor cytatu: shony

patrząc wstecz widzę jak cholernie... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

patrząc wstecz widzę jak cholernie wszystko umknęło.

kolejny wieczór w zalanych łzach. teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

kolejny wieczór w zalanych łzach.

jak zniszczyć okruch miłości? teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

jak zniszczyć okruch miłości?

chcę wyrzucić ten cały ból który... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

chcę wyrzucić ten cały ból,który jest w moim sercu od kilku miesięcy. chciałabym wylać wszystkie słone łzy,by nie spłynęła już żadna nowa. chcę przespać wszystkie noce,by żadna bezsenna się nie stała. czy wiesz,jak zniszczyłeś moją osobę,gdy odszedłeś? czy zdajesz sobie z tego sprawę,że bez ciebie nie umiem normalnie ustać na powierzchni? czy masz jeszcze jakąś iskierkę która promienieje do mnie? przywróć czas,kiedy nie było zmartwień,kiedy nie było łez,smutku. tylko z Tobą czułam się tak wspaniale,ale musiałeś zniszczyć to,co pokochałam całym serce. zniszczyłeś miłość za którą mogłabym oddać swoje własne życie. czy doceniasz to wszystko,co wypływa z moich szczerych myśli,szczerych słów? pamiętaj,że mimo ran,które zadane zostały w moje serce wciąż cię kocham i przepraszam cię za to,że nie umiem wymazać cię z mojego życia. wybacz mi.

chciałabym wrócić do chwil kiedy... teksty

princescolors dodano: 10 czerwca 2013

chciałabym wrócić do chwil,kiedy byliśmy szczęśliwi. pamiętam,kiedy mówiłeś,że nie pozwolisz by ktokolwiek mnie skrzywdził,a zrobiłeś to sam. znam słowa,kiedy obiecałeś mi bezpieczeństwo na długi,wieczny czas-do dziś wszystko to,co wypowiadałeś w moją stronę siedzi w moich myślach,w moim sercu. tak szybko twoje zdania,obietnice tracą na znaczeniu? tak szybko w twoim pełnym sercu miłości z dnia na dzień robi się pustka? dlaczego twoje serce staje się z kamienia i nie potrafisz wywnioskować jaki ból czuję,co dnia? powątpiewam w to,że nadal jestem w Twoim sercu i czujesz ból po rozstaniu. to przykre,że nie obchodzi cię to,co u mnie. jak wygląda moje życie bez ciebie. a uwierz-raczej nie chciałbyś wiedzieć,jak żyję..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV