głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
princescolors będziesz przy mnie gdy zapragnę umrzeć? chcę powrócić w swe rodzinne strony.TĘSKNOTO? nie zabijaj mnie każdego dnia błagam. drogi szczęścia są puste bo Ciebie n

princescolors

princescolors.moblo.pl
będziesz przy mnie gdy zapragnę umrzeć?
będziesz przy mnie gdy zapragnę... teksty

princescolors dodano: 20 lipca 2013

będziesz przy mnie,gdy zapragnę umrzeć?

chcę powrócić w swe rodzinne... teksty

princescolors dodano: 20 lipca 2013

chcę powrócić w swe rodzinne strony.TĘSKNOTO? nie zabijaj mnie każdego dnia,błagam.

drogi szczęścia są puste bo Ciebie... teksty

princescolors dodano: 20 lipca 2013

drogi szczęścia są puste,bo Ciebie na nich nie ma. wróć,błagam.

ciężko wybrać właściwą drogę... teksty

princescolors dodano: 20 lipca 2013

ciężko wybrać właściwą drogę,gdy Ciebie już nie ma.

przez depresyjne wspomnienia strzelę... teksty

princescolors dodano: 20 lipca 2013

przez depresyjne wspomnienia strzelę sobie w łeb.

cz.1 idąc prostą drogą z... teksty

princescolors dodano: 20 lipca 2013

cz.1 idąc prostą drogą z wypalającym się blantem w dłoni,ludzie kierują na mnie masę spojrzeń w których słyszę 'czemu ona to robi'. naprawdę chcecie wiedzieć? odpowiem wam-szukam nowego szczęścia,którym on był. mijam kolejną osobę,malutka dziewczynka,miała około 6 lat skierowała do mnie swój wzrok słodkim spojrzeniem uśmiechając piękne usta,które podkreślały jej wyraźną rysę twarzy. zatrzymała się,spytała ''mogę zadać ci jedno pytanie?'' odpowiedziałam -jeśli musisz,zadaj,dziewczynko.

cz.2 usłyszałam ''dlaczego tak... teksty

princescolors dodano: 20 lipca 2013

cz.2 usłyszałam ''dlaczego tak spacerujesz późnym wieczorem?'' -lubię spacerować późnymi wieczorami. ''widzę w Twoich oczach,że za czymś tęsknisz.'' -masz rację,tęsknie za pewną osobą najbardziej. ''mogę ci pomóc go szukać'' -jego już nie ma,odszedł pozostawiając mnie w niepewności,z brakiem możliwości na życie. ''ten biały blancik,którego wciągasz nie pomoże ci się odnaleźć'' -skąd znasz takie słowa?blancik? masz zaledwie parę latek. ''straciłam braciszka,który też takie coś palił,może już pójdę..'' -przykro mi.. ''każdy odchodzi kochana.'' usłyszałam odpowiedź,odwracając natychmiastowy wzrok,ruszyłam biegnąc tak szybko jak tylko potrafiłam. zatrzymałam się,usiadłam na pniu,łzy spłynęły strumieniami. dlaczego taka malutka dziewczyna może niszczyć moje serce słowami? wiem,że on nie wróci,wiem,że tyle osób nie wróci ale nie mów,nie przypominaj. bo to siedzi w moim sercu z taką świadomością,dlatego wystarczy.

codzienność?  dni których mam dość. teksty

princescolors dodano: 19 lipca 2013

codzienność? -dni,których mam dość.

tamtego dnia przyrzekłam sobie że... teksty

princescolors dodano: 19 lipca 2013

tamtego dnia przyrzekłam sobie,że nie spojrzę więcej w tył,nie pójdę w bok i nie spadnę na dno. tego dnia przyrzekłam sobie,że będę żyć. tamtego dnia przyrzekłam sobie,że nie powiem więcej słów,które komukolwiek z bliskich zranią serce.wiesz czemu wypowiadałam te słowa? bo byłeś obok,kochany.

odwaga nie pozwala mi odnowić... teksty

princescolors dodano: 19 lipca 2013

odwaga nie pozwala mi odnowić znajomość,wybacz.

brakuje mi Ciebie każdej chwili w... teksty

princescolors dodano: 19 lipca 2013

brakuje mi Ciebie każdej chwili,w której muszę niestety żyć.ale czy warto być skoro się nie chce? czy warto być tylko dla bliskich,lecz nie dla siebie? kolejny wypalony blant,który próbował uspokoić moje złe myśli,zepsute serce. nie pozwolił,by spłynęły łzy tęsknoty. teraz leżę i wirują się w głowie tysiące myśli,które podpowiadają raz to,raz tamto. czego słuchać? dlaczego tak bardzo się wyniszczam,dlaczego za każdym razem boję się stawiać kroków? odpowiedzieć jest jasna-ciężko stawić chociażby jeden krok,gdy brakuje bezpieczeństwa,gdy wie się,że nie będzie nikogo by cię podniósł,gdy upadniesz. wiesz,jak to jest żyć z obojętnością mając w sercu tak wiele dziur,które zadają ból mojej duszy? wiesz,jak to jest nie spać po nocach szukając sensu w blantach? wiesz jak to jest,kiedy odchodzi osoba której nigdy nie będziesz mogła spojrzeć w oczy,na dodatek skoro ma się świadomość,że jeszcze kilka miesięcy byłaś w jego sercu? odpowiedz,nie milcz chowając rękami twarz.

jest mi przykro tak bardzo przykro... teksty

princescolors dodano: 19 lipca 2013

jest mi przykro,tak bardzo przykro,że tak tęsknie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV