głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
poppysweet Nowa rzeczywistość nie jest podobna do starej. Została obdarta ze złudzeń nadziei i wszystkiego co było takie proste takie nieznaczne. Teraz jest inaczej. NIe g

poppysweet

poppysweet.moblo.pl
Nowa rzeczywistość nie jest podobna do starej. Została obdarta ze złudzeń nadziei i wszystkiego co było takie proste takie nieznaczne. Teraz jest inaczej. NIe gorze
Nowa rzeczywistość nie jest podobna... teksty

poppysweet dodano: 19 listopada 2012

Nowa rzeczywistość nie jest podobna do starej. Została obdarta ze złudzeń, nadziei i wszystkiego co było takie proste, takie nieznaczne. Teraz jest inaczej. NIe gorzej. Inaczej. Tęsknota już nie budzi zamiast budzika. teraz robi to On. I nie wiem czy jest kimś więcej niż przyjacielem. ALe jest i to mi wystarczy.

wszystko mogło wyglądać zupełnie... teksty

poppysweet dodano: 23 października 2012

wszystko mogło wyglądać zupełnie inaczej. Jeszcze w zeszłym roku było idealnie, przypomnij sobie. Przypomnij sobie każde czekanie na gg, nieśmiałe rozmowy przez telefon, pierwsze kocham Cię,obietnice o zareczynach i ślubie, pierwszy pocałunek. Potrafisz zrezygnować z tych wspomnień? Potrafisz teraz powiedzieć mi , ze nie jestem juz dla Ciebie wazna ? jesli nie, to zrób cos z tym, póki nie jest za późno.

I gdy nagle przychodzi to na co tak... teksty

poppysweet dodano: 3 października 2012

I gdy nagle przychodzi to na co tak długo czekałam, rzeczywistość okazuje się być dużo trudniejsza..

Może gdybym teraz napisała Ci jak... teksty

poppysweet dodano: 3 października 2012

Może gdybym teraz napisała Ci jak bardzo mi źle.., jak bardzo to wszystko się nie układa. Może wtedy coś by się zmieniło. Ale nie, ja mam tą cholerną dumę i strach przed kolejnym niewypałem. `

I przepraszam Cię za każdy dzień... teksty

poppysweet dodano: 2 października 2012

I przepraszam Cię za każdy dzień od 7 sierpnia aż do dzisiaj. Przepraszam za każe fałszywe "kocham" , za każdy pocałunek, za każdego sms-a. Przepraszam Cię za złudną nadzieję i poczucie bezpieczeństwa. Dziękuję CI za siłę do walki o uczucia, za wiarę w lepsze jutro. Nie mam zamiaru prosić Cię o wybaczenie. Chcę tylko , abyś wiedział, że byłeś cenną lekcją.

Co Ty w sobie masz ? teksty

poppysweet dodano: 2 października 2012

Co Ty w sobie masz ?

Pocieszanie się innymi  nie przynosi... teksty

poppysweet dodano: 2 października 2012

Pocieszanie się innymi, nie przynosi efektu. Wszystko i tak kręci się w okół ciebie.

 A miłość ? miłość to nie jest... teksty

poppysweet dodano: 29 września 2012

`A miłość ? miłość to nie jest pisanie na gadu i całowanie się na ulicy, to stanie w nocy z lekarstwami, zaparzanie gorącej herbaty, pranie ubrań, i opierdzielanie że za chłodno się ubraliśmy. Miłość to nie wielkie słowo, to uczucie mieszkające w drobiazgach.

Ani różnice poglądów  ani... teksty

poppysweet dodano: 29 września 2012

Ani różnice poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic. Oprócz jej braku.

Sama okłamuje siebie wmawiając... teksty

poppysweet dodano: 21 września 2012

Sama okłamuje siebie wmawiając sobie, że jest jeszcze szansa. Sama sobie robie nadzieję, naiwnie wierząc że to jeszcze nie koniec bo brak happy endu. Ale mimo wszystko gdzieś jest ta mała , odarta z godności nadzieja, że wrócisz. Ze znów będę szczęśliwa. Że jeszcze raz wszystko będzie jak dawniej. Proszę, albo zabij ją do końca, albo daj jej rozkwitnąć.

Znowu na chwilę naiwnie uwierzyłam... teksty

poppysweet dodano: 21 września 2012

Znowu na chwilę naiwnie uwierzyłam że będzie dobrze... Złudzeniami nie da się żyć wiecznie.

  Lena   na pewno wszystko się... teksty

poppysweet dodano: 21 września 2012

- Lena , na pewno wszystko się ułoży ! - Nie prawda, nic się nie ułoży ! - Ułoży tylko musisz temu pomóc jak... jak.. jak w puzzlach ! Czasami brakuje jednego elementu i wystarczy go znaleźć pod dywanem, i od razu wszystko jest na swoim miejscu. Lena, ej dlaczego wchodzisz pod łóżko !? - Bo może miłość filipa się tam schowała.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV