głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Ile jeszcze będzie tych nocy ile jeszcze dni? Bo mam dosyć. Wiesz każdy z nich mi wbija w serce igłę przyjdź i mnie napraw. Napraw tę bliznę. Znowu nie mogę spa

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Ile jeszcze będzie tych nocy ile jeszcze dni? Bo mam dosyć. Wiesz każdy z nich mi wbija w serce igłę przyjdź i mnie napraw. Napraw tę bliznę.
Ile jeszcze będzie tych nocy  ile... teksty

ponaadwszystko dodano: 15 stycznia 2016

Ile jeszcze będzie tych nocy, ile jeszcze dni? Bo mam dosyć. Wiesz każdy z nich mi wbija w serce igłę, przyjdź i mnie napraw. Napraw tę bliznę.

Znowu nie mogę spać  wiem że ty... teksty

ponaadwszystko dodano: 15 stycznia 2016

Znowu nie mogę spać, wiem że ty też tak masz. Po prostu tęsknię, znów trzymam cię za rękę gdzieś w snach. Żaden cyfrowy świat nie da nam nas.

Chyba mam fobię  na pewno problem.... teksty

ponaadwszystko dodano: 15 stycznia 2016

Chyba mam fobię, na pewno problem. Bo gapię się w sufit i myślę o tobie.

Pora już usnąć  mówi się trudno... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 stycznia 2016

Pora już usnąć, mówi się trudno, bo późno już a łzy się cisną do oczu, więc upadam jak one abyś mogła to poczuć. A cisza wokół jak pieprzony knebel, stawia mnie na uboczu, bym upadał dla Ciebie.

 Kiedy dziewczyna Cię pyta: KIM ONA... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 stycznia 2016

"Kiedy dziewczyna Cię pyta: KIM ONA JEST? to lepiej mów kim ona jest bo Twoja dziewczyna już właściwie to wie, zna jej adres, jej pesel i jej numer buta. A z całą pewnością dokładnie obejrzała jej konto na Facebooku ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich zdjęć." Piotr C., Pokolenie Ikea

Podobno liczą się chwile tylko  bo... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 stycznia 2016

Podobno liczą się chwile tylko, bo podobno życie mija szybko. Skoro tak, po co nam jeszcze większy pęd, jeszcze większy stres, i to wszystko?

 Jeśli nie porzucisz przeszłości... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 stycznia 2016

"Jeśli nie porzucisz przeszłości, ona zniszczy Twoją przyszłość. Żyj tym, co oferuje teraźniejszość, a nie tym, co zabrała przeszłość."

 Kontakt z ludźmi zużywa mnie.... teksty

ponaadwszystko dodano: 9 stycznia 2016

"Kontakt z ludźmi zużywa mnie. Absolutnie nie rozumiem, w jaki sposób ludzie interesu, politycy, handlowcy potrafią spotykać się z tyloma ludźmi i szlag ich nie trafia." Emil Cioran

  Czy myślisz  że zaszły w Tobie... teksty

ponaadwszystko dodano: 31 grudnia 2015

- Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Tu chodzi o to  by od siebie nie... teksty

ponaadwszystko dodano: 21 grudnia 2015

Tu chodzi o to, by od siebie nie upaść za daleko, kiedy długo drugie nie widzi pierwszego. Bo gdy siedzi człek samemu z czarnymi myślami, człowiek rzuca słuchawkami, rzuca słuchawkami...

nie lubię kiedy płaczesz... teksty

ponaadwszystko dodano: 13 grudnia 2015

nie lubię kiedy płaczesz przepraszam że Cię ranie, oddałbym bym wszystko żeby mieć Cię już na stałe

Ból nie znika tak szybko jak gniew... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

Ból nie znika tak szybko jak gniew, to tylko kolejny problem. Uczucia nie zawsze idą w parze z rozsądkiem. Choć czasem myślę, że właśnie to nam daje oddech.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV