głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ponaadwszystko Podjęliśmy razem wiele prób umarliśmy tyle razy już. Możemy dumać tylko czemu. Wciąż nam zależy tutaj nigdy nie brakuje słów. Jesteś nożem – rozgrzebujesz brzuc

ponaadwszystko

ponaadwszystko.moblo.pl
Podjęliśmy razem wiele prób umarliśmy tyle razy już. Możemy dumać tylko czemu. Wciąż nam zależy tutaj nigdy nie brakuje słów. Jesteś nożem – rozgrzebujesz brzuch.
Podjęliśmy razem wiele prób... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

Podjęliśmy razem wiele prób, umarliśmy tyle razy już. Możemy dumać tylko czemu. Wciąż nam zależy, tutaj nigdy nie brakuje słów. Jesteś nożem – rozgrzebujesz brzuch.

I nie wiem czy cię mam czy tylko tu... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

I nie wiem czy cię mam czy tylko tu jesteś. I czy te parę metrów to nasze miejsce. Już nie potrafię częściej odpuszczać dni. Przecież nie odda nam nikt żadnego z nich.

 Chciałbyś znaleźć specyfik na... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

"Chciałbyś znaleźć specyfik na skołatane nerwy? Chciałbyś iść ale drogi się krzyżują bez przerwy Wskaźnik bliski rezerwy myśli twe niespokojne Jakby szczęście ostatnimi czasy wzięło se wolne"

Czas leczy rany  za to dziś rani... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

Czas leczy rany, za to dziś rani psychikę, im dłużej Ciebie nie ma, tym bardziej chcę Cię usłyszeć...

 Umrzeć przyjdzie  gdy się kochało... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

"Umrzeć przyjdzie, gdy się kochało wielkie sprawy głupią miłością."

 Kochać kogoś to nie znaczy czekać... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

"Kochać kogoś to nie znaczy czekać na niego wieczność. Nie możemy uromantyczniać zadawanego nam bólu. Kocham Cię, ale siebie szanuję. Nie chcę stracić kolejnej szansy, czekając aż Ty mi ją dasz."

Najsilniejszym wojownikiem jest ten... teksty

ponaadwszystko dodano: 5 grudnia 2015

Najsilniejszym wojownikiem jest ten, kto pokonał sam siebie.

Długie poranki też sprawiają  że... teksty

ponaadwszystko dodano: 4 grudnia 2015

Długie poranki też sprawiają, że potem się gubię w emocjach, nie potrafię powiedzieć, że przykro, że mi na kimś zależy, nie czuję za dużo jak czuje po alko, na chuj się łudzę jak wiem, że nie warto?

Żadne z nas nie jest perfekcyjne... teksty

ponaadwszystko dodano: 24 listopada 2015

Żadne z nas nie jest perfekcyjne, daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad, których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać, bo wiemy, że znamy się zbyt dobrze, by to robić, wiemy, że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku. / selektywnie

I chociaż dziś chciałbym odkupić... teksty

ponaadwszystko dodano: 12 listopada 2015

I chociaż dziś chciałbym odkupić winy, uwierz kochanie, że nie da się. Nie cofnę czasu, więc już nic nie zrobimy, a przecież ty dla mnie nie zatracisz się. I kiedy zaśnie każde z nas na zawsze, a moje grzechy rozdzielą nas. Ty szybko lecieć do góry zaczniesz, ja spadać zacznę w dół, na twarz. Przepraszam skarbie, nie do końca znasz mnie. Moja przeszłość sprawi, gdy nadejdzie czas, że nie spotkamy się już nigdy właśnie, tam pocałuję Cię ostatni raz.

  Ty w ogóle wiesz co Ci wolno?... teksty

ponaadwszystko dodano: 3 listopada 2015

- Ty w ogóle wiesz co Ci wolno? - Nie chciałbym, ale wiem. Wolno mijają mi dni bez Ciebie.

 Czasami musisz zniknąć. Odwrócić... teksty

ponaadwszystko dodano: 28 października 2015

"Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV