głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Daj mi dłoń pierwsza wyciągnij rękę Dotknij skroń zobacz jak pulsuje serce Pierdol wszystko bo co będzie to będzie I daj mi nadzieję zanim kurwa odejdziesz. Gub

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Daj mi dłoń pierwsza wyciągnij rękę Dotknij skroń zobacz jak pulsuje serce Pierdol wszystko bo co będzie to będzie I daj mi nadzieję zanim kurwa odejdziesz.
Daj mi dłoń  pierwsza wyciągnij... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 września 2014

Daj mi dłoń, pierwsza wyciągnij rękę Dotknij skroń, zobacz jak pulsuje serce Pierdol wszystko, bo co będzie to będzie I daj mi nadzieję, zanim kurwa odejdziesz.

Gubisz uczucia  jaki będzie finał... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 września 2014

Gubisz uczucia, jaki będzie finał Że miłość tak jak buty zaczną produkować w Chinach Chciałaby tego pewnie niejedna marka Bo na sercu wyrytą miałbyś pumę lub najka I nie mówię w żartach, a brzmi to zabawnie A niedługo nic już nie będzie takie jak dawniej

Każda zmiana zaczyna się od środka... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 września 2014

Każda zmiana zaczyna się od środka, Każda zmiana zaczyna się od nas, Wszystko wraca, ale zmienia swój rozmiar, Tak jak wylana łza która zamieni się w wodospad.

te kilka słów może uratować dziś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

te kilka słów może uratować dziś, mów do mnie i nie pozwól mi iść, te kilka słów może być droższe niż pieniądze, słodsze niż cukier i coś na co dzisiaj mam ochotę, może być lepsze niż jutro i pojutrze, chce je tylko usłyszeć, a potem mogę umrzeć.

trzymam Cię mocno za rękę   idąc... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

trzymam Cię mocno za rękę, idąc przez tłum nieznajomych, nie możesz się mi zgubić, nie ma mowy, nie ma mowy, nie ma słów, nie ma nas, nie ma emocji. Czas muruje usta, oczy tracą blask bez tego, nie mam nic,

Usiądź bo muszę na Ciebie patrzeć... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

Usiądź bo muszę na Ciebie patrzeć Biłem się z myślami, Dobrze dziś wyglądasz, wiesz... Scarlett - mało mam Przestrzeni i oddechu, mało mam Scarlett, Scarlett - mało mam przez ciebie brak spokoju w sobie mam.

Miłość to wspólne łzy nad... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

Miłość to wspólne łzy nad porażkami. Jestem z tych, którzy swoje wolą tu przeżywać sami.

Klęski się zdarzają. Nikt ich nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

Klęski się zdarzają. Nikt ich nie unik­nie. Dla­tego cza­sem le­piej przeg­rać bitwę o swo­je marze­nia niż zos­tać po­kona­nym, nie wiedząc, po co się walczyło.

W poszukiwaniu szczęścia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 września 2014

W poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały świat, przemierzamy wszechświat ! Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie dosięgnie.

Po prostu muszę zagryźć wargi i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2014

Po prostu muszę zagryźć wargi i odejść w poszukiwaniu nowej, lepszej drogi w życiu. Chcę odnaleźć coś czego brakowało mi w poprzednim życiu... miłości.

Była bezbronna  przyjmowała jego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2014

Była bezbronna, przyjmowała jego ciosy jeden za drugim, jego słowa były okrutne, okazał się całkiem inną osobą. Ona milczała, cierpienie każdego dnia sprawiało, że odcinała się od rzeczywistości. Była słaba, zbyt słaba aby się podnieść.

I niekiedy masz większą potrzebę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 września 2014

I niekiedy masz większą potrzebę wygadać się nieznajomej osobie, niż przyjacielowi. W dzisiejszych czasach ciężko o prawdziwego przyjaciela.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV