głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Widziałem jak umarł anioł tu jak ludzie ranią go jak rany zadają mu a jego oczy były takie niewinne niczym dziecka płacz a jego anielska twarz miała rozpaczy wy

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Widziałem jak umarł anioł tu jak ludzie ranią go jak rany zadają mu a jego oczy były takie niewinne niczym dziecka płacz a jego anielska twarz miała rozpaczy wy
Widziałem jak umarł anioł tu   jak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 września 2014

Widziałem jak umarł anioł tu, jak ludzie ranią go, jak rany zadają mu, a jego oczy były takie niewinne niczym dziecka płacz, a jego anielska twarz miała rozpaczy wyraz, ja tego nie pojmę - czemu świat szalonym jest?

Ten świat jest szalonym   tu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 25 września 2014

Ten świat jest szalonym, tu umierają anioły, dziś widziałem jednego, na ich miejsce wiem, to rodzą się demony.

Kochaj albo nienawidź  brać albo... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 września 2014

Kochaj albo nienawidź, brać albo zostawić. Nie bądź obojętna nie graj uczuciami. Ja tylko tęsknie nocami. Ty wolałeś mnie w tych chwilach zostawić.

Doceniasz swój uśmiech  kiedy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 września 2014

Doceniasz swój uśmiech, kiedy poczułaś co to gorzkie łzy. Jesteś silna, kiedy poczułaś jak to jest być na dnie. Jesteś mądra od kiedy uczysz się na błędach.

I chcesz dobrze  a wychodzi dwa razy... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 24 września 2014

I chcesz dobrze, a wychodzi dwa razy gorzej ... brak mi słów, brak sił. Chciałabym leżeń na trawie całą noc, palić papierosy, słuchać rapu i wpatrywać się w gwiazdy. Szkoda tylko, że nie będzie ciebie obok.

Uwielbiam   gdy szepczesz   po cichu... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2014

Uwielbiam, gdy szepczesz po cichu, że pragniesz być przy mnie, że kochasz, że tęsknisz, że płaczesz, bo milczę, gdy krzyczysz wniebogłosy, że jestem dla Ciebie jak życie bez skazy, bo kocham, bo tęsknię, bo płaczę, gdy milczysz.

Gwiazdy nie lśnią już jak... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2014

Gwiazdy nie lśnią już jak kiedyś.Nie widzę nieba. Moje skrzydła nie potrafią się rozłożyć. Nie umiem się podnieść. Ciemność sprawia, że moje myśli są zupełnie inne. Jestem zagubionym czarnym aniołem.

chce mieć motywację  siłę do... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 23 września 2014

chce mieć motywację, siłę do zmian w swoim otoczeniu, zmian w sobie, lecz tak naprawdę nie mam sił ..

Uciec stąd W jedną stronę chcę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 września 2014

Uciec stąd W jedną stronę chcę bilet Zjazd do bazy i tyle Dobra choćby na chwile Uciec stąd Z tobą w tytule już tankuję furę i wiesz że nie żartuję Uciec stąd Chcemy od zawsze Co w tym najciekawsze Biegniemy nie patrząc Póki co Wciąż to nas oddala Ile by się nie starać I tak ktoś w to nahara. https://www.youtube.com/watch?v=FPR3J2-kHwI

Zamykam oczy  znów spotykam Cię we... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 września 2014

Zamykam oczy, znów spotykam Cię we śnie. Ty też mnie widzisz, ale wstydzisz się powiedzieć : weź mnie ! Gdzie te uczucie, które przez lata utrwalił czas. Proszę powiedz gdzie jest ten ogień, który palił nas.

Tak szybko zapomniałeś blasku mych... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 22 września 2014

Tak szybko zapomniałeś blasku mych oczu, smaku mych ust, mojego zapachu. Zapomniałeś jak byliśmy razem mimo wielu problemów. Te wsparcie jakim obdarzaliśmy siebie nawzajem. Nie rozumiem jak tak łatwo zapomniałeś że wogóle istnieje. Zapomniałeś że mnie kochałeś ? Kochałeś mnie ?! Nie chce znaç odpowiedzi bo każda odpowiedź mnie zaboli.

Mówisz że jesteśmy sami   mówisz... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 20 września 2014

Mówisz że jesteśmy sami, mówisz że świat nie ma granic, mówisz że jesteśmy sami , trudno nie wierzyć w nic, mówisz że jesteśmy sami, mówisz że świat nie ma granic, pytasz o to między nami, trudno nie wierzyć w nic..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV