głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Klęski się zdarzają. Nikt ich nie unik­nie. Dla­tego cza­sem le­piej przeg­rać bitwę o swo­je marze­nia niż zos­tać po­kona­nym nie wiedząc po co się walczyło.

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Klęski się zdarzają. Nikt ich nie unik­nie. Dla­tego cza­sem le­piej przeg­rać bitwę o swo­je marze­nia niż zos­tać po­kona­nym nie wiedząc po co się walczyło.
Klęski się zdarzają. Nikt ich nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

Klęski się zdarzają. Nikt ich nie unik­nie. Dla­tego cza­sem le­piej przeg­rać bitwę o swo­je marze­nia niż zos­tać po­kona­nym, nie wiedząc, po co się walczyło.

W poszukiwaniu szczęścia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 września 2014

W poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały świat, przemierzamy wszechświat ! Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie dosięgnie.

Po prostu muszę zagryźć wargi i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2014

Po prostu muszę zagryźć wargi i odejść w poszukiwaniu nowej, lepszej drogi w życiu. Chcę odnaleźć coś czego brakowało mi w poprzednim życiu... miłości.

Była bezbronna  przyjmowała jego... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2014

Była bezbronna, przyjmowała jego ciosy jeden za drugim, jego słowa były okrutne, okazał się całkiem inną osobą. Ona milczała, cierpienie każdego dnia sprawiało, że odcinała się od rzeczywistości. Była słaba, zbyt słaba aby się podnieść.

I niekiedy masz większą potrzebę... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 września 2014

I niekiedy masz większą potrzebę wygadać się nieznajomej osobie, niż przyjacielowi. W dzisiejszych czasach ciężko o prawdziwego przyjaciela.

Niby się zakochujesz  jesteś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 8 września 2014

Niby się zakochujesz, jesteś szczęśliwa, każdy dzień spędzacie razem, możesz go przytulić, pocałować, rozmawiać z nim godzinami lub po prostu milczeć. Kiedy od odchodzi czujesz ból, rozdarcie, nienawiść. A z czasem stajesz się po prostu okropnie samotna. Czujesz pustkę, którą próbujesz zapełnić innymi rzeczami. Uświadamiasz sobie, że już nie będzie jak kiedyś. Nie potrafisz zaufać innej osobie, mimo że chcesz znowu się uśmiechać .

W moim innym świecie jest inna... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2014

W moim innym świecie jest inna prawda Tu ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia I może dobrze, że los nie postawił na nas W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania

Może możemy być szczęśliwi... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2014

Może możemy być szczęśliwi gdziekolwiek Móc zawsze i wszędzie już polegać na sobie

Czuję to we krwi  to miasto  żadne... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2014

Czuję to we krwi, to miasto, żadne z nas nie śpi Nie chodzi mi o to czy się ze mną prześpisz Może też nie możesz zasnąć, proszę cię, uśmiechnij się Może też stajesz do walki, ale upadasz na deski Może czujesz to co ja i za czymś tęsknisz Wszystkie myśli i uczucia, których nie masz gdzie pomieścić

Pierwsza minuta może być ostatnią... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2014

Pierwsza minuta może być ostatnią, Dlatego ceń jak ostatnią, Dlatego wiedz, że ostatnią, Ostatnia minuta może być pierwszą , I szczerze chuj w to, Bo rozumieją to, gdy już jest za późno

O twoim szczęściu nie świadczą... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2014

O twoim szczęściu nie świadczą pocztówki z wielu podróży,ilość prezentów od rodziny czy stopnie w szkole. O twoim szczęściu mówi posiadanie rodziny i przyjaciół który zawsze są po twojej stronie.

Nie patrz na to że inni są... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 7 września 2014

Nie patrz na to że inni są szczęśliwi, bo nie wiesz jaką drogę musieli przejść, aby osiągnąć szczęście !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV