głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pocketful_of_sunshine Nie mów że mnie kochasz miłość to pułapka nie widzisz w mych oczach nic to tylko maska. Ja stoję znów sam bo nie chcę uciekać i dalej w to gram chociaż nie wiem

pocketful_of_sunshine

pocketful_of_sunshine.moblo.pl
Nie mów że mnie kochasz miłość to pułapka nie widzisz w mych oczach nic to tylko maska. Ja stoję znów sam bo nie chcę uciekać i dalej w to gram chociaż nie wiem
Nie mów  że mnie kochasz  miłość... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 września 2014

Nie mów, że mnie kochasz, miłość to pułapka, nie widzisz w mych oczach nic, to tylko maska. Ja stoję znów sam, bo nie chcę uciekać i dalej w to gram, chociaż nie wiem, co mnie czeka.

  Ty nie mów  że mnie kochasz  to... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 września 2014

,,Ty nie mów, że mnie kochasz, to nie ma sensu, miłość ma gnać w przód, a my stoimy w miejscu. Gubimy sens słów, bo krzyk nic nie naprawia, mam dosyć testów, nie chcę wciąż się zastanawiać. Popatrz jak ciężko nam żyć obok siebie, w świecie, gdzie tak często jedno o drugim nic nie wie." http://www.youtube.com/watch?v=DCesq_uIRKE

Daj mi dłoń  pierwsza wyciągnij... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 września 2014

Daj mi dłoń, pierwsza wyciągnij rękę Dotknij skroń, zobacz jak pulsuje serce Pierdol wszystko, bo co będzie to będzie I daj mi nadzieję, zanim kurwa odejdziesz.

Gubisz uczucia  jaki będzie finał... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 września 2014

Gubisz uczucia, jaki będzie finał Że miłość tak jak buty zaczną produkować w Chinach Chciałaby tego pewnie niejedna marka Bo na sercu wyrytą miałbyś pumę lub najka I nie mówię w żartach, a brzmi to zabawnie A niedługo nic już nie będzie takie jak dawniej

Każda zmiana zaczyna się od środka... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 12 września 2014

Każda zmiana zaczyna się od środka, Każda zmiana zaczyna się od nas, Wszystko wraca, ale zmienia swój rozmiar, Tak jak wylana łza która zamieni się w wodospad.

te kilka słów może uratować dziś... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

te kilka słów może uratować dziś, mów do mnie i nie pozwól mi iść, te kilka słów może być droższe niż pieniądze, słodsze niż cukier i coś na co dzisiaj mam ochotę, może być lepsze niż jutro i pojutrze, chce je tylko usłyszeć, a potem mogę umrzeć.

trzymam Cię mocno za rękę   idąc... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

trzymam Cię mocno za rękę, idąc przez tłum nieznajomych, nie możesz się mi zgubić, nie ma mowy, nie ma mowy, nie ma słów, nie ma nas, nie ma emocji. Czas muruje usta, oczy tracą blask bez tego, nie mam nic,

Usiądź bo muszę na Ciebie patrzeć... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

Usiądź bo muszę na Ciebie patrzeć Biłem się z myślami, Dobrze dziś wyglądasz, wiesz... Scarlett - mało mam Przestrzeni i oddechu, mało mam Scarlett, Scarlett - mało mam przez ciebie brak spokoju w sobie mam.

Miłość to wspólne łzy nad... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

Miłość to wspólne łzy nad porażkami. Jestem z tych, którzy swoje wolą tu przeżywać sami.

Klęski się zdarzają. Nikt ich nie... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 11 września 2014

Klęski się zdarzają. Nikt ich nie unik­nie. Dla­tego cza­sem le­piej przeg­rać bitwę o swo­je marze­nia niż zos­tać po­kona­nym, nie wiedząc, po co się walczyło.

W poszukiwaniu szczęścia... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 10 września 2014

W poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały świat, przemierzamy wszechświat ! Zanim odejdę, nim odejdę stąd Chwyć za rękę mnie, złap za rękę mą - Pójdziemy razem tam, chaos nigdy nas nie dosięgnie.

Po prostu muszę zagryźć wargi i... teksty

pocketful_of_sunshine dodano: 9 września 2014

Po prostu muszę zagryźć wargi i odejść w poszukiwaniu nowej, lepszej drogi w życiu. Chcę odnaleźć coś czego brakowało mi w poprzednim życiu... miłości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV