głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz To było takie nagłe sprowadzenie na ziemię płaski w ryj mówiący ' dziewczę ogarnij pizdę'. Mimo wszystko nie dopuszczasz do siebie myśli że mógłby tak bez słowa

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
To było takie nagłe sprowadzenie na ziemię płaski w ryj mówiący ' dziewczę ogarnij pizdę'. Mimo wszystko nie dopuszczasz do siebie myśli że mógłby tak bez słowa znikn
To było takie nagłe sprowadzenie na... teksty

pierdolisz dodano: 1 stycznia 2012

To było takie nagłe sprowadzenie na ziemię, płaski w ryj, mówiący ' dziewczę, ogarnij pizdę'. Mimo wszystko nie dopuszczasz do siebie myśli, że mógłby tak bez słowa zniknąć z Twojego życia. Właściwie, czy był w nim kiedykolwiek? /pierdolisz.

Jak masz zamiar się cofać  to tylko... teksty

pierdolisz dodano: 30 grudnia 2011

Jak masz zamiar się cofać, to tylko po to, by wziąć rozbieg.

Wbrew pozorom  doskonale wiem  o co... teksty

pierdolisz dodano: 30 grudnia 2011

Wbrew pozorom, doskonale wiem, o co mu chodzi. Po prostu nie widzę w tym sensu. /pierdolisz.

Każdą kończoną w połowie... teksty

pierdolisz dodano: 30 grudnia 2011

Każdą kończoną w połowie rozmową sprawia, że chcę więcej. Po każdej z nich zostaje ta pierdolona pustka, której nie jestem w stanie zapełnić. Więc czekam, taka niepełna, do kolejnej rozmowy, do kolejnego momentu w którym zechce sobie o mnie przypomnieć. Cierpienie, jakie wywołują kolejne Twoje słowa nie dorównuje temu, jak bardzo Ciebie potrzebuję. Przepraszam, ale nie umiem Cię znienawidzić. /pierdolisz.

Możesz być z siebie dumny. Jestem... teksty

pierdolisz dodano: 30 grudnia 2011

Możesz być z siebie dumny. Jestem kolejną, która uwierzyła, wiesz? Kolejną, która nabrała się, na kilka 'szczerych' rozmów i ckliwych tekstów. Następną naiwną, ufającą Ci gówniarą, którą zlewasz, bo w końcu "nikt nie jest Ci porzebny", czyż nie? /pierdolisz.

Uwielbiam dowiadywać się dzień... teksty

pierdolisz dodano: 30 grudnia 2011

Uwielbiam dowiadywać się dzień przed sylwestrem, że ostatni wieczór tego roku, który miał być tak kurewsko udany, zostanie zjebany przez chujową atmosferę. /pierdolisz.

Całe życie podporządkowałam Tobie... teksty

pierdolisz dodano: 29 grudnia 2011

Całe życie podporządkowałam Tobie, dlatego proszę, nie odchodź. Nie nauczę się znowu żyć sama, bez Twojej obecności. /pierdolisz.

Kolejnej nocy nie szczędziłam sobie... teksty

pierdolisz dodano: 29 grudnia 2011

Kolejnej nocy nie szczędziłam sobie łez, przygryzania warg, wbijania palców w łydki i kurczowego dociskania kolan, do klatki piersiowej. Bolało mnie wszystko, każda myśl która wchodziła na jego temat, zadawała mi jakby kolejny cios. Od dawna nie czułam czegoś tak potwornego, czegoś, co teraz jest codziennością. Żal do samej siebie, żal do niego, żal do własnych uczuć. To wszystko jest powodem mojej autodestrukcji. /pierdolisz.

Zawsze lubiłam  jak w pośpiechu... teksty

pierdolisz dodano: 29 grudnia 2011

Zawsze lubiłam, jak w pośpiechu całował mnie w policzek przed odejściem. Jak podchodził do mnie, czochrał moje włosy i podnosząc mnie z ławki oznajmiał, że jest gotowy zabrać mnie na kolejny melanż. Jak biliśmy się i przepychaliśmy całą drogę, bo nie chciał przyśpieszyć. Jak obejmował mnie za każdym razem, gdy widział, że chcieli zrobić mi krzywdę. Jak siedział ze mną zamknięty w łazience prawiąc morały. Jak unikał mnie wiedząc, że nie chcę go widzieć i zjawiał się wtedy, gdy go potrzebowałam. Lubiłam w nim wiele rzeczy. Chociaż nie, wtedy ich nie doceniałam, ale teraz mi tego strasznie brakuję. Mimo wszystko, zawsze będzie moim uroczym, starszym braciszkiem. /pierdolisz.

Wytłumacz mi dlaczego nie wybieramy... teksty

pierdolisz dodano: 28 grudnia 2011

Wytłumacz mi dlaczego nie wybieramy uczuć? Kochamy osoby, które na tą miłość nie zasługują. Robimy wszystko dla nich, a tak naprawdę nie powinni dostać połowy z tego. Darzymy zaufaniem, którym oni rzucą nam potem prosto w twarz z szyderczym uśmiechem. Wykorzystują, czerpią z nas pokłady energii, wyzyskują na własne potrzeby. Są toksyczni, ale wciąż kochamy, wierząc, że może po prostu się zgubili w tym popapranym życiu i kochają nas, tak mocno jak my ich. /improwizacyjna

We lost our way   took this too far... teksty

pierdolisz dodano: 28 grudnia 2011

We lost our way, took this too far, now I’ll never find the pieces of my heart.

Pisze do mnie tyle osób  co chwile... teksty

pierdolisz dodano: 28 grudnia 2011

Pisze do mnie tyle osób, co chwile mruga nowe imię w prawym rogu, ale jednego nie widzę. Nie jestem w stanie wyczytać tam jego imienia. /pierdolisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV