głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pierdolisz Ciepłe ciała gorące oddechy czułe słowa i spojrzenia podniecenie które próbujemy pohamować wbijając paznokcie w swoje ciała. Każdy Twój ruch każdy gest każde dr

pierdolisz

pierdolisz.moblo.pl
Ciepłe ciała gorące oddechy czułe słowa i spojrzenia podniecenie które próbujemy pohamować wbijając paznokcie w swoje ciała. Każdy Twój ruch każdy gest każde drobn
Ciepłe ciała gorące oddechy... teksty

pierdolisz dodano: 8 stycznia 2012

Ciepłe ciała, gorące oddechy, czułe słowa i spojrzenia, podniecenie, które próbujemy pohamować, wbijając paznokcie w swoje ciała. Każdy Twój ruch, każdy gest, każde drobne drgnięcie powoduje, że pragnę Cię bardziej. Każda rozmowa, nawet kłótnia zbliża nas do siebie. To takie duże, tak ogromne, że nie mogę pomieścić tego w mojej małej główce. Tak cholernie Cię kocham, wiesz? /pierdolisz.

Ilu ludzi nienawidzisz choć byli... teksty

pierdolisz dodano: 7 stycznia 2012

Ilu ludzi nienawidzisz, choć byli spełnionym snem? Teraz są tylko tłem i zostają ci wspomnienia. /Pezet.♥

Pamiętasz jak jeszcze jakiś czas... teksty

pierdolisz dodano: 7 stycznia 2012

Pamiętasz jak jeszcze jakiś czas temu miałeś potrzebę dowiedzenia się, co u mnie? Teraz jej już nie masz? Nie masz potrzeby powiedzenia mi, że już wyjechałeś? Nie chcesz zapytać, jak się trzymam i co się działo, od Twojego 'nara'? Swoją drogą, jak na ostatnie słowa skierowane do mnie, to te były jednymi z najgorszych, jakie mogłeś wybrać. /pierdolisz.

Wróć. Nie nie dla mnie ja nic nie... teksty

pierdolisz dodano: 7 stycznia 2012

Wróć. Nie, nie dla mnie, ja nic nie znaczę. Mimo to musisz wrócić, żebym mogła od czasu od czasu uśmiechnąć się, dzięki kolejnemu z Twoich słów. /pierdolisz.

Spójrz tutaj unieś oczy no... teksty

pierdolisz dodano: 5 stycznia 2012

Spójrz, tutaj, unieś oczy, no, popatrz jak wyglądasz. Jesteś żałosna. Makijaż spływa Ci po połowie twarzy, a oczy? Są tak spuchnięte, że chyba już przez nie nie widzisz. Z resztą, wargi też masz dwa razy większe niż zwykle. Całe czerwone, pogryzione, nie bolą Cię? Oczywiście, że bolą. Na tym Twoim bladym wychudzonym ciele masz mnóstwo siniaków. Od czego to? Zaciskasz palce? Tak mocno? Po co? To też nie ukoi bólu, tak samo jak gryzienie warg. Nic go nie ukoi. Jego nie ma, nie było, nie będzie. Zrozum, nie Ciebie kochał. A teraz idź spać, bo chyba jesteś przemęczona. Pytasz dlaczego tak sądzę? To zauważ, że rozmawiasz z lustrem. /pierdolisz.

Są w życiu rzeczy których się... teksty

pierdolisz dodano: 5 stycznia 2012

Są w życiu rzeczy, których się nie zapomina, taki tam ćmik czy kokaina. /improwizacyjna
Autor cytatu: improwizacyjna

'Z czasem to przejdzie' 'Z czasem... teksty

pierdolisz dodano: 4 stycznia 2012

'Z czasem to przejdzie', 'Z czasem będzie lepiej', 'Jeszcze trochę czasu i wszystko wróci do normy'. Czas. Co chwilę dajemy go sobie coraz więcej, a tak naprawdę mamy go coraz mniej z każdą sekundą. W końcu będzie za późno, z resztą, mam wrażenie, że już jest, ale grajmy dalej, że wszystko jest w porządku i że jesteśmy niewzruszeni. /pierdolisz

Pustka. Taka wielka i... pusta. Nic w... teksty

pierdolisz dodano: 4 stycznia 2012

Pustka. Taka wielka i... pusta. Nic w niej nie ma, zupełnie nic. Ale jeśli masz choć trochę wyobraźni, to nawet w pustce możesz zobaczyć wszystko, co zechcesz. /pierdolisz.

nie powiem Ci że tęsknie bo to... teksty

pierdolisz dodano: 3 stycznia 2012

nie powiem Ci, że tęsknie, bo to cholernie żałosne, ale tęsknie. /esperer
Autor cytatu: esperer

Najważniejsze postanowienia to te... teksty

pierdolisz dodano: 1 stycznia 2012

Najważniejsze postanowienia, to te, które chowamy głęboko, które podejmujemy wewnątrz siebie. /pierdolisz.

nieważne czy ubiorę elegancki... teksty

pierdolisz dodano: 1 stycznia 2012

nieważne czy ubiorę elegancki płaszczyk czy może wciągnę na siebie szarą bluzę, wybiorę rurki czy może przyduże dresy, czy będę wolała chodzić w szpilkach czy starych najkach. nieistotne czy na szyi nosić będę drogi naszyjnik czy wręcz przeciwnie, stawiając na luz wybiorę wielgaśne słuchawki, a w dłoni zamiast błyszczyka trzymać będę kolejnego szluga. bez względu na ilość hajsu w kieszeni, Oni przy mnie będą zawsze, bo dla Nich jestem czymś bezcennym, przy czym wszystko inne traci jakiekolwiek znaczenie. / endoftime.
Autor cytatu: endoftime

W magazynku mam ostatni nabój. Mam... teksty

pierdolisz dodano: 1 stycznia 2012

W magazynku mam ostatni nabój. Mam sobie kurwa strzelić w łeb, bo kocham Cię na zabój? /Onar.♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV