głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna_optymistkaa Chciałabym być papierosem w twoich palcach pieścić twoje wargi i choć na moment wnikać w twoje płuca i stawać się częścią ciebie. A teraz pójdę zrobić sobie her

pesymistyczna_optymistkaa

pesymistyczna_optymistkaa.moblo.pl
Chciałabym być papierosem w twoich palcach pieścić twoje wargi i choć na moment wnikać w twoje płuca i stawać się częścią ciebie.
Chciałabym być papierosem w twoich... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 23 luty 2011

Chciałabym być papierosem w twoich palcach, pieścić twoje wargi i choć na moment wnikać w twoje płuca i stawać się częścią ciebie.

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 23 luty 2011

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Przecież wiedziałam od razu... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 23 luty 2011

Przecież wiedziałam od razu - myślałam w duchu. - wiedziałam, że cały mój dotychczasowy świat legnie w gruzach. Rozsądek ostrzegał mnie, ale serce nie posłuchało jego rad.

Przyjechałeś za późno o erę... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 23 luty 2011

Przyjechałeś za późno o erę mojej dziewczęcości, kobiecości i starości. Słowem: za późno, abym mogła wszystko Ci wybaczyć. Pytasz co to jest wszystko? To są poranki, kiedy nie chce Ci się wstać do życia. Leżysz i szukasz na pustej kołdrze dobrze znanych dłoni. To są filmy z Woody'm Allen'em, których nie widziało się razem. To są nieprzeczytane wspólnie książki i nierozwiązane krzyżówki, pies, którego się kupiło, sukienki, które nie poszły na bal i nigdy nierozpakowywane prezenty pod choinką. Na wypadek, gdybyś zechciał wpaść z wizytą, leżały pod nią kilka lat po Twojej ucieczce, ale jakby tego było mało, są jeszcze mężczyźni w moim albumie albo w moim łóżku. Ci, co pozostają w jakimś ułamku wspomnieniami niczym sen nocy letniej i ci, z którymi chciałoby się spać na jednym tapczanie w następnym życiu. Kiedyś tak myślałam o Tobie, a dzisiaj? No cóż...

nie mam na nic ochoty. tak po prostu.... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

nie mam na nic ochoty. tak po prostu. w ostateczności Ty, wódka i sex.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chce 2 kostki cukru, tak naprawdę mam na myśli 3 i chce, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem ponieważ, tak naprawdę jesteś najlepsza rzeczą jaka mi się w życiu przytrafiła..

 a jak tam Twoje zycie ?     zadaj... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

-a jak tam Twoje zycie ? - zadaj konkretnie pytanie, o co Ci chodzi -beze mnie -no jakby spojrzec na to , i miec swiadomosc ze przez ten caly czas mnie kłamales to chyba powinno byc lepiej

uwielbiam zimę. kocham ten stan... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

uwielbiam zimę. kocham ten stan, kiedy idę przez ulicę całkowicie pokrytą białym, migoczącym puchem, gdy nade mną wisi cudowne, pomarańczowe niebo a spod moich przemokniętych butów, wydaję się to specyficzne skrzypienie śniegu. uwielbiam wieczorami siedzieć koło grzejnika z kubkiem gorącej herbaty i opatulona kocem, wypatrywać przez okno tańczące śnieżynki. wyglądają jak małe, niewinne łzy szczęścia. ubóstwiam zimowe refleksje nad samą sobą. planuję co chcę zmienić ;**

jesteś moim prywatnym słońcem w... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

jesteś moim prywatnym słońcem w pochmurne dni .; **

chcesz sie bawic  ?  to kup sobie... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

chcesz sie bawic [?] to kup sobie misia [!] bo ja nie jestem twoja zabawka [!]

Przyjaciel nie jest po to  by się z... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

Przyjaciel nie jest po to, by się z Tobą weselić, ale jest jeszcze po to, by z Tobą płakać.

W naszych czasach każdy chce... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

W naszych czasach każdy chce rządzić, subiektywne zdanie staje się cenne. Ludzie zapominają, że to, co wymyślono, nie zawsze może zostać zrealizowane, a wiele spraw wygląda zupełnie inaczej z wierzchołka drzewa niż od strony korzeni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV