głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna_optymistkaa nie czytam horoskopów żyje chwilą nie wierze w przeznaczenie ale jeśli ono istnieje to niech pocałuje mnie w dupę bo ja mam zamiar je zmienić. teraz jest twój c

pesymistyczna_optymistkaa

pesymistyczna_optymistkaa.moblo.pl
nie czytam horoskopów żyje chwilą nie wierze w przeznaczenie ale jeśli ono istnieje to niech pocałuje mnie w dupę bo ja mam zamiar je zmienić.
nie czytam horoskopów żyje chwilą... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

nie czytam horoskopów, żyje chwilą, nie wierze w przeznaczenie, ale jeśli ono istnieje to niech pocałuje mnie w dupę bo ja mam zamiar je zmienić.

teraz jest twój czas : teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 22 luty 2011

teraz jest twój czas :)

 A co jeśli któregoś dnia będę... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

- A co jeśli któregoś dnia będę musiał odejść?- spytał Krzyś, ściskając misiową łapkę - co wtedy? - Nic wielkiego, - odparł Puchatek - posiedzę tutaj i poczekam na Ciebie, bo jeśli się kogoś kocha, to ten ktoś nigdy nie znika, tylko siedzi i gdzieś na Ciebie czeka.

Nie musisz niczego robić  aby być... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Nie musisz niczego robić, aby być kimś wartościowym Jesteś kimś wartościowym dlatego że jesteś :)

Są w życiu chwile  gdy... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Są w życiu chwile, gdy zastanawiam się po co mam żyć... są w życiu chwile, gdy myślę po co na tym świecie mam być... odpowiedź jest prosta i dość logiczna: Muszę być silna i walczyć dla osób, które kocham! Życie bywa okrutne i trudne, lecz są momenty tak wspaniałe, choć czasem tak krótkie, dla których warto żyć, bo przecież to one czynią nas szczęśliwymi..

Nienawidzę bibliotek.  Książka z... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Nienawidzę bibliotek. Książka z biblioteki, jest jak facet, który miał mnóstwo kobiet. Przychodzi do ciebie i czujesz, że pachnie kimś innym. Niby go kochasz, chcesz z nim być, chcesz to wszystko pojąć, ale wiesz, że był dotykany przez inne. Najgenialniejsza książka odpada, kiedy jest poplamiona, popisana. Ktoś ją miał, ktoś ją czytał i ktoś swoim tłustym wzrokiem próbował skumać, o co w niej chodzi.

Przyjaźń to najwspanialszy i... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Przyjaźń to najwspanialszy i najbardziej kosztowny dar. To sens i znaczenie wszystkich darów, ilekroć ludzie się obdarowywują. Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni. Dlaczego tak wielu ludzi nic z tego życia nie ma? Ponieważ nie mają żadnych przyjaciół. Nie znają żadnej bratniej duszy. Nie zauważają żadnych oznak, że ktoś ich lubi. Ponieważ nie ma nawet kwiatka, który by kwitł dla nich.

Jesteś przede wszystkim silnymi... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Jesteś przede wszystkim silnymi ramionami w które mogę wtulić się kiedy tylko chcę. Uśmiecham się. Uśmiecham się. Uśmiecham się. Dla Ciebie. Przez Ciebie. I dzięki Tobie. Zadziwiające jest to, jak bardzo potrafisz przemawiać do mojego serca. Nie słowami. Gestami. Dziękuję. Zwyczajnie za to, że jesteś. Obok. Obok mnie. Ze mną. Przy mnie. Prowadź. Ufam.

Dlaczego czasami tak trudno jest... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu- milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! a jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia...

Kiedyś uważałam że w życiu... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Kiedyś uważałam, że w życiu powinno być jak w romantycznych filmach... Niepotrzebne są słowa, tylko gesty. Zawsze do tego dążyłam i wydawało mi się to poprawne, że zamiast rozmowy z Tobą, mogę Cię po prostu przytulić.."

Pamiętaj o mnie gdybym ja kiedyś... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Pamiętaj o mnie, gdybym ja kiedyś zapomniała.

Kim jest przyjaciel?  Przyjaciel... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Kim jest przyjaciel? Przyjaciel jest jedna z najwazniejszych osob w twoim zyciu, wspiera cie, pociesza cie w smutnych chwilach. Spedzasz z nim najwiecej chwil w swoim zyciu, do tego tych najwspanialszych. Zna twoje tajemnice i jestes pewien ze zostana tajemnicami. Mozesz mu ufac, bo zaufanie jest jednym z najwazniejszych rzeczy w zwiazku. Wiesz ze on Cie kocha tak mocno jak ty go. Widzi w tobie tylko te najlepsze cechy, zalety. Wady moze i tez niektore widzi, lecz nie sa one dla niego takie widoczne. Unika je. Sa dla niego niewazne, najwazniejsze jest dla niego ze zyjesz. Ze jestes jego przyjacielem, ze moze Ci ufac. Jestes tego pewna, ze nie obgaduje Cie za plecami, nie wyzywa. Przyjaciel zawsze stanie po twojej stronie, niezaleznie od sytuacji. A najwazniejsze w przyjacielu jest to, ze ma sie Go. I to jest wlasnie najpiekniejsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV