głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna_optymistkaa Ja nie mam poczucia humoru. Ja mam chorobę psychiczną. Przepraszam tych co powinnam... za to że jestem taka trudna... za niewypowiedziane myśli... za zbyt skomp

pesymistyczna_optymistkaa

pesymistyczna_optymistkaa.moblo.pl
Ja nie mam poczucia humoru. Ja mam chorobę psychiczną.
Ja nie mam poczucia humoru. Ja mam... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Ja nie mam poczucia humoru. Ja mam chorobę psychiczną.

Przepraszam tych  co powinnam...... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Przepraszam tych, co powinnam... za to,że jestem taka trudna... za niewypowiedziane myśli... za zbyt skomplikowane słowa... że mówię 'odejdź.!' myśląc 'zostań'... Za chwile milczenia i brak znaków życia... Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę... Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy... Za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

Była bezkompromisowa w tym  co... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 19 luty 2011

Była bezkompromisowa w tym, co najprostsze- chciała udowodnić sobie, że jest silna i obojętna.

Właściwie  to dobre słowo. Taka... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 18 luty 2011

Właściwie, to dobre słowo. Taka przykrywka do wszystkiego, czego nie chcemy powiedzieć. Właściwie dobrze, to znaczy, nie, nie dobrze, ale prawie źle, ale po co ci o tym mówić. Właściwie zdrowa, to znaczy chora, może była chora, może jeszcze nie doszła do siebie, więc właściwie zdrowa, ale nie twoja sprawa. Właściwie myślałam, żeby do ciebie zadzwonić, to znaczy, nie, nie chciałam dzwonić, ale nie wiem, co powiedzieć, więc słowo właściwie i tak da ci do zrozumienia, że nie dzwoń ty również. Właściwie mam czas- i tylko głos się zawiesza na tym słowie właściwie. Jakby to słowo miało swój specjalny akcent, niepolski, lekko przeciągły, śpiewny, następujący po sylabie wła... oddzielony pauzą od reszty. Właściwie- to znaczy prawie kłamstwo. Właściwie nic mi nie jest. Właściwie to znaczy jest mi wszystko.

musze pomalować paznokcie. ii musze... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 18 luty 2011

musze pomalować paznokcie. ii musze pójść do biblioteki. przeczytać ludzi bezdomnych nauczyć się czasów przyszłych na angielski. nagrać na ipoda płyty The hollies. wypićgorącą herbate .upiec babeczki. wynieś śmieci. ii poskładać ubrania które walają się po całym pokoju. pracowity dzień. :)

co można kochać: wielkie czerwone... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 18 luty 2011

co można kochać: wielkie czerwone czasami suche usta,dziurki od nosa, rudo brązowe włosy,krzywe paluchy, żółto białe ale proste zęby,wielki mięciutki brzuszek,maleńki zarost na brodzie, duży nosek, zapach skóry ii ubrań, uśmiech, dołeczki w policzkach, dźwięk śmiechu, zniszczone włosy przy skroni, maleńkie czarne rzęsy, owłosione nogi, dzielenie się powietrzem, rozmowy o wszystkim ii o niczym, pocieszanie ii bycie pocieszanym, bułki iii fajki o8 rano , spanie w namiocie, przytulanie, czucie bicia serducha,oddech przy uchu, duże czerwone serduszko pełne miłości,trzymanie za łapki,kolor skóry,oglądanie filmów, leżenie na jednym łóżku,udawanie puszki z pasztetem, wielbłada,sucha skóre przy nosie,smarkanie głośniejsze niż bekanie, ucha,kształt paznokci, strupki na łydkach, delikatna skóre na szyi z siniakami, soczewki, całowanie w powieki i w czółko jak babcia, jedzenie mlecznej czekolady z goplany...... uśmiech uśmiech uśmiech uuśmiech ^^ too miłość czy przyzwyczajenie ?

nienawidze dni w których otwarcie... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 18 luty 2011

nienawidze dni w których otwarcie jednego oka jest trudniejsze niż równanie z matematyki, aaa otwarcie drugiego trudniejsze niż obsikanie muru na stojąco przez kobiete. iii nienawidzę gdy są kolejki do toalety akurat wtedy gdy czujesz że twój pęcherz eksploduje, iii nienawidzę jak burczy mi w brzuszku tak głośno ii mocno że mam ochotę zjeść własne niedojrzałe piersi.. ii zawsze wtedy na świecie jest zimno,mglisto, ii ponuro. ii grzejniki nie działają ii nie mam się do kogo przytulić "jestem cieniem, trójwymiarowym obrazem z innego świata:"

ustawiłaś opis   KC     i uważasz... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 18 luty 2011

ustawiłaś opis " KC ;*" i uważasz, że to jest miłosć? mylisz się maleńka. miłość jest wtedy gdy On patrząc w Twoje oczy widzisz w nich za każdym razem coś innego, coś co coraz bardziej Go przyciąga a zarazem inspiruje. miłośc jest wtedy gdy dotyka Cię , a Ty nie czujesz ani trochę skrempowania. miłośc jest wtedy gdy ufasz mu bezgranicznie , a On Tobie. nie wszczynacie kłótni o to , że spędziliście osobno wieczór w niewiadomo jakim towarzystwie. miłość jest wtedy gdy mówiąc mu : ' obawiam się .. ' nie musisz kończyć , a On wie , że ma być wtedy przy Tobie. miłość jest wtedy gdy , kiedy na dworze jest bardzo zimno , On ściąga bluze i daje ją Tobie, abyś tylko nie zmarzła. miłosć jest wtedy, gdy Ty płaczesz, On nie mówi Ci : ' będzie dobrze ' tylko stara się zrozumieć dlaczego jest na tyle źle , że płaczesz . rozumiesz już na czym polega miłosć?

definicja miłości ?  hmm miłości... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 18 luty 2011

definicja miłości ? -hmm miłości jest chyba wtedy kiedy ma się ochote dzwonić ii gadać przez telefon aa nie na gg ? huuhuh aa ii milosc to tanie wino ktore smakuje jak wino za sto złotych !

definicja radości?   płatki... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 18 luty 2011

definicja radości? - płatki czekoladowe na śniadanie, zimne piwo latem, spokojny sen bez odbierania telefonów o 3 nad ranem !

definicja szczęścia ?   jak dla... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 18 luty 2011

definicja szczęścia ? - jak dla mnie paczka żelek, nowe kieliszki z ikea city pełne wina, czitosy keczupowe iii oczywiście papieroch w gębie ! ;d

 Kocham to życie kiedy ma styl... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 16 luty 2011

`Kocham to życie kiedy ma styl kiedy nie nudzi mnie żadna z chwil.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV