głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pesymistyczna_optymistkaa poznała fanych człeków. jest zadowolona i chce tam zostać już na zawsze. Wczoraj przyśnił mi się Nepal byłam razem z hipisami uprawiałam wolną miłość jadłam LSD

pesymistyczna_optymistkaa

pesymistyczna_optymistkaa.moblo.pl
poznała fanych człeków. jest zadowolona i chce tam zostać już na zawsze.
poznała fanych człeków. jest... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 25 luty 2011

poznała fanych człeków. jest zadowolona, i chce tam zostać już na zawsze.

 Wczoraj przyśnił mi się Nepal... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 25 luty 2011

`Wczoraj przyśnił mi się Nepal, byłam razem z hipisami, uprawiałam wolną miłość, jadłam LSD garściami. Po dywanie dym się snuje, lubię bawić się włosami, gdzie jest kosz z narkotykami, gdzie jest gosz z narkotykami?

nic nie mów.    wiem  że mnie... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 25 luty 2011

nic nie mów. wiem, że mnie pożądasz. mówią to Twoje czekoladowe oczy. moje ulubione...

zawsze lubiłam cappuccino...... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 25 luty 2011

zawsze lubiłam cappuccino... zawsze lubiłam czekoladę, ale to dzięki Twoim oczom, Czekolada jest wyżej od cappuccino

czy ja wyglądam jak wabik na... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 25 luty 2011

czy ja wyglądam jak wabik na facetów?!?

 yyy  tyy  gdzie Twoja babcia?... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 25 luty 2011

-yyy, tyy, gdzie Twoja babcia? -masz na myśli tą starą szmatę, czarownicę? -nuuu -a do Trzech Mioteł poszła (Trzy Miotły- taki bar w Harrym Potterze ;D) nie przyznaję się do tej spruchniałej wiedźmy -,-, mam tylko jedną babcię.

czekając na telefon od Ciebie... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 25 luty 2011

czekając na telefon od Ciebie, można zapóścić 20cm włosów, przepisać 5 razy Biblię i nauczyć się pierwiastka z liczby Pi.

Są ich tysiące  przez niektórych... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 24 luty 2011

Są ich tysiące, przez niektórych są nazywani "dawcami organów", a wśród innych wzbudzają podziw i zachwyt. Kiedy wsiadają na szybki i piękny sportowy motocykl to mało ich obchodzi czy jeszcze z niego zsiądą. Poprostu dodają gazu i jadą. W ciągu trzech sekund osiągaja 100 km/h, w następnych trzech ponad 200 km/h. Wtedy dopiero czują, że żyje ! ! Jednak zdają sobie sprawe, że czasem jeden zły ruch, jeden moment nieuwagi może sprawić, że już nikt nie uściśnie im dłoni. Podejmując tą "grę" trzeba się liczyć z konsekwencjami i być świadom co może się stać. Jeżdżą szybko, ale naprawde zdają sobie sprawe z tego co robią. Czasem myśla, że "pojadą ostrożniej", a licznik przekracza 250 km/h. Szybkość dodaje im skrzydeł i to kochją. Poprostu pasja i niech ludzie to wreście zrozumieją. Jeśli któryś z nich zginie to w przekonaniu, że robili to co kochali - motocykle.

Co ma zrobić kobieta  która nie... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 23 luty 2011

Co ma zrobić kobieta, która nie nadaje się ani na żonę, ani na matkę, a jest na te role skazana przez całe życie? Co ona ma zrobić? Należy jej się wiele wyrozumiałości za samo to, że wytrwała - niektórzy nie wytrzymują, rzucają wszystko. Przecież to, na Boga, nie jej wina - to tylko kwestia złego obsadzenia roli.

Pamiętasz ten moment  kiedy jako... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 23 luty 2011

Pamiętasz ten moment, kiedy jako dziecko, w wieku koło siedmiu lat, malujesz obrazek i niebo to niebieski pasek u góry kartki? I wtedy przychodzi ten moment rozczarowania, kiedy nauczyciel mówi ci, że tak naprawdę niebo zajmuje cała wolną przestrzeń na rysunku. I to jest ta chwila, kiedy życie zaczyna być coraz bardziej skomplikowane i nieco nudniejsze, ponieważ zamalowywanie kartki na niebiesko jest raczej nużącym zajęciem.

Jakże wielką radość ma matka... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 23 luty 2011

Jakże wielką radość ma matka, kiedy widzi pierwszy uśmiech swojego dziecka. Taką samą radość odczuwa zawsze Bóg, kiedy widzi z wysokości nieba grzesznika, który zaczyna modlić się do nie

Dziecko  kładąc się do snu  nie... teksty

pesymistyczna_optymistkaa dodano: 23 luty 2011

Dziecko, kładąc się do snu, nie chce zerwać kontaktu z realną rzeczywistością, trzyma za rękę matkę lub ojca, a gdy ich nie ma, przytula do siebie swego misia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV