głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pat877 Pewnie nie jestem Twoim ideałem ale ideałów nie ma. A miłość to nie szukanie ideałów tylko akceptowanie niedoskonałości. W jednym momencie mam ochotę napisać do

pat877

pat877.moblo.pl
Pewnie nie jestem Twoim ideałem ale ideałów nie ma. A miłość to nie szukanie ideałów tylko akceptowanie niedoskonałości.
Pewnie nie jestem Twoim ideałem  ale... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

Pewnie nie jestem Twoim ideałem, ale ideałów nie ma. A miłość to nie szukanie ideałów tylko akceptowanie niedoskonałości.

 W jednym momencie mam ochotę... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

"W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto ."

Nie wierzę Ci  że byłam ważna.... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

Nie wierzę Ci, że byłam ważna. Gdybym była chociaż chwile byś o mnie walczył. Myślałbyś o mnie, tęskniłbyś. Przecież doskonale wiedziałeś co do Ciebie czuję. Po prostu chciałeś się mną zabawić jakiś czas. Życzę Ci abyś zakochał się nieszczęśliwie i ta osoba postąpiła z Tobą tak samo jak Ty ze mną.

Bez Niego jest tak inaczej.... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

Bez Niego jest tak inaczej. Odczuwalna jest pustka, której żadna osoba nie będzie w stanie zapełnić. Ciężko jest znaleźć miejsce, gdy nie ma go przy mnie. Tak, wiem, że tylko ciągle o Nim marudzę, ale to jest silniejsze ode mnie.. tęsknie za Nim tak bardzo, jak jeszcze nigdy nie tęskniłam za nikim innym.

Chcę Go przytulić na powitanie... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

Chcę Go przytulić na powitanie, powiedzieć, że tęskniłam za Nim. Chcę by był obecny w moim życiu, i chcę by każda chwila była właśnie z Nim. Chcę by mówił mi, że mnie kocha, całował moje usta, i szeptał, że uwielbia niebieskie oczy. Chcę aż tak dużo?

Podniosłam telefon  I odłożyłam... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

Podniosłam telefon I odłożyłam go Bo wiem, marnuję swój czas

Patrzę na Twoją fotografię cały... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

Patrzę na Twoją fotografię cały czas Te wspomnienia wracają do życia

Dałam  co mogłam  ale w połowie... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

Dałam, co mogłam, ale w połowie drzwi moje serce zostało

Tak więc uciekaj  uciekaj  uciekaj... teksty

pat877 dodano: 29 lipca 2012

Tak więc uciekaj, uciekaj, uciekaj serce Z nas dwojga ty zawsze byłeś najszybszy Zabierz wszystko, co chcesz, ale odejdź już Moich łez nigdy ci nie oddam

  I woke up this morning And played... teksty

pat877 dodano: 20 lipca 2012

" I woke up this morning And played our song And through my tears I sang along I picked up the phone and then Put it down 'Cause I know I'm wasting my time And I don't mind "

 I remember when we kissed I still... teksty

pat877 dodano: 20 lipca 2012

"I remember when we kissed I still feel it on my lips The time that you danced with me With no music playing I remember the simple things I remember till I cry But the one thing I wish I'd forget The

 I can honestly say  You've been on... teksty

pat877 dodano: 20 lipca 2012

"I can honestly say You've been on my mind Since I woke up today I look at your photograph all the time These memories come back to life And I don't mind"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV