głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss Lubię gdy masz kontrole nad moim ciałem. Czuję się beznadziejnie i chyba powinienem. Co mi się dzieje z sercem? Niedługo skamienieje. SITEK POMÓŻ MI WSTAĆ Powin

paradokss

paradokss.moblo.pl
Lubię gdy masz kontrole nad moim ciałem.
Lubię gdy masz kontrole nad moim... teksty

paradokss dodano: 21 września 2014

Lubię gdy masz kontrole nad moim ciałem.

Czuję się beznadziejnie i chyba... teksty

paradokss dodano: 21 września 2014

Czuję się beznadziejnie i chyba powinienem. Co mi się dzieje z sercem? Niedługo skamienieje. /SITEK - POMÓŻ MI WSTAĆ

Powinnam Ci postawić pomnik.... teksty

paradokss dodano: 19 września 2014

Powinnam Ci postawić pomnik. Sprawiłeś, że mogę przez bite 5 godzin leżeć na łóżku wbijając wzrok w pająka wiszącego na pajęczynie. I nie mam siły krzyczeć, choć przecież zawsze bałam się pająków.

Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

paradokss dodano: 19 września 2014

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgocząc i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę, po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda.Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz, powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.

Chodź  namieszamy sobie w życiu... teksty

paradokss dodano: 19 września 2014

Chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ... teksty

paradokss dodano: 18 września 2014

KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ KOCHAM CIĘ...

Dziękuje Ci za wspólne chwile  za... teksty

paradokss dodano: 18 września 2014

Dziękuje Ci za wspólne chwile, za wspólne wieczory, noce, za przejażdżki samochodem, za rozmowy, za wspólne śniadania, za każde dzień dobry i dobranoc, za spanie obok siebie i z sobą, za pocałunki, przytulanie, za każdy dotyk i pieszczotę, za uprawianie miłości nad ranem i za spacery, za trzymanie się za ręce, za opalanie, i marznięcie w deszczu, za każde spojrzenie w oczy, za miłe słowa, za każdy telefon i sms, za poczucie, że jestem czyjaś, za świadomość, że mam dla kogo żyć, za szacunek, wierność i szczerość. za każdy chwilę, którą oddycham, bo oddycham Tobą. dziękuję za pokazanie czym jest bliskość, zaufanie i zrozumienie. za to, że jesteś kiedy płaczę, kiedy się uśmiecham i kiedy klnę na cały świat. dziękuję, za te pół roku, które zmieniło moje życie. za spełnienie marzeń, bo moim marzeniem byłeś Ty.

Jestem pieprzoną uczuciową... teksty

paradokss dodano: 17 września 2014

Jestem pieprzoną uczuciową masochistką, lubię sobie dopierdalać uczuciowo. Gdy czuję się naprawdę źle, włączam mega dołującą piosenkę, która sprawia, że boli jeszcze bardziej.

Spojrzałam na Ciebie zimnym... teksty

paradokss dodano: 17 września 2014

Spojrzałam na Ciebie zimnym wzrokiem. Znałeś go doskonale. Wiedziałeś, że owo spojrzenie jest moją barierą, gdy bardzo chcę ukryć moje prawdziwe uczucia. Właśnie wtedy budziła się we mnie ta wyrachowana suka, dla której nic nie miało znaczenia. To były tylko pozory. Ty wiedziałeś jak jest naprawdę. Jak krucha i delikatna jestem pod tą peleryną obojętności.

  Pokaż oczy!   powiedział... teksty

paradokss dodano: 17 września 2014

- Pokaż oczy! - powiedział, dotykając jej podbródka. - Najwyższy czas, żeby ktoś cię wreszcie zaczął kochać.

Moze jestem zbyt wymagająca... teksty

paradokss dodano: 17 września 2014

Moze jestem zbyt wymagająca, wybredna ale z byle kim nie będę.

Nigdy się nie dowiesz  ale tęsknię... teksty

paradokss dodano: 17 września 2014

Nigdy się nie dowiesz, ale tęsknię jak cholera.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV