głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
paradokss A Ty czego chcesz dziewczynko? Ja? Ja chcę tylko odzyskać utraconą nadzieję wiarę w miłość i drugą połówkę swego serca... Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe

paradokss

paradokss.moblo.pl
A Ty czego chcesz dziewczynko? Ja? Ja chcę tylko odzyskać utraconą nadzieję wiarę w miłość i drugą połówkę swego serca...
  A Ty czego chcesz dziewczynko?... teksty

paradokss dodano: 20 czerwca 2013

- A Ty czego chcesz dziewczynko? - Ja? Ja chcę tylko odzyskać utraconą nadzieję,wiarę w miłość i drugą połówkę swego serca...

Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe... teksty

paradokss dodano: 20 czerwca 2013

Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa dające nadzieję.

Kiedy podnoszę wzrok z nad mojej... teksty

paradokss dodano: 19 czerwca 2013

Kiedy podnoszę wzrok z nad mojej poduszki marzę, ze jesteś tam ze mną. I chociaż jesteś tak daleko wiem, że zawsze będziesz koło mnie.Patrzę dookoła siebie i czuję, ze wciąż jesteś tak blisko mnie. Każda łza, która spływa z mojego oka, przynosi mi z powrotem wspomnienia o Tobie. Wyobrażam sobie, że jesteś ze mną.Idę spać.

Nie przychodź    zniknij na zawsze.... teksty

paradokss dodano: 18 czerwca 2013

Nie przychodź, zniknij na zawsze. Albo przyjdź, i bądź wiecznie.

Powoli zaczynam się oswajać z... teksty

paradokss dodano: 18 czerwca 2013

Powoli zaczynam się oswajać z myślą, że nasze drogi już nigdy się nie zejdą. Zaczynam dopuszczać do siebie myśl, że czas nie zawróci i nic już nie będzie jak kiedyś. Już teraz wiem, że to chwila aby zadbać tylko o sobie, bo zbyt wiele czasu poświęciłam jemu, zaniedbując tym samym swoją osobę. Myślę, że kiedyś nadejdzie czas kiedy będziemy mogli rozmawiać ze sobą jak przyjaciele i bardzo bym sobie tego życzyła. On na zawsze pozostanie dla mnie kimś ważnym, ale teraz muszę robić w swoim życiu miejsce dla kogoś ważniejszego kto kiedyś zjawi się tylko dla mnie.

' Trudno mi przestać myśleć o nim... teksty

paradokss dodano: 18 czerwca 2013

' Trudno mi przestać myśleć o nim, kiedy myśli same pędzą w jego stronę, trudno mi nie płakać, kiedy moje oczy reagują tak na wspólne zdjęcia na których chcieliśmy utrwalić te wspólne chwile, trudno mi nie tęsknić, kiedy wykonując jakiekolwiek czynności przypominam sobie jak robiliśmy to razem, trudno mi żyć bez Ciebie, kiedy wiem że gdzieś tam jesteś szczęśliwy lub nie.

Zawsze byłam przy tobie  nawet gdy... teksty

paradokss dodano: 16 czerwca 2013

Zawsze byłam przy tobie, nawet gdy mnie o to nie prosiłeś. Zawsze wspierałam, zawsze siedziałam, słuchałam, przytulałam i pocieszałam. Zawsze czekałam aż zauważysz. Zawsze czekałam aż się zorientujesz. Zawsze czekałam aż pokochasz. Ale "zawsze" też się kiedyś kończy.

Dłużej tak nie potrafię. Nie... teksty

paradokss dodano: 14 czerwca 2013

Dłużej tak nie potrafię. Nie będę już wyczekiwać Twojego przyjścia, tego czy mnie zauważysz, czy znów olejesz. Nie będę się łudzić, że może dziś napiszesz. Nie mam zamiaru patrzeć na Ciebie wiedząc, że nie mogę Cię mieć. Nie chcę być obok Ciebie i nie móc nic z tym zrobić. Nie chcę mieć nadziei, że może jutro będzie lepiej. Nie chcę tęsknić za czymś, czego nigdy nie miałam. Nie chcę już myśleć o Tobie, o tym co robisz i z kim teraz jesteś. Nie umiem już dłużej uśmiechać się do Ciebie, bo wiem, że jeszcze kiedyś zatęsknię za człowiekiem, który potrafił rozbawić mnie do łez. Nie chcę być z Tobą przez chwilę na przypadkowym spotkaniu. Nie chcę Cię już widywać, bo wiem, że za jakiś czas ukłucie w sercu przypomni mi, że istniał człowiek, który nigdy nie był mój

chciałam wiedzieć co u Ciebie  jak... teksty

paradokss dodano: 14 czerwca 2013

chciałam wiedzieć co u Ciebie, jak na odwrót jest - tego nie wiem, unikałam kontaktu, czasami tęsknię za nim, kumple mówią olej, zaczepiają Ciebie inne panny..

Chcę wykrzyczeć cały ból i żal... teksty

paradokss dodano: 14 czerwca 2013

Chcę wykrzyczeć cały ból i żal, ale brakuje mi oddechu.

Zakochać się a kochać  to dwie... teksty

paradokss dodano: 13 czerwca 2013

Zakochać się a kochać, to dwie różne rzeczy, najpierw są motyle w brzuchu, unosisz się nad ziemią i ta chemia a potem zaczyna się proza życia, problemy i zaczynasz rozumieć, że on nie jest idealny, ale przecież ty też nie jesteś , ale to, co was łączy jest bezcenne.

pieprzyć wszystko  ej walić to ! teksty

paradokss dodano: 11 czerwca 2013

pieprzyć wszystko, ej walić to !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV