głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pannaanna11 miałam bardzo mało czasu do myślenia. ale zrozumiałam że ponownie muszę przewartościować moje życie. pierwszym krokiem było rozpoczęcie zabawnego życia publiczn

pannaanna11

pannaanna11.moblo.pl
miałam bardzo mało czasu do myślenia. ale zrozumiałam że ponownie muszę przewartościować moje życie. pierwszym krokiem było rozpoczęcie zabawnego życia publicznego
miałam bardzo mało czasu do... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

miałam bardzo mało czasu do myślenia. ale zrozumiałam, że ponownie muszę przewartościować moje życie. pierwszym krokiem było rozpoczęcie zabawnego życia publicznego, które mnie co prawda czasem rozstrajało i kosztowało dużo emocji. ale ,nie potrzebowałam spokoju i ciszy. zrozumiałam, że mój życiorys jest dla mnie nie do uniesienia, a spotkania z innymi poprawiają to co o sobie myślę.

Wiesz  że było ciążko  bywało... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

Wiesz, że było ciążko, bywało okropnie - nie chcieliśmy na siebie patrzeć, brzydziliśmy się, ale to tylko sekundy... To jest naturalnośc - wrażliwość, nigdy nie byłeś wobec mnie obojętny, a ja byłam. Moja decyzja wpłynie na wszystko, zmieni mi się swiat jeszcze bardziej, być może wypadnie mi z rąk i właśnie wtedy będę Ciebie potrzebowała najbardziej, ale zamknę oczy, otrę Ci policzek i poradzę sobie... Wiesz o tym... Bo we mnie wierzysz. c.d

Trudno rozstawać się z kimś takim... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

Trudno rozstawać się z kimś takim jak Ty, chociaż potrafiłam być okropna, chamska, perfinda - to dobrze wiesz co chcę powiedzieć. Pożegnania zawsze są osobiste, możesz gadać, pluć się, niczego to nie zmieni, poza tym, że bedziesz miał oczy bardziej mokre niż przypuszczałeś... Nie wiem poważnie, nie potrafię przekazać co teraz czuję, nie chcę, naprawdę nie chcę być tuli-tuli i ko-ko. Nie potarfię pisać o miłości w interesujący sposób, nie wiem czy ktoś potrafi, ale mówię to szczerze naturalnie z serca - naturalnośc to najbardziej sztuczna rzecz, ale jeżeli kiedyś to przeczytasz chcę bys wiedział jak mi przykro.

życie to psychiatryk  w tym stuleciu... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

życie to psychiatryk, w tym stuleciu wszyscy będą popierdoleńcami, świrami i sadystami ,pomimo wszystkiego kocham ten cały burdel pomieszany z rzeźnią Powroty są osobliwe ,wszystko wygląda i pachnie tak jak dawniej ,uświadamiasz sobie ,że to Ty się zmieniłeś.

zdałam sobie sprawę  że chyba... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

zdałam sobie sprawę, że chyba naprawdę warto się starać. Trzeba się zmienić, ustać na chwilę na środku drogi i wykrzyczeć to co było złe.

zawsze jest na coś za późno.... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

zawsze jest na coś za późno. nigdy słów nie biorę sobię serio, tyle różnic widzę, wszędzie mam tyle sekretów

Gdyby kózka kwiecień plecień  to... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

Gdyby kózka kwiecień plecień, to by ślimak chuj ci w dupe

To poczucie  że znów jesteś obok... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

To poczucie, że znów jesteś obok, nie tylko przy mnie, ale i ze mną - coś najwspanialszego.

Jeżeli istnieje jakiekolwiek... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

Jeżeli istnieje jakiekolwiek pocieszenie w tragedii , jaką jest utrata ukochanej osoby, może nim być jedynie zawsze potrzebna nadzieja, że być może tak było lepiej.

odnaleźliśmy bardzo dużo siebie... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

odnaleźliśmy bardzo dużo siebie - w sobie nawzajem. to sprawia, że nam się układa, że pasujemy do siebie jak dwa puzzle.

dziś nie pozostaje mi nic innego... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

dziś nie pozostaje mi nic innego, jak usiąść na parapecie ze słuchawkami w uszach i toną czekolady . siedzieć, milczeć, myśleć a przede wszystkim powoli zapominać o Tobie.

zanim zasnę  chciałabym usłyszeć... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

zanim zasnę, chciałabym usłyszeć, że jestem najważniejsza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV