głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
pannaanna11 Co bym mogła Tobie życzyć? Chyba tego byśmy zawsze byli wszyscy razem. Nie chcę blablać ale to jest ważne i nie ucz się życia z telewizji. Nie patrz jak inni ży

pannaanna11

pannaanna11.moblo.pl
Co bym mogła Tobie życzyć? Chyba tego byśmy zawsze byli wszyscy razem. Nie chcę blablać ale to jest ważne i nie ucz się życia z telewizji. Nie patrz jak inni żyją żyj
Co bym mogła Tobie życzyć? Chyba... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Co bym mogła Tobie życzyć? Chyba tego byśmy zawsze byli wszyscy razem. Nie chcę blablać ,ale to jest ważne, i nie ucz się życia z telewizji. Nie patrz jak inni żyją, żyj jak potrafisz i zadaj sobie pytanie kim chciałbyś być, kim możesz być i kim potrafisz być. Póki nie dopadła nas obojętność warto się starać, bo ludzie są idiotami, nie widzą, że warto robić wszystko by zmienić życie. Mózgu niektórzy nigdy się nie doszukają, wartości się odwróciły. Gratuluję, którzy znaleźli te prawdziwe. Ty idiotą nie jesteś.

Czasami zastanawiam się  na ile... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Czasami zastanawiam się, na ile nauczyliśmy się żyć z telewizji. Jak należy chodzić, mówić, głaskać, czuć. Czasami boję się, że nie doceniamy skali zjawiska. Że nie kochamy, tylko recytujemy jakieś kwestie zasłyszane dawno w Dynastii, którymi odbijać będzie się nam już do końca.

Życie składa się z mówienia... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Życie składa się z mówienia DZIEŃ DOBRY ludziom których nie lubimy i DO WIDZENIA ludziom których lubimy.

Myślisz że można krzyczeć na migi? teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Myślisz że można krzyczeć na migi?

Nie potrafię opanować lęku gdy... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Nie potrafię opanować lęku gdy pytam siebie czy ja byłbym w stanie zrobić coś takiego dla kogokolwiek. Czasami prawdziwa miłość ujawnia się dopiero wtedy gdy nie wszystko do końca się rozumie...

Potem gdy mnie zostawił tęskniłam... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Potem gdy mnie zostawił tęskniłam do dnia kiedy za nim nie tęskniłam.

Wiesz co sie dzieje kiedy kogos... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Wiesz co sie dzieje kiedy kogos zranisz? Kiedy kogos zranisz zaczyna Cie mniej kochac. Taki skutek maja nieostrozne slowa. Ludzie zaczynaja cie mniej kochac.

To nie tak że się poddałam. po... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

To nie tak że się poddałam. po prostu daję sobie spokój bo to nie ma żadnego sensu a nie długo nie będzie miało znaczenia.

Serce zaczyna łomotać myślisz o... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Serce zaczyna łomotać myślisz o stu rzeczach na raz. Odczuwasz wewnętrzny ból. Pali cię od środka. Nie wiesz co robić i podświadomie zaczynasz się bać. Tak. Właśnie w tej chwili straciłeś coś ważnego.

Nie mogę zasnąć wiedząc  że... teksty

pannaanna11 dodano: 24 czerwca 2010

Nie mogę zasnąć wiedząc, że smutasz. :( Próbowałam wszystkiego: *tabletki na sen, *liczyłam gołych panów, *słuchałam muzy, *piłam mlekoo, *nawet zaczęłam płakać, żeby bolała mnie głowa i żebym w końcu zasnęła... Ale to nie działa... Calutki czas myślę o Tobie... ;(

Odkąd Cię poznałam  noszę w... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

Odkąd Cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę. To jest bardzo głupie nosić szminkę w kieszeni, gdy ty patrzysz na mnie tak poważnie, jakbyś w moich oczach widzial gotycki kościół. A ja nie jestem żadną świątynią, tylko lasem i łąką. Drżeniem liści, które garną się do twoich rąk. Tam z tyłu szumi potok, to jest czas, który ucieka, a ty pozwalasz mu przepływać przez palce i nie chcesz schwytać czasu. I kiedy Cię żegnam, moje umalowane wargi pozostają nietknięte, A ja i tak noszę szminkę w kieszeni, odkąd wiem, że masz bardzo piękne usta.

Prosty bieg przypadków  które... teksty

pannaanna11 dodano: 23 czerwca 2010

Prosty bieg przypadków, które możesz nazawać przeznaczeniem. Tak, jak wtedy kiedy wychodzisz z klatki i uświadamiasz sobię, że zapomniałeś telefonu. Wracasz się i tym samym opóźniasz swoją drogę o 3 na pozór gówno warte minute. A może to właśnie te 3 minuty dzięki, którym nie pierdolnął Cie samochód, lub właśnie te 3 minuty dzięki którym Cie pierdolnął. Albo wtedy, gdy robisz zupę i zauważasz, że nie masz marchewki. Wkurwiasz się, bo nie chce Ci się iść do sklepu. Mimo wszystko zakładasz kurtkę i idziesz. Wracając patrzysz na swój blok, a tam nie zostało nic więcej niż gówno. I ciszysz się, że nie było Cię w środku. Lub wtedy, gdy zapomniasz nastawić budzika i spóźniony biegniesz na autobus i biegnąc upuszczasz klucze, a podaje Ci je osoba, która zmieni Twoje życie. I to jest tak jakbyś czytał o przypadkach, lub tak jakbyś czytał o przeznaczeniu. I każdy z nas czeka na jakieś wielkie wydarzenie, które odmieni nasze życie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV