głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
our_new_life Czasami wybaczamy wielokrotnie ludziom którzy nam nie potrafią wybaczyć nawet raz. Nie mieszczę siebie w sobie. Czasem chciałabym utonąć we własnych myślach nie

our_new_life

our_new_life.moblo.pl
Czasami wybaczamy wielokrotnie ludziom którzy nam nie potrafią wybaczyć nawet raz.
Czasami wybaczamy wielokrotnie... teksty

our_new_life dodano: 19 czerwca 2016

Czasami wybaczamy wielokrotnie ludziom, którzy nam nie potrafią wybaczyć nawet raz.

Nie mieszczę siebie w sobie. Czasem... teksty

our_new_life dodano: 19 czerwca 2016

Nie mieszczę siebie w sobie. Czasem chciałabym utonąć we własnych myślach, nie istnieć, nie być, zapomnieć jak to jest czuć coś. Jak długo boli ból? Zakrywam twarz dłońmi, pochłaniają mnie te szare, zgubne dni. Niekiedy lepiej nic nie mówić.

Niektórzy ludzie mają świetne... teksty

our_new_life dodano: 19 czerwca 2016

Niektórzy ludzie mają świetne życie. Ja zaczęłam rozumieć, że do nich nie należę. Nie pasowałam nigdzie. Powinnam być dumna, że doświadczyłam czegoś nowego to w końcu plus. Ja powinnam być punktem wyjścia dla siebie samej. Powinnam. Zaplątana jestem, paskudnie skomplikowana i okropnie zamknięta. Niczego nie da się zapomnieć. Po prostu niczego. Moim życiem potrząśnięto jak szklaną kulą z płatkami śniegu, ale zamiast wirujących srebrnych płatków widzę, jak wszystkie figurki bezładnie wirują i zderzają się bez sensu.

Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

our_new_life dodano: 19 czerwca 2016

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina, zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak naprawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz.

 Wszyscy jesteśmy dla siebie tylko... teksty

our_new_life dodano: 14 czerwca 2016

"Wszyscy jesteśmy dla siebie tylko etapami." Mariusz Szczygieł

Moja głowa znowu wygląda jak... teksty

our_new_life dodano: 30 maja 2016

Moja głowa znowu wygląda jak pobojowisko, miliony myśli przebiegły i stratowały wszystko, co tam sobie poukładałam. Teraz nie ma tam nic, prócz wielkiego syfu, który nie daje mi spać.

Jeżeli pewnego dnia zadzwoni do nas... teksty

our_new_life dodano: 30 maja 2016

Jeżeli pewnego dnia zadzwoni do nas nieznajomy mężczyzna, chwilę porozmawia, bez żadnych podtekstów i nie mówiąc niczego wyjątkowego, ale poświęci nam odrobinę uwagi, jaką rzadko kto nam poświęca, to jeszcze tej samej nocy będziemy gotowe pójść z nim do łóżka z miłości. Taka już nasza natura i nie ma w tym nic złego. Serce kobiety z łatwością otwiera się na miłość. /"Czarownica z Portobello"

Kiedy życie wypadnie Ci z rąk... teksty

our_new_life dodano: 30 maja 2016

Kiedy życie wypadnie Ci z rąk pofatyguj się i je pozbieraj. Postaraj się, bo kiedy je na nowo poukładasz, może okazać się, że czeka na Ciebie coś niesamowitego.

 Pocałunków każdego ranka i... teksty

our_new_life dodano: 24 maja 2016

"Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jestem najpiękniejsza.Uśmiechu, kiedy będę smutna, wybaczenia, kiedy narobię głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będę się za nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko?" Jacek Piekara

potrzebuję Ciebie w mojej głowie teksty

our_new_life dodano: 24 maja 2016

potrzebuję Ciebie w mojej głowie

im większe szczęście  tym mniej... teksty

our_new_life dodano: 24 maja 2016

im większe szczęście, tym mniej należy mu ufać

 Nie doprowadź  nigdy  pod żadnym... teksty

our_new_life dodano: 20 maja 2016

"Nie doprowadź, nigdy, pod żadnym pozorem do tego, żeby Twoja kobieta bała się o inną kobietę. Ma być pewna, że to Ona jest tą, której potrzebujesz, pragniesz i oddasz dla niej wszystko. Będzie Cię testować, sprawdzać i prowokować a Ty masz być twardy i nieugięty. Ona może czasem założyć obronną maskę, pod którą Ty masz zajrzeć i powiedzieć Ja i Ty i nikt inny. Amen."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV