głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu Zdaję sobie sprawę z nicości wszelkich naszych poczynań i mysli w stosunku do ogromu wszechświata. I jak tak myślę staram się przynajmniej znaleźć jakąś pociech

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
Zdaję sobie sprawę z nicości wszelkich naszych poczynań i mysli w stosunku do ogromu wszechświata. I jak tak myślę staram się przynajmniej znaleźć jakąś pociechę w ty
Zdaję sobie sprawę z nicości... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 11 czerwca 2013

Zdaję sobie sprawę z nicości wszelkich naszych poczynań i mysli w stosunku do ogromu wszechświata. I jak tak myślę, staram się przynajmniej znaleźć jakąś pociechę w tym, że to wszystko jest i tak bez znaczenia. Bo już teraz jest tak, jakby mnie w ogóle nie było.

Kiedy ten świat się tak zeszmacił?... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 9 czerwca 2013

Kiedy ten świat się tak zeszmacił? Kiedy związki stały się nic nieznaczącym układem? Kiedy ludzie przestali być ze sobą z miłości, a ze strachu przed samotnością, przez wygodę i względną stabilność zrezygnowali z ludzi, których kochają? Dlaczego sami zabijamy prawdziwe uczucia i zastępujemy je ludźmi, których krzywdzimy, zatrzymując ich przy sobie na długie lata? Dlaczego uczucia, dzięki którym unosimy się nad ziemią pryskają jak mydlane bańki? Dlaczego zostajemy z ludźmi, których nie kochamy?

Człowiek zaczyna żyć  gdy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 9 czerwca 2013

Człowiek zaczyna żyć, gdy przestaje męczyć przeszłość

nie warto się narzucać  kiedy druga... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 9 czerwca 2013

nie warto się narzucać, kiedy druga osoba ma Cię gdzieś. nawet jeśli serce miałoby, metaforycznie, pękać

Potrzebuję spokoju  ucieczki od tego... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 9 czerwca 2013

Potrzebuję spokoju, ucieczki od tego wszystkiego, potrzebuję i to cholernie. A to wszystko nie daje mi spokoju, przykleja się do mnie i nie ma zamiaru odejść. Muszę poczekać na swoje cudowne życie muszę poczekać na te wszystkie przepiękne chwile, po prostu muszę poczekać

Spójrz na siebie. Jesteś młodą... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 9 czerwca 2013

Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą. Przestraszoną. Czego się boisz? Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć co sądzą inni. Noś to na co masz ochotę. Słuchaj takiej muzyki jaką lubisz. Puść ją głośno i tańcz do upadłego. Wyjdź i pójdź tam gdzie chcesz nie myśląc o jutrze. Nie czekaj na piątek. Żyj teraz. Zrób to teraz. Podejmij ryzyko. Powiedz swe sekrety. Kiedy zrozumiesz, że to Twoje życie? Spełnij marzenia.

Gdybyś wiedział co dzieje się ze... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 8 czerwca 2013

Gdybyś wiedział co dzieje się ze mną, co noc. gdybyś zdawał sobie sprawę z tego jak leżę w mroku stukając palcem o ekran komórki i wyczekując cholernej wiadomości na dobranoc. gdybyś widział jak kolejne łzy, zostawiają przezroczyste smugi na moim policzku, a chwilę potem skapują na poduszkę. gdybyś czuł, to co dzieje się w moim sercu w tamtych chwilach. gdybyś miał świadomość tego, jak moje myśli uporczywie krążą wokół Twojej osoby. gdybym Ci to wszystko powiedziała - wróciłbyś. może z litości, może z żalu i współczucia w stosunku do mnie, ale wróciłbyś.

Jak iść do przodu kiedy serce... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 8 czerwca 2013

Jak iść do przodu kiedy serce zostaje w tyle? jak zapomnieć o Tobie? Chcę Cię wymazać. Chcę żyć, nie czekając na Ciebie u mojego boku. Wszystko przepadło. Leżę na podłodze i katuje się wspomnieniami mając nadzieję, że choć na chwilę przeniosą mnie one do czasów gdy coś dla Ciebie znaczyłam.

zapomnieć. przy kimś lepszym od... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 8 czerwca 2013

zapomnieć. przy kimś lepszym od Ciebie.

A najgorzej jest  jak zdasz sobie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 8 czerwca 2013

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między Wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu Twoich marzeń.

ały czas staram się uśmiechać i... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 8 czerwca 2013

ały czas staram się uśmiechać i cieszyć z najdrobniejszych rzeczy, cały dzień udaję, że wszystko jest w porządku, mimo, że ludzie, na których liczę najbardziej zawodzą, mimo, że życie jest naprawdę do dupy - przynajmniej moje, staram się mieć jeden wielki uśmiech na twarzy i sprawiać wrażenie najszczęśliwszej na świecie. Jednak, kiedy tylko nadejdzie wieczór i zostaję sama wszystkie emocje szukają ujścia, mój umysł krzyczy, że bardzo chce umrzeć, a serce buntuje się i zaczyna cholernie boleć.

codziennie zasypiam z Tobą  mimo że... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 8 czerwca 2013

codziennie zasypiam z Tobą, mimo że nie ma Cię obok mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV