głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu Trochę mnie pokochaj i trochę mnie polub. Przypomnij mi ile jestem warta. Przypomnij jaka potrafię być fantastyczna. Udowodnij że nadal umiem zatrzymywać ludzi.

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
Trochę mnie pokochaj i trochę mnie polub. Przypomnij mi ile jestem warta. Przypomnij jaka potrafię być fantastyczna. Udowodnij że nadal umiem zatrzymywać ludzi. Przyp
Trochę mnie pokochaj i trochę mnie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 6 czerwca 2013

Trochę mnie pokochaj i trochę mnie polub. Przypomnij mi, ile jestem warta. Przypomnij jaka potrafię być fantastyczna. Udowodnij, że nadal umiem zatrzymywać ludzi. Przypomnij to wszystko, co o sobie zapomniałam. Wystarczy żebyś bywał i żebym nie musiała nic mówić, żebyś po prostu wiedział, jak się ze mną obchodzi.

On? Po prostu uczynił mnie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 6 czerwca 2013

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało. Co bym zmieniła. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Robi mi herbatę, siada naprzeciw mnie po turecku i wpatruję się we mnie tymi swoimi piwnymi oczami. Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.

Tyle razy pogardzono moimi uczuciami... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 6 czerwca 2013

Tyle razy pogardzono moimi uczuciami, że nauczyłam sie gardzić czyimiś.

W prawdziwej przyjaźni nie chodzi o... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 6 czerwca 2013

W prawdziwej przyjaźni nie chodzi o to, żeby być nierozłącznym, tylko o to, żeby rozłąka nic nie zmieniała

I siedzę i patrzę i czekam bo chyba... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 6 czerwca 2013

I siedzę i patrzę i czekam bo chyba od zawsze na coś czekam. I coś mnie zjada od środka i boli, jakbym miał raka. I nie wiem co mam robić, czy z okna skakać czy siedzieć i płakać, bo oszukali mnie kurwy, śpiewali, że świat jest piękny, uwierzyłem, jaki ja byłem durny. Dali mi przepis na życie kiepski jak kiepskich życie, straciłem czas i chyba umarłem. I siedzę tak sobie, martwy i zimny jak lód, i brakuje mi ciepłych słów. I idę dalej umierać sam z niebem, i wcale nie kocham Ciebie.
Autor cytatu: skejter

Rosła we mnie rozpacz  zatykała mi... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 czerwca 2013

Rosła we mnie rozpacz, zatykała mi klatkę piersiową tak, jak kłaki zatykają filtr od odkurzacza, rozpychała mi przełyk, właziła do ust

Bez Ciebie całe niebieskie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 czerwca 2013

Bez Ciebie całe niebieskie sklepienie uderza we mnie swoją ogromnością i wbija w ziemię. Nie potrafię wstać, bo jego ciężar wciąż pcha mnie w dół. W końcu poddaje się i popadam głębiej i głębiej w glebę żłobiąc depresję. A to już ciemna strona raju gdzie nie ma gwiazd i Słońca, jest świat, który przypomina zepsuty telewizor. Jest szary, monotonny, niezmienny, szumi tak, że doprowadza do obłędu, a czy nie to jest powodem samobójstw naszych serc? A więc skarbie, chcesz by moje serce podcięło sobie nerwy i zmarło zamykając na zawsze swoje wnętrze byś nigdy nie wypłynęła z niego jak krew i życie?
Autor cytatu: skejter

Wiesz co jest gorsze od płakania w... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 czerwca 2013

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila, kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w sufit, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A ty nie robisz nic, Po prostu się przyglądasz.

Niby wszyscy razem  a każdy osobno... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 czerwca 2013

Niby wszyscy razem, a każdy osobno gubi swoją wolność skazany na samotność.

Kochać jest łat­wo. To  można... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 czerwca 2013

Kochać jest łat­wo. To, można po­wie­dzieć, jak z sa­mocho­dem: wys­tar­czy włączyć sil­nik, do­dać ga­zu i wyz­naczyć so­bie cel podróży. Ale być kochaną to tak jak prze­jażdżka z kimś in­nym, je­go sa­mocho­dem. Na­wet, jeśli uważasz te­go ko­goś za dob­re­go kierowcę, zaw­sze po­zos­ta­je ten pod­skórny strach, że może się po­mylić, a wte­dy w ułam­ku se­kun­dy wys­trze­licie obo­je przez przed­nią szybę na spot­ka­nie śmier­ci. Być kochaną może oz­naczać naj­większy koszmar. Bo miłość to re­zyg­nacja z pa­nowa­nia nad włas­nym lo­sem. A co się sta­nie, jeśli w połowie dro­gi pos­ta­nowisz zawrócić al­bo skręcić w bok, a nie masz na to ja­ko pa­sażer żad­ne­go wpływu?

Myślała szmata że jest jedwabiem. teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 czerwca 2013

Myślała szmata że jest jedwabiem.

Nie wiem na co czekam  na co liczę i... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 5 czerwca 2013

Nie wiem na co czekam, na co liczę i czego oczekuję. Przecież to śmieszne.. Z dnia na dzień próbuję ogarnąć to co się dzieje. Ten pieprzony bałagan,który coraz bardziej mnie przytłacza. nie daje normalnie żyć, lecz za mało sił, za mało by poukładać wszystko tak jak trzeba.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV