głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
otrzepsiezkurzu Zrezygnuje z marzeń. To proste. Zamknęłam oczy i pozwoliłam im odejść jakby były balonikami na długich ciękich sznurkach. crescendo 3 Jak sama się kiedyś zakoch

otrzepsiezkurzu

otrzepsiezkurzu.moblo.pl
Zrezygnuje z marzeń. To proste. Zamknęłam oczy i pozwoliłam im odejść jakby były balonikami na długich ciękich sznurkach. crescendo 3
Zrezygnuje z marzeń. To proste.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

Zrezygnuje z marzeń. To proste. Zamknęłam oczy i pozwoliłam im odejść, jakby były balonikami na długich, ciękich sznurkach. / crescendo < 3

Jak sama się kiedyś zakochasz... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

Jak sama się kiedyś zakochasz, zrozumiesz dlaczego wciąż mu wybaczam.

obiecaj mi  że cały dzień 21... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

obiecaj mi, że cały dzień 21 grudnia 2012 r. spędzimy razem. jeśli nadejdzie koniec świata, chcę byś był ostatnią osobą, którą przytulę, której powiem, że kocham. ostatnią, której uśmiech zapamiętam. < 3

Pewnego dnia obudzisz się i dojdzie... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

Pewnego dnia obudzisz się i dojdzie do ciebie ile dla ciebie znaczę, i kiedy ten dzień nadejdzie ja obudzę się obok chłopaka, który o tym już wiedział.

Nie szukała miłości na siłę.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

Nie szukała miłości na siłę. wierzyła, że uczucie przyjdzie we właściwym czasie...

Nigdy nie zapomnę Jego oczu... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

Nigdy nie zapomnę Jego oczu, uwielbiam, jak na mnie patrzył. Kochałam je.

 Trzymaj się  dasz radę.... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

-Trzymaj się, dasz radę. - Przyjaciółka podeszła do niej jak najbliżej, po czym cholernie mocno przytuliła. -Czy Ty nie rozumiesz? - Wstrzymała głos, po czym znowu powiedziała. -Widziałaś kiedyś Jego oczy? - Delikatnie odeszła od niej. - Te oczy nie za długo na mnie patrzyły, ale szybko się w nich zakochałam. Wiesz, że jest w nich cały mój świat? - Widać było, że wstrzymuje się, by nie wybuchnąć płaczem. - A widziałaś Jego usta? Tak je kochałam. Kochałam, jak mnie całował. Jak wkładał delikatnie język do moich ust. Kochałam to. Ale wiesz, co było najlepsze? Jego zapach. Mija już rok. Ja wciąż czuję ten zapach. To dziwne. Jak to jest możliwe? - W tym momencie nie wytrzymała. Wybuchła płaczem. Nie chciała. Przecież każdy wiedział, że jest silna. Przytuliła ją mocno. Wiedziała, że w tym momencie potrzebuję kogoś, że nie może być sama.

 Mamusiu miałaś tak kiedyś  że... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

-Mamusiu miałaś tak kiedyś, że cholernie Ci na kimś zależało, tak bardzo? - Delikatnie usiadłam obok niej. Zawsze chciałam o to spytać -Tak. - Delikatnie wypłynęło z Jej ust. -Pamiętam swoją pierwszą miłość. Była cudowna, ale taka niespodziewana.. magiczna. Żadne z nas nie spodziewało się, że się spotkamy. Byliśmy zupełnie inni. Ale to chyba bardziej nas przyciągało. Córeczko, pokochałam chłopaka, który nie był dla mnie. Nie był odpowiedni. Ten pan lubił się bawić dziewczynami. Tak jak Ty zabawką, gdy Ci się znudzi rzucasz ją w kąt. Ale w końcu czujesz, że źle zrobiłaś powracasz do niej, po czym robisz to samo. Nie potrafił On wybierać. Złamał mi serce, ale ja chciałam Go ciągle, coraz bardziej. - Po jej policzku popłynęła łza.

Nigdy nie powiem 'żałuję tego'. W... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

Nigdy nie powiem 'żałuję tego'. W końcu był częścią mojego nieba.

Tęsknie  potrzebuję Go. Dlaczego... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

Tęsknie, potrzebuję Go. Dlaczego nikt mnie nie potrafi zrozumieć, tylko opierdalać, że jestem nieznośna przez ten płacz?

stałam na jednej z ulic czytając... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

stałam na jednej z ulic czytając tablicę ogłoszeń. w oczy wbiło mi się zdjęcie jakiejś dziewczyny z wielkim napisem "zaginęła". nie znałam Jej, mimo to wtajemniczyłam się w Jej dane osobowe. chwilę później ktoś stanął za mną, kładąc swoje dłonie na moich biodrach. poczułam Jego lekki zarost na swoim policzku i unoszący się dookoła Nas zapach. 'nie chciałbym, żebyś Ty tak zaginęła, bo dłużej już nie dałbym rady'. zaśmiałam się, odwracając się w Jego stronę. 'jakoś teraz potrafiłeś sobie poradzić'. syknęłam spuszczając wzrok w dół. uniósł Mój podbródek ku górze, po czym rzucił krótkie 'ale Kocham Cię, mała'. anielskim wzrokiem i rozweselonymi ustami zbliżyłam się do Niego, przyciągając Go bliżej za skrawek bluzy. 'spierdalaj, ziomuś' wyszeptałam, czując jakby życie wreszcie otworzyło przede mną nową kartę.

ona? była przy mnie  wtedy kiedy... teksty

otrzepsiezkurzu dodano: 17 listopada 2011

ona? była przy mnie, wtedy kiedy miała kłopoty, kiedy była blisko załamania i kiedy miała problemy z chłopakiem. zawsze mogła liczyć na moją pomoc. nieraz o drugiej w nocy zerwana ze snu, biegłam do jej domu i siedziałam z nią do rana, próbowałam ją ogarnąć. żyłam tylko nią i jej sprawami. tak naprawdę dzięki mnie nadal jest z tym chłopakiem i się uśmiecha. teraz, kiedy jest szczęśliwa jestem dla niej nikim. zwykłe cześć na szkolnym korytarzu i co słuchać - tyle dostałam za to, co zrobiłam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV