głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Szkoda  że Cię nie ma Mateusz  w... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 12 grudnia 2015

Szkoda, że Cię nie ma Mateusz, w pamięci na zawsze...

Szkoda  że Cię nie ma i już nigdy... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 12 grudnia 2015

Szkoda, że Cię nie ma i już nigdy nie będzie. Byłeś jak wojownik, radzący sobie wszędzie. Sam nie wziąłeś, komuś dałeś, oto cały Ty; troskliwy, opiekuńczy, charakterny typ. Od małego na całego próbowałeś życia (…). Zawsze uśmiechnięty, niczym czysty pozytyw, od zawsze zawzięty. Na nielicznych mogłeś liczyć.

Pochowała matka syna  urnę... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 15 czerwca 2014

Pochowała matka syna, urnę oznaczyli deszczem łez bliscy i rodzina. Miałeś kilka chwil, które wspomnieć warto, bólem i tęsknotą u wielu to poparto. Kim na prawdę byłeś, szczere łzy powiedzą, ile dałeś z siebie, bliscy tylko wiedzą. A nie tłumy gapiów, których ciekawość suszy, dzielą sami tych na pokaz, które są bez duszy. Masz dzisiaj wszystko, inni nic nie mają, żyjemy tak długo jak bliscy pamiętają. Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz!

Oczekujesz  że pogodziłam się z... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 13 kwietnia 2014

Oczekujesz, że pogodziłam się z Jego stratą? Chcesz żebym udawała, że nigdy nie istniał? Może już odszedł, ale nigdy o Nim nie zapomnę!!

Pamiętaj człowieku  że nie... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 13 kwietnia 2014

Pamiętaj człowieku, że nie pójdziesz w zapomnienie. Wspomnieniem zostałeś wielu pamięta o Tobie, niewielu ma pojęcie czemu wybrałeś tą drogę...

właśnie jest z nami  tylko już nie... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 13 kwietnia 2014

właśnie jest z nami, tylko już nie oddycha, a Ty, co byś zrobił na Jego miejscu?

Ja będę wyć do pustego nieba... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 13 kwietnia 2014

Ja będę wyć do pustego nieba, choć dobrze wiem, że i tak to niczego nie da. Będę czekać, aż powrócą tu zmęczone echa mego głosu, wierząc, że usłyszę Twój wśród nich.

siemanko stary jak widzisz  siedzę... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 13 kwietnia 2014

siemanko stary,jak widzisz- siedzę obok ciebie. Nie zapomniałam, że Cię nie ma, w sercu dalej jesteś. Zapalam świeczkę - jedną, drugą, trzecią, czwartą; i co z tego, jak Tobie już światło zgasło. Wiesz, czasami chcę cofnąć czas, zapomnieć o tym, co było, coś przeżyć jeszcze raz. Szkoda, że nie możesz śmiać się teraz razem ze mną, miałabym bekę, gdybyś wstał i powiedział 'pierdol to'. Gdybyś mógł, to byś to zrobił. Czasami łzy mi lecą, bo już nic nie możesz zrobić. I nawet nie wiem, czy mnie słyszysz, a to boli. Spotkałam kumpla- kazał Cię pozdrowić. Chłopak nie wiedział, że nie żyjesz, łzy w oczach i szok, z resztą wcale się nie dziwię. Dzisiaj, gdy go widzę to ma smutną minę, bo przeżywa to jak ja wtedy przy Twojej rodzinie.

Nawet jeśli nie chcę śmiać się... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 13 kwietnia 2014

Nawet jeśli nie chcę śmiać się, płakać i myśleć, to wiedz, że dalej jesteś w mym umyśle. Piszę ten list do nieba, do Ciebie i wierzę, że kiedyś go przeczytasz.

więc co mam tutaj robić? – muszę... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 13 kwietnia 2014

więc co mam tutaj robić? – muszę zabić się...łzy w oczach miał,wyglądał jak naćpany,mówił nie chce żyć skoro nie jestem kochany przez nikogo; nikt mnie nie chce, a moje serce już nawet nie bije,czuję tylko przestrzeń. Nagle wstał,zapamiętam to na zawsze,Jego ostatni oddech i Jego ostatnią fajkę,Jego ostatnie słowo: dbaj o swoją matkę! bo moja mi dała życie i zabrała je na zawsze...

Ty tu stoisz  albo patrzysz na mnie z... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 16 marca 2014

Ty tu stoisz, albo patrzysz na mnie z góry. Ja na Ciebie nie, bo mi przysłaniają chmury.

Dlaczego nic mi nie odpowiesz?... teksty

ostatniepozegnanie dodano: 16 marca 2014

Dlaczego nic mi nie odpowiesz? Zapłaci mi za to skurwiel, który zamknął Cię w grobie, już nie mogę, stoję w tej jebanej kabinie, łza za łzą płynie, gdy tylko pomyślę chwilę o tym.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV