głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onna Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia. To przerażające że tak dużo nie podlega ich kontroli. Są chwile w czasie meczu kiedy pił

onna

onna.moblo.pl
Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia. To przerażające że tak dużo nie podlega ich kontroli. Są chwile w czasie meczu kiedy piłka ude
 Ludzie boją się przyznać jak... teksty

onna dodano: 25 stycznia 2010

"Ludzie boją się przyznać jak duża część ich życia zależy od szczęścia. To przerażające, że tak dużo nie podlega ich kontroli. Są chwile w czasie meczu, kiedy piłka uderza w górę siatki i przez ułamek sekundy może przelecieć dalej lub cofnąć się. Z odrobiną szczęścia leci dalej i wygrywasz, albo nie i przegrywasz..."

  Kim był dla ciebie?   zapytał.... teksty

onna dodano: 25 stycznia 2010

- Kim był dla ciebie? - zapytał. Zamyślona wpatrywała się w okno, powstrzymywała od płaczu mimo, że jej oczy szkliły się. - Kim był...? Był moją duszą. - odparła, wtedy pierwszy raz nie mogła powstrzymać łez. Ona, twarda dziewczyna, licząca zaledwie kilkanaście lat, dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótki czasie, dziś nie umiała, płakała za nim jak małe dziecko za ukochanym pluszowym misiem`

Zauważam nanosekundy bez niego. teksty

onna dodano: 25 stycznia 2010

Zauważam nanosekundy bez niego.

Coraz częściej jest mi wszystko... teksty

onna dodano: 24 stycznia 2010

Coraz częściej jest mi wszystko jedno i milczę coraz częściej.

Honor dusił serce łzy ścierała w... teksty

onna dodano: 18 stycznia 2010

Honor dusił serce łzy ścierała w cierpieniu.

Po co chciałeś się ze mną... teksty

onna dodano: 14 stycznia 2010

Po co chciałeś się ze mną spotkać o 5 rano? - Kochanie, ja właśnie zrozumiałem coś bardzo ważnego. - Co takiego.? Chyba nie...? - Nie, skarbie. Ja Cię tylko kocham!

wcale nie chciałam wiele.... teksty

onna dodano: 12 stycznia 2010

wcale nie chciałam wiele. zadowoliłabym się tylko twoją obecnością i dwoma magicznymi słowami, od czasu, do czasu. to wszystko. ale ty nie byłeś w stanie dać mi nawet tyle, twierdząc, że zbyt trudno mnie kochać.

chciałam  być dla Ciebie kimś... teksty

onna dodano: 12 stycznia 2010

chciałam, być dla Ciebie kimś ważnym, kimś istotnym w twoim życiu jak kiedyś. ale wiesz co.? przeszło mi. po tym, jak się zabawiłeś moimi uczuciami, nie chcę już dla Ciebie być. nie chcę być nikim, nie chcę być w ogóle. widzisz do czego doprowadziłeś.?

 bo moja miłość do Ciebie nie zna... teksty

onna dodano: 12 stycznia 2010

`bo moja miłość do Ciebie nie zna granic..

Bo ona tak bardzo chciała żeby... teksty

onna dodano: 11 stycznia 2010

Bo ona tak bardzo chciała żeby tylko coś napisał. Cokolwiek. Nawet zwykłe odpierdol się. Ale on milczał. A ona tak bardzo chciała żeby tylko napisał. Cokolwiek. Żeby wszystko było jasne.

 . Nie boisz się śmierci?  Nie... teksty

onna dodano: 11 stycznia 2010

`.-Nie boisz się śmierci? -Nie wiem. -Czyli o niej nie myślisz? -Myślę. Dzień w dzień. -Dzień w dzień? To bardzo często. Za często. -Dlaczego? Wszystko da się oswoić. -Nawet to? -Tak.

Czasem leżę w trawie i wcale mnie... teksty

onna dodano: 11 stycznia 2010

Czasem leżę w trawie i wcale mnie nie widać - mruknął Osiołek. - I świat jest taki ładny! A potem ktoś przychodzi i pyta: jak się dziś czujesz? I zaraz okazuje się, że okropnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV