głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaa56 Uwielbiam smak twoich ust kolor twoich oczu dotyk na moim ciele i uśmiech . tak zabójczo piękny . i cały dla mnie . nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo mi na To

onaa56

onaa56.moblo.pl
Uwielbiam smak twoich ust kolor twoich oczu dotyk na moim ciele i uśmiech . tak zabójczo piękny . i cały dla mnie .
Uwielbiam smak twoich ust   kolor... teksty

onaa56 dodano: 29 kwietnia 2013

Uwielbiam smak twoich ust , kolor twoich oczu , dotyk na moim ciele i uśmiech . tak zabójczo piękny . i cały dla mnie .

nie zdajesz sobie sprawy   jak bardzo... teksty

onaa56 dodano: 29 kwietnia 2013

nie zdajesz sobie sprawy , jak bardzo mi na Tobie zależy . nawet , gdy myślę o tym , że mogłabym Cię stracić jest nie do zniesienia . czuję wielką gulę w gardle a moje oczy robią się całe mokre .

Właśnie teraz byś mi się... teksty

onaa56 dodano: 29 kwietnia 2013

Właśnie teraz byś mi się przydał. Teraz kiedy siedzę pod kołdrą, trzęsę się z zimna i sama oglądam film. Teraz chciałabym żebyś mnie przytulił. Właśnie teraz Cie potrzebuję.

Nie wiem co w sobie ma  w sumie... teksty

onaa56 dodano: 29 kwietnia 2013

Nie wiem co w sobie ma, w sumie zachowuje się jak każdy facet, ale po mimo zakazów ciągnie mnie do niego skurwysyńsko. Cóż - zawsze ubóstwiałam chamów .

Najpierw mówili: nigdy Cię nie... teksty

onaa56 dodano: 29 kwietnia 2013

Najpierw mówili: nigdy Cię nie skrzywdzę . I to już powinno być dzwonkiem alarmowym , bo przecież człowiek , który nie ma zamiaru skrzywdzić , tak nie mówi . No , czy jeśli spotykasz człowieka , to zapewniasz go od razu , że go nie zabijesz?

Nie kochasz jej. I dobrze o tym wiesz. teksty

onaa56 dodano: 29 kwietnia 2013

Nie kochasz jej. I dobrze o tym wiesz.

Ciekawi mnie tylko czy Twoja... teksty

onaa56 dodano: 29 kwietnia 2013

Ciekawi mnie tylko czy Twoja dziewczyna wie o jakich rzeczach tu piszesz. Czy wie, że nadal mnie kochasz? Bo nie oszukuj siebie, taka prawda. Jesteś z nią tylko dlatego, żeby zapomnieć o mnie.

Jesteś jedynym  którego... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Jesteś jedynym, którego kiedykolwiek kochałam. Nikogo nie darzyłam takim uczuciem. Wszystkie poprzednie związki były dla nudy. Tylko Ty zasłużyłeś na takie uczucie.

Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. Tylko jej nie zrań. Ona wie co to ból.

W końcu znalazłam kogoś   kto się... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

W końcu znalazłam kogoś , kto się o mnie troszczy , kto jest ze mną całkowicie szczery . Kogoś kto mnie kocha , komu na prawdę ufam . Znalazłam kogoś , kto wysłucha mnie , ale też pomilczy ze mną , gdy będę tego potrzebowała . Kogoś , kto potrafi mnie rozśmieszyć , poprawić humor , gdy chodzę rozwścieczona jak osa i wszystko mnie wkurwia . Znalazłam kogoś , kto zasługuje na to wszystko z mojej strony i odwdzięcza się tym samym . Kogoś , kto ma wyjebane na te wszystkie fałszywe mordy i leje na to , co mówią o TYM inni . Znalazłam Kogoś wspaniałego.

zniknąłeś jakby cię wgl nie było... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

zniknąłeś jakby cię wgl nie było . zaczynam się zastanawiać czy nie całowałam się z powietrzem , czy za rękę nie złapał mnie wiatr, a oddech na moich plecach nie zostawił pociąg .

Myślę o Tobie zawsze. Kiedy się... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Myślę o Tobie zawsze. Kiedy się budzę i przygotowuję do szkoły, w autobusie, na każdej lekcji, w drodze do domu, przez całe po południe, kiedy odrabiam zadania, czytam, piszę, uczę się. Kiedy spaceruję i kręcę się bez sensu po pokoju. Myślę, aż do chwili kiedy zasnę, a potem śnię o Tobie do rana. I tylko to daje mi siłę do przeżycia kolejnego dnia, zrobienia kolejnego kroku naprzód i do tego, aby nigdy się nie poddawać. Całe moje życie kręci się wokół Ciebie, bo to ty jesteś moim światem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV