głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaa56 boję się. boję się że nie przestanę go nigdy kochać. że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama. bo nie wyobrażam sobie nikogo obok mnie oprócz niego. i kiedy

onaa56

onaa56.moblo.pl
boję się. boję się że nie przestanę go nigdy kochać. że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama. bo nie wyobrażam sobie nikogo obok mnie oprócz niego.
boję się. boję się  że nie... teksty

onaa56 dodano: 1 maja 2013

boję się. boję się, że nie przestanę go nigdy kochać. że przez moją chorobliwą miłość zostanę sama. bo nie wyobrażam sobie nikogo, obok mnie, oprócz niego.

i kiedy jest mi smutno lubię czytać... teksty

onaa56 dodano: 1 maja 2013

i kiedy jest mi smutno lubię czytać nasze sms , słodkie słowa w nich i tylko czekam na to aż w rzeczywistości dasz mi tyle samo buziaków .

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię... teksty

onaa56 dodano: 1 maja 2013

Opowiem Ci kiedyś jak bardzo Cię pragnęłam. Jak przy każdym najkrótszym spotkaniu chciałam Cię mieć na własność. Jak każde słowo wypowiedziane z Twoich ust tkwiło przez długi czas w mojej podświadomości. Jak chciałam być najlepsza, doskonale dobra dla Ciebie. Opowiem Ci to wtedy, gdy serce nie będzie przyspieszało przy każdym spojrzeniu w Twoją stronę.

Podobno ludziom śnią się osoby... teksty

onaa56 dodano: 1 maja 2013

Podobno ludziom śnią się osoby, które najwięcej o nich myślą - no to mój drogi, musisz wiedzieć, że masz porządną obsesję na moim punkcie.

Za każdym razem  gdy się... teksty

onaa56 dodano: 1 maja 2013

Za każdym razem, gdy się pokłócimy i później oboje milczymy przez dłuższy czas, zastanawiam się po co to robimy ? Przecież oboje doskonale wiemy, że nie możemy bez siebie żyć.

Kochaj mnie bez obawy  wierz mi i nie... teksty

onaa56 dodano: 1 maja 2013

Kochaj mnie bez obawy, wierz mi i nie pytaj o nic. Pragnij mnie, lecz nie żądaj niczego. Chciej mnie bez granic, weź mnie jaką jestem. Pożądaj mnie bez zahamowań.

uwielbiam  kiedy nawet po... teksty

onaa56 dodano: 1 maja 2013

uwielbiam, kiedy nawet po kilkugodzinnej rozłące podbiegał do mnie i z najpiękniejszym uśmiechem na twarzy tulił mnie z całych sił, kołysząc w swoich ramionach. za każdym razem powtarzał jak mantrę 'tęskniłem, tęskniłem, tęskniłem, strasznie tęskniłem', a potem wybuchał cudownym śmiechem, kiedy szeptałam 'zaraz połamiesz mi żebra'.

Ludzie bezczelni  o ciężkich... teksty

onaa56 dodano: 30 kwietnia 2013

Ludzie bezczelni, o ciężkich charakterach najgłębiej zapadają nam w sercach. Szczególnie gdy mają zielone oczy, zaczepne spojrzenie i powalający uśmiech.

bo jeśli tu nie pasuję  jeżeli to... teksty

onaa56 dodano: 30 kwietnia 2013

bo jeśli tu nie pasuję, jeżeli to nie jest moje miejsce, tutaj przy Tobie, z twarzą otuloną Twoim ciepłym oddechem, w Twoich ramionach - to gdzie ja mam żyć?

przy nim czuję się jak taka mała... teksty

onaa56 dodano: 30 kwietnia 2013

przy nim czuję się jak taka mała , zagubiona dziewczynka , z lizakiem w buzi i dużymi oczami wpatrzonymi w niego jak w największy skarb świata .

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

onaa56 dodano: 30 kwietnia 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

I zapamiętaj że raz złamane serce... teksty

onaa56 dodano: 30 kwietnia 2013

I zapamiętaj,że raz złamane serce będzie kochać jeszcze mocniej, pomimo, że wydaję się to niemożliwe. Ono po prostu kurczowo łapię się tego co będzie przypominać przeszłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV