głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaa56 Nie boisz się ciemności boisz się tego co może w niej być. Nie boisz się wysokości tylko tego że spadniesz. Nie boisz się ludzi którzy są dookoła Ciebie boisz s

onaa56

onaa56.moblo.pl
Nie boisz się ciemności boisz się tego co może w niej być. Nie boisz się wysokości tylko tego że spadniesz. Nie boisz się ludzi którzy są dookoła Ciebie boisz się i
Nie boisz się ciemności  boisz się... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Nie boisz się ciemności, boisz się tego co może w niej być. Nie boisz się wysokości, tylko tego, że spadniesz. Nie boisz się ludzi, którzy są dookoła Ciebie, boisz się ich reakcji. Nie boisz się miłości, boisz się, że nie będzie ona odwzajemniona. Nie boisz się odejścia, boisz się, że nie przyzwyczaisz się do tego, że jego już nie ma. Nie boisz się znowu próbować, boisz się, że skończy się tak jak poprzednio.

Chcę czuć  że jestem dla Ciebie... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko. Tylko tego chcę. Więc może zrobisz coś w końcu w tym kierunku?

I tak to jest  gdy pozwolisz swemu... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

I tak to jest, gdy pozwolisz swemu sercu wygrać walkę z rozumem. a potem naucz się cierpieć w ciszy, by nikt nie czuł się winny Twym łzom.

Pokaż mu  że Cię nie zniszczył... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Pokaż mu, że Cię nie zniszczył, że popełnił największy błąd swojego życia rozstając się z Tobą.

zajmujesz pierwsze miejsce w rankingu... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

zajmujesz pierwsze miejsce w rankingu rzeczy, których nigdy nie mam dość. pokonałeś nawet czekoladę i długie spacery w świetle księżyca.

Idiota bez serca  który ma w dupie... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Idiota bez serca, który ma w dupie uczucia kobiety, która go na prawdę kocha. Nie docenia jej miłości do swojej osoby. Nie widzi uśmiechu na jej twarzy gdy tylko go zobaczy, łez które po kryjomu wylewa w poduszkę. Nie słyszy krzyków i próśb o lepsze jutro. Idiota, który jest ślepy i nie zauważa miłości swojego życia.

i smażyć dla Ciebie naleśniki... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

i smażyć dla Ciebie naleśniki , żebyś mógł powiedzieć... że spaliłam je na popiół , ale i tak są najpyszniejsze na świecie . bo jesteś miłością mojego życia , wiesz ?

Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Pokochaj mnie. Pokochaj mnie tak jak ja ciebie teraz. Skręcaj się z tej pieprzonej miłości. Wtedy ja zaśmieję się w twarz i zobaczysz , ile straciłeś nie widząc tego wszystkiego wcześniej.

Kocham go wiesz ? zajebiście mocno .... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Kocham go wiesz ? zajebiście mocno . Akceptuje go całego . Ale czasem , ta jego obojętność doprowadza mnie do szału . Zabija mnie powoli , pozwalając , żebym przy tym cierpiała i cierpię , prawie każdego dnia.

On lubił widok Jej rozmazanego... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

On lubił widok Jej rozmazanego tuszu. Cieszył się , że kolejną swoją zabawkę doprowadził do łez .

Wstrzymaj oddech  zamknij oczy.... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Wstrzymaj oddech, zamknij oczy. Wyobraź sobie to, o czym marzysz od dawna. Co widzisz? Jeżeli masz przed oczami jego - zapomnij. Otwórz oczy i ponownie je zamknij. Pomyśl o kolejnym swoim pragnieniu. Nie potrafisz? No właśnie.

Dla prawdziwego mężczyzny łzy... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Dla prawdziwego mężczyzny łzy kobiety powinny być największą porażką.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV