głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaa56 Papierosy są złe okej. Na paczkach pisze że palenie szkodzi zdrowiu zabija i inne pierdoły. A no tobie to już nie napiszą że niszczysz kłamiesz udajesz i że nie

onaa56

onaa56.moblo.pl
Papierosy są złe okej. Na paczkach pisze że palenie szkodzi zdrowiu zabija i inne pierdoły. A no tobie to już nie napiszą że niszczysz kłamiesz udajesz i że nie wa
Papierosy są złe  okej. Na paczkach... teksty

onaa56 dodano: 5 maja 2013

Papierosy są złe, okej. Na paczkach pisze, że palenie szkodzi zdrowiu, zabija i inne pierdoły. A no tobie to już nie napiszą, że niszczysz, kłamiesz, udajesz i że nie warto zaczynać, bo silnie uzależniasz.

To nie chodzi o to  że jesteś... teksty

onaa56 dodano: 5 maja 2013

To nie chodzi o to, że jesteś przystojny. bo przecież jest tylu ładniejszych od ciebie. to nie chodzi o to, że masz poczucie humoru, przecież tylu innych też je ma. i to nawet nie o to, że umiesz i znasz się na wszystkim. a o co? o to, że jesteś niby taki sam jak inni, a to właśnie Ciebie kocham i nie potrafię przestać.

jeżeli facet na prawdę się zakocha... teksty

onaa56 dodano: 5 maja 2013

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach

nie policzę na palcach   ile razy... teksty

onaa56 dodano: 5 maja 2013

nie policzę na palcach , ile razy mówię ci w myślach ' spierdalaj ' , a myślę ' zostań kurwa i mnie przytul . ' tyle razy rzucam telefonem na łóżko sycząc przez zęby ' jebnięty człowiek ' a wciąż uważam go za najlepszego na świecie .

I śmiało mogę stwierdzić  że... teksty

onaa56 dodano: 5 maja 2013

I śmiało mogę stwierdzić, że jesteś moim cichym uzależnieniem, które pochłania moją duszę.

Uwierzyłbyś jakbym powiedziała ci... teksty

onaa56 dodano: 5 maja 2013

Uwierzyłbyś jakbym powiedziała ci że już cię nie chcę? ja też nie.

zostań moim nowym dobrem . czymś... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

zostań moim nowym dobrem . czymś , co w każdej chwili poprawi mi humor . istotką , która przytuli mnie najczulej jak potrafi i sprawi , że będę mogła zmienić świat . proszę .

A jeśli przyjdzie ci kiedyś na... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

A jeśli przyjdzie ci kiedyś na myśl, ze fajnie byloby sie zakochac, usiądź i zaczekaj az ci przejdzie .

Już nie włączam dźwięku w... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Już nie włączam dźwięku w telefonie przed snem by słyszeć czy dzwonisz. Nie pochłaniam tabliczki czekolady i nie snuję marzeń o tym jak przepraszasz mnie na kolanach. Choroba zwana Miłością przechodzi.

Od rana czuję  jak zbierają mi się... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Od rana czuję, jak zbierają mi się łzy w oczach. Czekam tylko na decydujący moment, w którym wybuchnę płaczem. To jeden z tych dni, kiedy wszystko dookoła przytłacza, kiedy absolutnie nic nie sprawia przyjemności, kiedy nie radzę sobie z emocjami.

Zamiast spać patrzyłam jak... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Zamiast spać patrzyłam jak oddychasz, jak drgasz przez sen, jak nieświadomie się uśmiechasz.

Każdy pocałunek  muśnięcie... teksty

onaa56 dodano: 4 maja 2013

Każdy pocałunek, muśnięcie ciepłych warg, te wszystkie czułe gesty, słowa..sprawiają, że kocham jak nigdy nie kochałam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV