głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onaa56

Mała pamiętasz jak odpisywałaś na jego wiadomości szybciej niż zdążył je napisać? Pamiętasz jak odkładałaś wszystko na bok gdy do ciebie dzwonił? A pamiętasz jak rzucałaś wszystko i pędziłaś na spotkanie z nim licząc że będzie na ciebie czekał? No właśnie. Nie ma czegoś takiego jak brak czasu . Wszyscy mamy go tyle samo. Jest tylko coś takiego jak lista priorytetów . On był na szczycie twojej zaś ty u niego mieściłaś się gdzieś pomiędzy rozrywką a obowiązkami.onna

kace dodano: 1 tydzień temu

Mała, pamiętasz, jak odpisywałaś na jego wiadomości szybciej, niż zdążył je napisać? Pamiętasz, jak odkładałaś wszystko na bok, gdy do ciebie dzwonił? A pamiętasz, jak rzucałaś wszystko i pędziłaś na spotkanie z nim, licząc, że będzie na ciebie czekał? No właśnie. Nie ma czegoś takiego, jak "brak czasu". Wszyscy mamy go tyle samo. Jest tylko coś takiego, jak "lista priorytetów". On był na szczycie twojej, zaś ty u niego mieściłaś się gdzieś pomiędzy rozrywką a obowiązkami.onna

Nadal nie mogę uwierzyć w to jaką bajkę przeżywam od prawie trzech lat. Ciągle zastanawiam się czy to wszystko nie jest tylko pięknym snem z którego zbudzę się z krzykiem a moje oczy nie będą wypełnione po brzegi łzami. Nadal nie mogę uwierzyć że zjawił się ktoś kto chce przeżyć ze mną resztę życia. Założyć rodzinę kupić psa i mieć swój kąt na ziemi. Cięgle nie dowieżam w lśniący na palcu diamencik i w to że za kilkanaście dni będę tą kobietą która wstanie rano z uśmiechem na ustach i będzie wiedziała w co się ubierze! Każdego ranka sprawdzam czy symbol Naszej miłości nie zniknął czy... nadal tam jest.. Jestem szczęściarą. Mając Jego  mam dozgonną miłość poczucie bezpieczeństwa uśmiech na twarzy i łzy radości. Nie siedzę już wieczorami wtulona w poduszkę z paczką chusteczek. Teraz każdego wieczora i każdej nocy słyszę to cudowne bicie serca rytm który potrafi mnie uspokoić w ułamku sekundy. Czuję MIŁOŚĆ.  ciamciaa ♥

kace dodano: 30 sierpnia 2016

Nadal nie mogę uwierzyć w to jaką bajkę przeżywam od prawie trzech lat. Ciągle zastanawiam się czy to wszystko nie jest tylko pięknym snem, z którego zbudzę się z krzykiem a moje oczy nie będą wypełnione po brzegi łzami. Nadal nie mogę uwierzyć, że zjawił się ktoś kto chce przeżyć ze mną resztę życia. Założyć rodzinę, kupić psa i mieć swój kąt na ziemi. Cięgle nie dowieżam w lśniący na palcu diamencik i w to, że za kilkanaście dni będę tą kobietą, która wstanie rano z uśmiechem na ustach i będzie wiedziała w co się ubierze! Każdego ranka sprawdzam czy symbol Naszej miłości nie zniknął czy... nadal tam jest.. Jestem szczęściarą. Mając Jego - mam dozgonną miłość, poczucie bezpieczeństwa, uśmiech na twarzy i łzy radości. Nie siedzę już wieczorami wtulona w poduszkę z paczką chusteczek. Teraz każdego wieczora i każdej nocy słyszę to cudowne bicie serca, rytm który potrafi mnie uspokoić w ułamku sekundy. Czuję MIŁOŚĆ. [ ciamciaa ♥ ]

z dnia na dzień uczę się uczuć. uczuć do samej siebie. uczę się samej siebie. żyć ze samą sobą. zostawić w tyle ludzi którzy odbierają mi tlen.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

z dnia na dzień uczę się uczuć. uczuć do samej siebie. uczę się samej siebie. żyć ze samą sobą. zostawić w tyle ludzi, którzy odbierają mi tlen.

dlaczego tak bardzo w życiu potrzeba nam przy sobie ludzi ? dlaczego nie potrafimy żyć sami dla siebie?

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

dlaczego tak bardzo w życiu potrzeba nam przy sobie ludzi ? dlaczego, nie potrafimy żyć sami dla siebie?

i wiem że czas który minął już nie wróci. ciężko jest się z tym pogodzić. jeszcze ciężej jest żyć z myślą że w najbliższej przyszłości nie czeka mnie nas nic dobrego..

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

i wiem, że czas który minął już nie wróci. ciężko jest się z tym pogodzić. jeszcze ciężej jest żyć z myślą, że w najbliższej przyszłości nie czeka mnie nas nic dobrego..

leżąc paląc kolejnego papierosa zastanawiam się jakby to było gdyby dało się cofnąć czas o dzień miesiąc a nawet rok. wszystkie swoje emocje zamieściłabym zupełnie gdzie indziej. obeszłabym bokiem obok ludzi przez których dziś kolejny raz cisną mi się łzy do oczu.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

leżąc, paląc kolejnego papierosa zastanawiam się, jakby to było gdyby dało się cofnąć czas, o dzień, miesiąc a nawet rok. wszystkie swoje emocje zamieściłabym zupełnie gdzie indziej. obeszłabym bokiem obok ludzi, przez których dziś kolejny raz cisną mi się łzy do oczu.

znajomi są ważni ciężko jest zostać samemu. jednak najgorzej byłoby gdybyś odszedł gdybym któregoś dnia obudziła się bez Ciebie koło mojego boku.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

znajomi są ważni, ciężko jest zostać samemu. jednak najgorzej byłoby, gdybyś odszedł, gdybym któregoś dnia obudziła się bez Ciebie koło mojego boku.

kiedyś zgaśnie nasza wspaniała gwiazda jeśli nie obudzimy się w porę  nadal się tląc.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

kiedyś zgaśnie nasza wspaniała gwiazda, jeśli nie obudzimy się w porę - nadal się tląc.

czasem warto wziąć pod uwagę stare znajomości które wnosiły w nasze życie wiele dobrego. zostawić za sobą teraźniejszość która tak bardzo od środka nas niszczy i wrócić do przyszłyszłości.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

czasem warto wziąć pod uwagę stare znajomości, które wnosiły w nasze życie wiele dobrego. zostawić za sobą teraźniejszość, która tak bardzo od środka nas niszczy i wrócić do przyszłyszłości.

wiedząc że miłość nigdy nie jest czymś pewnym wiem że tylko na niego mogę liczyć.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

wiedząc, że miłość nigdy nie jest czymś pewnym, wiem, że tylko na niego mogę liczyć.

i w końcu nadszedł dzień by odpowiedzieć za swoje dotychczasowe czyny. pogodzić się z całym złem które kierowało całym życiem. dzień w którym zostałam zupełnie sama  jednak nie. został on. mimo wszelkiej krzywdy którą mu wyrządziłam postanowił zostać. przyjaciele od melanży wszystko to wydarzyło się po coś być może po to żebym się w końcu obudziła z tego horroru.

natala17 dodano: 23 sierpnia 2016

i w końcu nadszedł dzień by odpowiedzieć za swoje dotychczasowe czyny. pogodzić się z całym złem które kierowało całym życiem. dzień w którym zostałam zupełnie sama - jednak nie. został on. mimo wszelkiej krzywdy którą mu wyrządziłam postanowił zostać. przyjaciele od melanży, wszystko to wydarzyło się po coś, być może po to żebym się w końcu obudziła z tego horroru.

Wiesz jak to jest. Mieszkasz z kimś. Widzisz co codziennie z dobrym i złym humorem przed i po wstaniu. Kiedy wracasz z pracy ktoś tam czeka. Z ciepłym obiadem albo awanturą. Widzisz te porozrzucane rzeczy szafki dzielone na pół wspólna przestrzeń i przestrzeń nie ruszaj . Łóżko było świadkiem największych uniesień i największych upadków. Zjarana tona jointów w tych czterych ścianach zapamiętane miliony rozmów. Miało być na zawsze miało się nie kończyć więc kurwa co się stało że spakowaliśmy walizy i nic z tego nie zostało? esperer

kace dodano: 5 sierpnia 2016

Wiesz jak to jest. Mieszkasz z kimś. Widzisz co codziennie, z dobrym i złym humorem, przed i po wstaniu. Kiedy wracasz z pracy, ktoś tam czeka. Z ciepłym obiadem albo awanturą. Widzisz te porozrzucane rzeczy, szafki dzielone na pół, wspólna przestrzeń i przestrzeń "nie ruszaj". Łóżko było świadkiem największych uniesień i największych upadków. Zjarana tona jointów w tych czterych ścianach, zapamiętane miliony rozmów. Miało być na zawsze, miało się nie kończyć, więc kurwa, co się stało, że spakowaliśmy walizy i nic z tego nie zostało?/esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV