głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
onaa56 Tak serio? Obejdzie się bez książek bez komórki bez piwa bez neta bez zapachu świeżo skoszonej trawy czy benzyny. Naprawdę ujdzie przy braku kasy nowych ciuchów

onaa56

onaa56.moblo.pl
Tak serio? Obejdzie się bez książek bez komórki bez piwa bez neta bez zapachu świeżo skoszonej trawy czy benzyny. Naprawdę ujdzie przy braku kasy nowych ciuchów
Tak serio? Obejdzie się bez... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Tak serio? Obejdzie się bez książek, bez komórki, bez piwa, bez neta, bez zapachu świeżo skoszonej trawy, czy benzyny. Naprawdę ujdzie przy braku kasy, nowych ciuchów, muzyki, ulubionego napoju, monte w lodówce, zielonej herbaty. Ale bez oddechu nie dam rady - od jakiegoś czasu właśnie tym jesteś.

Jestem inna  bo nie patrze na wygląd... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Jestem inna, bo nie patrze na wygląd, tylko na charakter. Jestem inna, bo nie potrzebuje dwóch kilogramów tapety, żeby wyjść z domu. Jestem inna, bo można ze mną szczerze pogadać, pomimo złego dnia. Jestem inna, bo zamulam, gdy inni się śmieją. Jestem inna, bo marnuje wieczory na przemyślenia i marzenia, podczas gdy inni wolą przesiadywać na zadupiach i walić gaz.Jestem inna, bo mam śwój świat i nie jest on w żaden sposób związany ze schizofrenią . Ale wiesz co jest najpiekniejsze? taka mnie właśnie pokochał .

Wiesz  co się dzieje  kiedy kogoś... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Wiesz, co się dzieje, kiedy kogoś zranisz? Kiedy kogoś zranisz, zaczyna Cię mniej kochać. Taki skutek maja nieostrożne słowa.

Dmuchnij mi szarym dymem prosto w... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Dmuchnij mi szarym dymem prosto w twarz , pocałuj namiętnie przygryzając moje wargi aż do bólu , rób ze mną co chcesz , tylko kochaj , zajebiście mocno kochaj i nie przestawaj.

Czuję na szyi Twój ciepły oddech .... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Czuję na szyi Twój ciepły oddech . Słyszę jak szepczesz do ucha wyznania o takiej sile , że moje serce nie wie z jaką prędkością ma bić. Twoje męskie dłonie na moim ciele wywołują przyjemne dreszcze a zapach drażni nozdrza nie dając z podniecenia otworzyć oczu. I tak leżymy obydwoje jakby w amoku chwili. Zakochani .

Możesz pomyśleć   że jestem... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Możesz pomyśleć , że jestem wariatką lub , ale podnieca mnie sam fakt , że na mnie patrzysz. Czuję ucisk w żołądku nawet kiedy o Tobie pomyślę , a gdy moje nozdrza drażni Twój uwodzicielski zapach mam wrażenie, że grunt usuwa mi się spod nóg. Jesteś moim szarmanckim ideałem , ucieleśnieniem moich najskrytszych myśli. Więc sam pomyśl, co byś zrobił gdybyś miał coś takiego stracić.

Jest w Jego oczach coś... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

Jest w Jego oczach coś zachęcającego. Jest w Jego uśmiechu coś ekscytującego. Coś co mówi, że muszę Go mieć.

I coś kiedyś przyciągnęło te dwa... teksty

onaa56 dodano: 28 kwietnia 2013

I coś kiedyś przyciągnęło te dwa całkiem różne sobie światy. Coś sprawiało, że uzupełniały się nawzajem. Nie potrafiły bez siebie żyć. Ta miłość wiele zmieniła w ich życiu. Bezpowrotnie.

Chciałabym obudzić się w nocy... teksty

onaa56 dodano: 27 kwietnia 2013

Chciałabym obudzić się w nocy, czuć Twój zapach, słyszeć Twój spokojny oddech, który delikatnie oplatałby się wokół mojej szyi. Chciałabym czuć swoją dłoń opartą o Twój idealny tors i chciałabym czuć bicie Twojego serca - Mojego serca.

Nie znoszę go tracić . nie znoszę... teksty

onaa56 dodano: 27 kwietnia 2013

Nie znoszę go tracić . nie znoszę słuchać , że zasługuję na lepszego , bo ja nie chcę lepszego .

chce wywołać u Ciebie tak mocne... teksty

onaa56 dodano: 27 kwietnia 2013

chce wywołać u Ciebie tak mocne uczucie - że kiedy tylko mnie zobaczysz, Twoje serce będzie chciało się wyrwać z Twojej klatki piersiowej - by natychmiast połączyć się z moim .

Chyba każda dziewczyna ma taki... teksty

onaa56 dodano: 27 kwietnia 2013

Chyba każda dziewczyna ma taki moment, gdy chciałaby być taką zimną suką, bez uczuć, ale zwyczajnie nie potrafi, bo ma kurwa za dobre serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV