głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ona.kocha.go Znalazłam go tam był z nimi tańczył jak bóg nigdy nie przypuszczałam że on teraz będzie mój Szukałam na tym świecie kogoś dla kogo będę całym światem znalazłam

ona.kocha.go

ona.kocha.go.moblo.pl
Znalazłam go tam był z nimi tańczył jak bóg nigdy nie przypuszczałam że on teraz będzie mój
Znalazłam go tam był z nimi... teksty

ona.kocha.go dodano: 9 lipca 2012

Znalazłam go tam był z nimi tańczył jak bóg, nigdy nie przypuszczałam, że on teraz będzie mój

Szukałam na tym świecie kogoś dla... teksty

ona.kocha.go dodano: 9 lipca 2012

Szukałam na tym świecie kogoś dla kogo będę całym światem, znalazłam go i już nie oddam na zawsze zatrzymam ten idealny świat w swoich rękach

Wzięła do ręki kapselek z napisem... teksty

ona.kocha.go dodano: 20 czerwca 2012

Wzięła do ręki kapselek z napisem "dobrze, że jesteś " uśmiechnęła się i pomyślała o nim. A on wpatrywał się w nią zimnymi niebieskimi oczami z przerażającą obojętnością.

choć chcemy być dorośli jak dzieci... teksty

ona.kocha.go dodano: 19 czerwca 2012

choć chcemy być dorośli jak dzieci się zachowujemy czasem jesteśmy sobą czasem kogoś udajemy nie raz robimy do lustra głupie miny są czasy których nie zapomnimy po szkole nie raz biegamy jak opętani nauczyciele chodzą do wychowawcy ze skargami oblewamy się wodą, rzucamy papierkami za dobrą zabawę jesteśmy karani ale to nam nie przeszkadza lecz innych ta klasa do szału doprowadza to nie przypadek ze literkę F reprezentujemy Fantastyczni jesteśmy i tacy zostaniemy trzeba korzystać z życia póki sie młodym jest w przyszłości będzie musiał być przemyślany każdy gest.

codzienność pokazuje jak dobrze... teksty

ona.kocha.go dodano: 19 czerwca 2012

codzienność pokazuje jak dobrze być może może komuś innemu serce otworze ale ten jedyny musi być wyjątkowy innego nie chce musi być gorący jak wosk w świeczce mam świadomość swojego wyboru bo w swoim życiu nie chce widzieć szarego koloru uświadomiłam to sobie że miłości nie ma a to że go kocham to tylko zludzenia i muszę w to wierzyć mimo wszystko gdy nie będę dawała rady sięgnę po czystą i znowu będzie kolorowo i już zawsze będę patrzyła w jego oczy nałogowo bo kocham je tak jak on kocha ćpanie lecz chyba to nie do niego będę mówiła kochanie ale los sam skieruje którą pójdę drogą i wierze, ze w trudnych chwilach przyjaciele pomogą .

To ta blondi uśmiechnięta  zawsze o... teksty

ona.kocha.go dodano: 19 czerwca 2012

To ta blondi uśmiechnięta, zawsze o wygłupach pamięta. Przy niej nie można o nudzie mówić, jej się po prostu nie da nie lubić. Bywa, że śmiać się nie przestaje, czasami każdy przez nią szału dostaje. Z niej jest laska odlotowa bo to właśnie Kulisiowa.

 2  Gdy siedzi i słucha rapu na... teksty

ona.kocha.go dodano: 16 czerwca 2012

[2] Gdy siedzi i słucha rapu na twarzy po śmiechu nie ma znaku, może myśli o problemach i zastanawia się czy to jakiś fatum. Chce by rodzice patrzyli na niego dumnie, ale wciąż powtarzate same błędy bezrozumnie. Samotność jest udręką dlatego ucieka w nałogi, nie myśli o tym że kiedyś nie znajdzie powrotnej drogi. Nie widzi, że ktoś dla niego się stara, bo miłość to gówno i go nie jara. Ale może kiedyś zrozumie że jest ktoś kto w ogień za nim wskoczy, może kiedyś zrozumie i przejrzy na oczy. Wierzę, że wszystko się zmieni, że w tym słonecznym jego życiu nie będzie nigdy jesieni.

 1 Nie robi nic ale spojrzenia... teksty

ona.kocha.go dodano: 16 czerwca 2012

[1]Nie robi nic ale spojrzenia mówią wiele Zastanawia się czy to zwykli kumple czy prawdziwi przyjaciele?! Dlaczego nikt nie widzi co mowi każdy jego gest. Perfekcyjnie udaje kogoś kim nie jest. Udaje twardziela który ma na wszystko wyjebane, Stara się być swego życia wielkim panem. Ale on też kurwa ma serce, ktore wciąż bije , Przecież on tu na Ziemi też dla kogoś żyje. Może dla wielu jest zwykłym chłopakiem z tysiącami wad, być może przez to, że w złe kręgi wpad ale przecież nikt nie jest kurwa święty, każdy musi mieć szansę naprawić swoje błędy. Płynie dzień za dniem, czasem łza się w oku kręci do istnienia w tym świecie chyba nie ma chęci. Ze śmiechem na twarzy mówi "w smutek nie wierze" A to wszystko przez to że wciąż to gowno bierze.

nie zrobił nic  wciąż powtarzał... teksty

ona.kocha.go dodano: 7 czerwca 2012

nie zrobił nic wciąż powtarzał ze musi pic moze kiedyś myślał o tobie ale na chaju był kurwa dwa cztery na dobe chciał uciec przed śmiercią a samotność była dla niego udręką brakowało pomysłów gdy był sam nie brakowało mu kryzysów brakowało nieraz checi by być nieraz żeby o przeszłości śnic mówił często ze całe życie sie śmiał a to tyko dlatego ze wciąz to gówno brał ... wtedy zaczał słuchać rapu a po usmiechu na twarzy nie było znaku cały czas niby w dobrym humorze widziałam jak siedział z rekami na twarzy na dworze nie szło sie przyzwyczaić kurwa chciał zeby matka była z niego dumna ale nie umiał przestać bawić sie sam nie pamietał kiedy na propozycje o wódke mówił 'nie'

Życie jest dojebane  nie raz nie... teksty

ona.kocha.go dodano: 31 maja 2012

Życie jest dojebane, nie raz nie wiesz co jest grane. Łzy do oczu się cisną, czar snu prysnął. Nie kiedy bywa bardzo źle, nie mogę mieć czego chce. Patrzę na niego i wiem, że nie będzie mój, kocham kurwa jego oczy, ogółem jest chamski ale dla mnie uroczy. Nie jest idealny ma dużo wad święty nie jest ja tez nie jestem ale z pewnością wie czym miłość jest.

Panie Boże o jedno Cię proszę. By... teksty

ona.kocha.go dodano: 27 maja 2012

Panie Boże o jedno Cię proszę. By Ci których kochamy już nie cierpieli, byli silni i o naszej pomocy zawsze wiedzieli. Dlaczego życie tak kurewsko postępuje Tym ważnym życie rujnuje. Niech w końcu dobrze będzie, niech anioł pilnuje nas zawsze i wszędzie :(

Było fajnie i wesoło  wciąż się... teksty

ona.kocha.go dodano: 27 maja 2012

Było fajnie i wesoło, wciąż się śmialiśmy i wciąż wkoło drzew biegaliśmy. Byliśmy chyba na uczucia za młodzi, ale nadal wkurwiam się, że nie wychodzi. Każdy z nas ma swoje życie choć nadal często w szkole widzimy się o świcie.. "Cześć" tak jak dawniej sobie nie mówimy bo duma nie pozwala, być może często od środka żal nas rozpierdala. Ośmiu lat tak po prostu nie wymażesz, bo Bóg dał nam je w darze. Te wszystkie spędzone razem godziny, uśmieszki i wkurwione miny. Próby na apele, wygłupianie się na lekcjach, liścików pisanie, nie przypuszczałabym kiedyś że tak się stanie. Ale mówi się trudno i żyje się dalej, moje motto olewaj przeszłość, śmiej się i szalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV