głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska Mnie na niczym nie zależy wiesz. Na niczym. Oprócz ciebie. Muszę cię widzieć. Muszę patrzeć na ciebie. Muszę słyszeć twój głos. Muszę i nic mnie więcej nie obch

oliiska

oliiska.moblo.pl
Mnie na niczym nie zależy wiesz. Na niczym. Oprócz ciebie. Muszę cię widzieć. Muszę patrzeć na ciebie. Muszę słyszeć twój głos. Muszę i nic mnie więcej nie obchodzi. Nig
Mnie na niczym nie zależy  wiesz. Na... teksty

oliiska dodano: 1 czerwca 2016

Mnie na niczym nie zależy, wiesz. Na niczym. Oprócz ciebie. Muszę cię widzieć. Muszę patrzeć na ciebie. Muszę słyszeć twój głos. Muszę i nic mnie więcej nie obchodzi. Nigdzie. Jeszcze nie wiem, co będzie z nami. Przypuszczam, że to źle się skończy. Ale mi wszystko jedno. Bo już jest warto. Dlatego, że ja mówię, a ty słyszysz. Rozumiesz?

obok twojego ciała chcę leżeć  w... teksty

oliiska dodano: 1 czerwca 2016

obok twojego ciała chcę leżeć w nieskończoność rozpisać pocałunki na kolejne akty nago być przed tobą żeby zmieścić się w sercu jak w dłoni oczy twoje zaklinać na swoich ustach dotykać godzin które popłyną przeze mnie jak miłość

Wszystko sprowadza się do ostatniej... teksty

oliiska dodano: 1 czerwca 2016

Wszystko sprowadza się do ostatniej osoby, o której myślisz przed snem. Właśnie tam jest Twoje serce.

Dobrze  poczekam na Ciebie. Bo Ci... teksty

oliiska dodano: 15 maja 2016

Dobrze, poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz, będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona, będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz, o co mi chodzi? (...) Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

To  co robię  nie musi mieć sensu... teksty

oliiska dodano: 15 maja 2016

To, co robię, nie musi mieć sensu dla nikogo poza mną. Na tym polega piękno szaleństwa.

Beznadzieja. Nie da się zasnąć. A... teksty

oliiska dodano: 15 maja 2016

Beznadzieja. Nie da się zasnąć. A najgorsze to próbować spać na siłę.

Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

oliiska dodano: 15 maja 2016

Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko.

'będę twoją poranną kawą  byś... teksty

oliiska dodano: 15 maja 2016

'będę twoją poranną kawą byś pieszczotliwie mnie dosładzał obchodził się ze mną czule powoli konsumował zachwycał się mną przy każdym wschodzie'

Jesteś pierwszym  najpierwszym... teksty

oliiska dodano: 14 maja 2016

Jesteś pierwszym, najpierwszym, zupełnie jedynym mężczyzną, przez którego robi mi się czasem czarno w oczach i słodko w ustach i zupełnie nieprzytomnie w głowie.

Nigdy nie kochałam nikogo tak jak... teksty

oliiska dodano: 14 maja 2016

Nigdy nie kochałam nikogo tak jak Ciebie. Ciebie się kocha wyjątkowo.

Oplatam go nogami w pasie... teksty

oliiska dodano: 5 maja 2016

Oplatam go nogami w pasie, przytrzymując blisko siebie w jedyny możliwy sposób. Jego szare oczy płoną. Zaczyna się poruszać, naprawdę poruszać. To nie jest kochanie się, ale pieprzenie – i ja to uwielbiam. Wydaję jęk. To takie surowe, takie cielesne i wyuzdane. Upijam się tym doznaniem.

Umiem pieprzyć go ustami. Ponownie... teksty

oliiska dodano: 5 maja 2016

Umiem pieprzyć go ustami. Ponownie owijam język wokół główki, a on unosi biodra. Oczy ma teraz otwarte. Zaciska zęby, ponownie się wyginając, a ja wkładam go głębiej do ust, wspierając się na jego udach. Czuję, jak napina mięśnie nóg. Chwyta moje kucyki i teraz naprawdę zaczyna się poruszać. Ssę mocniej, oplatając język wokół żołędzi. Osłaniając zęby wargami, zaciskam usta. Nad sobą słyszę syknięcie, a zaraz po nim jęk. (...) To mój własny lód o smaku Christiana Greya.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV