głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
oliiska A jeśli już przepaść i pustka między nami to tylko taka na sekundę między ustami . Czy to nie jest wielka rzecz znaczyć dla kogoś wszystko? Wiecie kiedy można

oliiska

oliiska.moblo.pl
A jeśli już przepaść i pustka między nami to tylko taka na sekundę między ustami .
 A jeśli już przepaść i pustka... teksty

oliiska dodano: 9 czerwca 2016

"A jeśli już przepaść i pustka między nami to tylko taka na sekundę między ustami".

 Czy to nie jest wielka rzecz... teksty

oliiska dodano: 9 czerwca 2016

"Czy to nie jest wielka rzecz - znaczyć dla kogoś wszystko?"

Wiecie kiedy można nazwać ludzi... teksty

oliiska dodano: 9 czerwca 2016

Wiecie kiedy można nazwać ludzi przyjaciółmi? Gdy zapłakany przychodzisz znienacka a oni wiedzą co powiedzieć. Gdy wiedzą kiedy dać Ci kopa, i nie boją się Ci spojrzeć w oczy po powiedzeniu prawdy o wszystkim dookoła. Tacy którzy słysząc o Twoich marzeniach będą Cię wspierać, nieważne jak bardzo nierealne by były. Będą w Ciebie wierzyć, gdy sam w siebie zwątpisz.

 Zazdrość jest nieodłączną... teksty

oliiska dodano: 9 czerwca 2016

"Zazdrość jest nieodłączną częścią miłości. Ktoś komu nie jest smutno, że ukochana osoba mruga do kogoś innego dwa razy szybciej, powinien się zastanowić, czy na pewno ją kocha. Nie mówię o patologicznej zazdrości. Mówię o ukłuciu w sercu."

Cholernie brakuje mi motywacji. Do... teksty

oliiska dodano: 8 czerwca 2016

Cholernie brakuje mi motywacji. Do wszystkiego. Nie widzę sensu, nie czuję potrzeby. Są takie chwile, w których coś we mnie uderza i krzyczy: teraz dasz radę, weź się za siebie, bo kto, jeśli nie ty? A chwilę później ten sam głos pyta: a tak w ogóle, to po co to robisz? I to jest najlepszy moment żeby odpuścić, poddać się, tak po prostu, bez jakichkolwiek pytań, bez pragnień, których nigdy nie było. Więc odpuszczam i po raz kolejny przegrywam życie

Twoje nagie ciało powinno należeć... teksty

oliiska dodano: 6 czerwca 2016

Twoje nagie ciało powinno należeć tylko do tych, którzy zakochują się w twojej nagiej duszy.

Wyszłam z siebie i zrozumiałam  że... teksty

oliiska dodano: 6 czerwca 2016

Wyszłam z siebie i zrozumiałam, że nie mam dokąd pójść. Pora wracać.

 Może niektórzy ludzie pojawiają... teksty

oliiska dodano: 6 czerwca 2016

"Może niektórzy ludzie pojawiają się w naszym życiu po to, aby wyleczyć nas z innych ludzi."

 Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą... teksty

oliiska dodano: 6 czerwca 2016

"Tutaj wcale nie chodzi o szaleńczą miłość i super nagłe zakochanie. Nie chodzi o to, żeby porzucił dla mnie całe swoje dotychczasowe życie i każdą minutę spędzał ze mną. Nie chodzi o to, że ma zjadać ze mną każdy posiłek i zapomnieć o tym, że ma jakieś tam koleżanki. Nie chodzi też o to, że ma zmienić tryb swojej codzienności i olać swoje pasje i wypełniacze czasu. Zupełnie nie o to chodzi. Chodzi o to, żeby wieczorem, przed snem pomyślał, że dobrze widzieć mój uśmiech. Żeby stojąc w długim korku po skończonych zajęciach przypomnieć sobie ciche rozmowy. Żeby między siłownią, a obiadem napisać smsa, że jednak zjadłby mój deser. Żeby wiedział, że jemu zawdzięczam mój błysk w oku. I że lubię go trochę bardziej. Żeby czasem stwierdził, że chce się ze mną spotkać i ten czas jest cenny. Żebym wśród kolegów nie była tylko „koleżanką”, a wśród koleżanek „kolejną”. Żebym była coraz bliżej niego, tak jak on jest coraz bliżej mnie. Chcę być częścią jego świata. Nie całością."

 Nigdy nie będę Nią  wiesz? Nie... teksty

oliiska dodano: 2 czerwca 2016

"Nigdy nie będę Nią, wiesz? Nie będę miała jej dłoni i ramion, oczu, tego samego uśmiechu. Mam tylko siebie i tylko tyle mogę Ci zaoferować, nie mniej, nie więcej, tylko mnie. Nie zapełnię dziury w Twoim sercu, proszę, nie próbuj mnie tam wepchnąć, nie jest mojego kształtu. I musisz to wiedzieć. Musisz. Jeśli miałam być jej cieniem, przepraszam, nie mnie szukasz."

Mijają dni  miesiące i nagle... teksty

oliiska dodano: 1 czerwca 2016

Mijają dni, miesiące i nagle zauważasz, że coś jest z Tobą nie tak, brak Ci uczuć, wzruszeń, a przez to już nawet nie potrafisz rozpoznać smaku szczęścia.

przez pół nocy wpatrywałem się w... teksty

oliiska dodano: 1 czerwca 2016

przez pół nocy wpatrywałem się w sufit i zastanawiałem się, czy zdołam przejść resztę życia, nie całując Twoich ust.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV